25.6.2021 | Svátek má Ivan


ZPRÁVA: 21. září - Mezinárodní den míru

21.9.2005 18:59

Cílem bylo, aby celý svět dodržoval jeden den mír a nenásilí. Vyzýváme všechny lidi a organizace, aby se k oslavě tohoto dne připojili způsobem, jaký uznají za vhodný.

Stále více lidí z celého světa, reprezentující široké spektrum náboženských a duchovních tradic, se zavázalo k úkolu pracovat s ostatními stejně smýšlejícími lidmi a skupinami pro následující cíl:

"V každém místě, kde se provádějí duchovní cvičení a uctívání, kde se scházejí náboženské a duchovně založené skupiny a jednotlivci, a všude tam, kde žijí děti, ženy a muži, kteří hledají mír v tomto světě, podpořit 21. září 24-hodinové duchovní rozjímání pro mír a nenásilí."

Toto celosvětové 24-hodinové rozjímání pro světový mír je míněno jako demonstrace síly modlitby a dalších duchovních praktik při podpoře míru a předcházení násilným konfliktům. Může rovněž napomoci pozvednout veřejné povědomí o Mezinárodním dni míru a přímo podpořit celosvětové zastavení bojů.

Vyzýváme jednotlivce a skupiny, aby podpořili tuto celosvětovou iniciativu tím, že se 21. září k tomuto 24-hodinovému rozjímání připojí.

Společnost Jóga v denním životě
e-mail: joga.praha@volny.cz
www.joga.cz/praha

Tisková zpráva


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!