Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L47e64n86k34a 40B43l62a17z15a
Co kdybychom z Hadů podpořili akci Den zvířat? Jedná se o celorepublikovou sbírku pro všechna opuštěná zvířata, zapojilo se na 121 útulků. Akce končí 31.12.2022.
L45e56n48k95a 20B51l66a30z70a
Š98á83r18k14a 23M85a70t54y89á94š17o10v54á
Krásně se čte o tvojí rodině... děkuju 🙂🐱
M82a74r81i97e 36C42r22o95s36s21e21t17t44e
YGO, tak já už jen mohu přidat ke vší zdejší chvále, kterou si tvoje rodinné stříbro zaslouží. Moc ráda jsem si o tvé rodině četla a doufám, že si tyhle články tvoje neteře, praneteře a prasynoveček uloží jako vzpomínání "na předky", protože "co je psáno, to je dáno" paměť dostane časem trhliny
Tvoje maminka byla vskutku krasavice a s tatínkem tvořili moc hezký pár (a povedly se jim i tři fešné dcery). Moc hezky jsi na ní zavzpomínala. Líbí se maminka pletoucí "u vody"
. Úplně mi naskočil obrázek z louky u Berounky, kam jsme se chodili z chaty koupat. Protože právě takových "obrázků" tam bylo možné vidět dost. Dnes už by možná dívky a ženy spíše držely v ruce mobil, ale tenkrát ruce nezahálely a držely jehlice nebo háčky (často při poslechu tranzistoráku)
Moc ráda si kdykoliv přečtu občasné střípky dalších vzpomínek.
Z34v77í26ř79e50t47n54í17k 59Y66g48a
Tři fešné dcery - děkuju Maričko, to potěší
. Jinak mamku jsem odpočívat jinak, než s jehlicemi, háčkem nebo později s vyšíváním (richelieu) jsem snad neviděla - když nic z toho nedržela v ruce, tak hnedle usnula (viz článek
).
Z60v21í25ř72e74t34n38í41k 87J44e21n76n98y
Ygo ,díky! Tvé celoroční vzpomínání na rodinné stříbro bylo tak krásné a milé, moc jsem se vždycky těšila na další a další. Tak říkáš ,že dnes poslední, no dobrá, respekt. Ale sem tam něco přidej, ta rodinná přísloví jsou jedinečná a byla by potřeba je občas rozvinout.
Mamka byla krasavica a s tatínkem jim to moc slušelo. Díky,že si se podělila s námi, usmívala jsem se hodně a slza taky ukápla. Je hezké vzpomínat a s Tebou zvlášť.
Z88v42í70ř72e64t60n98í69k 64Y70g98a
Jenny - jsem opravdu ráda, že naše rodinné slasti a strasti pobavili i někoho dalšího. Co se týká slzí - a víš, že i já se kolikrát dojmula, když jsem to po sobě četla?! 
Sakra! Kam ty roky uplynuly, vždyť toto všecko se stalo toťkaj nedávno - vždyť si ještě pamatuju, jak jsem se vztekala, když mě mamka zlobila tou básničkou o starci na střeše!
Z28v57í25ř36e32t41n41í41k 61J84a20n47a45b81a
Ygo, vždycky jsem s úsměvem a ráda Rodinné střbro pročítala. Možná, že nějaké zapomenuté střípky ještě najdeš a když se s námi o ně semtam podělíš, bude to fajn. Díky.
Z15v92í89ř80e67t72n48í73k 27Y26g95a
Tak určitě ještě na mnohé střípky narazím, ale už to budou opravdu jenom takové jiskřičky vzpomínek, na článek to už asi nedá - spíš se budou vyskytovat v komentářích
.
Ale bylo by fajn, kdyby se žezla ujal někdo druhý a dal nám nahlédnout do kruhu své rodiny... 
Z75v92í15ř94e40t94n50i25c54e 27L19i12k18a
Vy jste kraj krásných ženských - je to vidět už i na té maličké neteři. A závěrečná fotka vašich mě normálně dojala. Ygo, moc děkuju, že ses podělila o vaše rodinné stříbro, je to taková ozdravná koupel, počíst si o vás 
Doufám, že se tu setkáme zas!
Z56v13í79ř25e24t69n50í95k 87Y66g71a
Ad kraj krásných ženských - a tož to moc děkuju, za tu pochvalu.
Jinak teď ze mne spadla tíha zodpovědnosti dodat každý měsíc nějaké rodinné historky. Pokud se z toho pořádně vzpamatuju, tak bych možná, MOŽNÁ navázala na můj velmi občasný občasník Poznámka na okraj - co se mi honí v hlavě 
. Uvidíme, řekl slepý hluchému...
A70l27e12n91a 31Z35e11m40a29n59o38v35á
Milá YGO, završila jsi své vzpomínání nejlépe, jak to jen šlo. Maminku a tatínka mám před očima přímo v 3D.
Vždycky jsem se na Tvé rodinné stříbro těšila a doufám, že ho spojíš s předchozími vzpomínkami na stařečka a Tvé dětství a že to všechno spojíš do PDF a vytvoříš knihu, kterou si velice ráda koupím.
Nám se očekávaná velenávštěva smrskla na polovinu a nakonec tu máme od včerejšího večera jen ty dva největší kluky a horu jídla.
Z45v11í65ř43e94t92n28í72k 13Y83g42a
Co se knížky týče, tak to fakt nevím - musela bych se spojit s neteří, která má přece jenom k vydávání knížek daleko blíž než já (docela úspěšná ilustrátorka dětských knih) a zjistit, co všecko tomu musím obětovat 
.
A užívej si návštěvu - i když je malá, tak určitě bude bezva.
L77e87n56k34a 13B75l29a18z19a
Ygo, prostě nádherné! Doufám, že vydáš rodinnou kroniku, to by nemělo být zapomenuto. Obdivovala jsem vždy lidi, kteří měli tolik energie, že by mohly být nabíjecí stanicí!
Z31v44í77ř38e13t28n88í53k 85Y88g52a
Co se týká kroniky - i sestry mne ponoukají, ať to sepíšu a svážu. Asi si budu muset dát předsevzetí k Novému roku, že se o to pokusím
Z78. 31M66a78t59y79l74d57a
Ygo, na vaše rodinné stříbro jsem se vždycky těšila. Tvou maminku si pamatuju ze zvířetnických procházek.
Z77v24í63ř86e37t48n23í44k 96Y31g34a
Jsem ráda, že jsem ji na pár zvířetnických procházek vytáhla, ona měla totiž moc ráda společnost. Vlastnějejí úplně poslední celodenní výlet byl se Zvířetníky na Macochu
a moc se jí líbil.
T21v20í50ř17e89t66n71í61k 25Z15a49n42a
Aaach, Ygo, to byl krásný rok s tvým vzpomínáním. Děkuju :-)
Maminka byla fakt kočka a s tatínkem jim to moc slušelo.
Z82v60í15ř21e20t19n96í53k 38Y28g51a
Ano, musím uznat, že moji rodiče byli opravdu hezký pár - taťka modrooký blonďák a mamka počerná s uhrančivýma očima... nooo, jeden předek byl cikán. 
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz