25.5.2020 | Svátek má Viola


Akční výzva

16.9.2019

V listopadu bude co? Bude AKCE! Protože jsem vás už o prázdninách pošťouchla, tak určitě máte své příspěvky rozmyšlené a jistě většinou i vyrobené. Ale zatím jste mi toho moc nenaslibovali (chvála a čest výjimkám), tak zpytujte svědomí a šup šup, napište mi!

Červení

Červení

Prosba pro autory akčních položek: Během září mi slibte a do konce října mi pošlete fotky toho, co do AKCE věnujete. Můžete přihlásit nejen věci, ale i zážitky (třeba večeři nebo výlet).

AKCE se jako obvykle bude konat v listopadu.

z Provence

z Provence

Pravidla přihlášek: Každý autor může přihlásit tři položky. Sdružení autorů může přihlásit tři položky. Příklad: Víla přihlásí troje ponožky. Zároveň může Víla s Renátou (sdružení autorů) přihlásit tři marmelády (Víla sbírala maliny, Renáta vařila). Vedení AKCE si vyhrazuje právo posoudit, které položky do AKCE přijme s ohledem na žádoucí pestrost nabídky.

kočičí chňapky

kočičí chňapky

Spoléhám na osvědčené autory a zároveň lákám nováčky. Každý z nás umí něco zajímavého či krásného, nestyďte se nabídnout! Velké podpoře se v AKCI vždy těší dětští autoři, povzbuďte své děti či vnoučata.

AKČNÍ záběr je široký - šperky, bižuterie, ozdůbky, měkké dárky, hračky, zážitky, imaginární postavičky v perníku, střih na sukni, poživatiny, bylinky, kalendáře a fotografie, tašky a přívěsky, svíčky, přáníčka, keramika, hrnky, dečky, lampičky, ubrusy, patchwork, DIY věcičky… a můžete přidat i další kategorie.

vánoční sušenky

vánoční sušenky

Do konce září slibujte na mail renata.eremiasova@volny.cz, fotky posílejte tamtéž do konce října. V případě potřeby s fotkami poradím, své by k tomu jistě mohly říci Vave a další….

Těším se.

RenataE

RenataE Neviditelný pes


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!