Diskuse
AUSTRÁLIE: Horor v minulosti
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Z37v90í44ř95e96t91n36í32k 27X75e74r49x50o72v58á
kuk... Dneska Yoda nedělal horského vůdce (jako včera), dneska se plavil na lodích. Byl skvělý a lodě zvládl (davy děsné) - takže jsem další Ludvíkovské sídlo (zámek na jezeře Chiemsee) viděla na vlastní oko. A pak jsme navštívili i jezero, kde život podivínského krále vyhasl. V místě, kde se utopil (nebo byl utopen) stojí ve vodě prostý kříž.
Z44v44í74ř97e95t77n84í74k 89J14i90t28u78r
Tak to je tedy zkušenost, hrůza!
T62v77í61ř17e38t23n87í88k 94Z92a72n50a
S dovolením O.T. - fotky ze srpna (ber Jizerek, ty budou mít vlastní album) - https://1url.cz/tu2Mp.
Z60v73í26ř72e43t93n15í66k 82J40e10n51n54y
Uf, to zase bude dnes usínání. Přeji všem bytostem jen dobro a hlavně ať za mnou nechodí a zůstanou tam,kde jsou.
A94l72e41x76a22n43d11r29a 78C97h63l20u93b50n20á
Uff, Jirko, tak tohle bylo opravdu hororové. Děti po smrti a vy ostatní ve vážném zdravotním ohrožení. Já tyhle věci beru vážně od doby, co jsem zažila něco naprosto nevysvětlitelného. Brrr.
T40v69í50ř71e33t46n31í60k 22Z41a95n97a
Br, to je ale ošklivá vzpomínka...
Z81v21í76ř61e91t53n71í62k 20J15a77n92a82b73a
Může mi někdo vysvětlit, proč jsou k nám tyhle astrální světy vždycky nepřátelské? Mají sílu škodit, tak proč nemají sílu, nebo nechtějí, nás sem tam pohladit po duši! Tomu se vždycky podivuji a mám jim to za zlé.
M96a41r68i75č14k32a 43C60r98o79s23s19e64t81t26e
Jano, přesně jak píšeš, také mě tohle u podobných hororů napadá.
Jinak tedy Jirko, opravdu horor a fakt se nikdy nikomu nepodařilo zjistit, vysvětlit "vědecky" co se všem (dětem i vám) tenkrát stalo - třeba pitvou dětí (krevní rozbory byly určitě několikeré). Nebo nějaký jedovatý plyn, který odněkud unikal. U toho domku by mělo být nějaké varování, ať už je původ jeho zla odkudkoliv
Chudáci malé děti (a jejich rodiče)
, ovšem i štěstí, že vy dospělí jste to zvládli a že se vaši dva kluci tenkrát nezúčastnili..
E71v55a 97Z38v67o98l63á17n58k28o60v83á
Také všem krásný den přeji a též doufám, že bude bez hororů a kleteb. Takové hororové čtení hned ráno
Ne, že bych přímo věřila na strašidla, ale takovéto zážitky mimo lidské chápání nepodceňuji. Pokud se o nějakém objektu či místě vypráví strašidelné historky, určitě bych tam dobrovolně nešla.
Dnes jdu mmj. na třídní schůzky do školy, což bude trochu taky horor, alespoň co do peněžní částky, kterou budu muset vydat za pracovní sešity...
L21i54k43a 48L22i33k37a
Přeji krásné úterní ráno bez kleteb a hororů!
No jo, se starými domy není radno si zahrávat, nebyl asi opuštěný jen tak nadarmo
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz