16.4.2021 | Svátek má Irena


AKCE: Kam o víkendu? Vybrat si kočičku!

8.11.2015 23:59

V sobotu 14. 11. 2015 od 10 do 17 hodin se koná v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty UK (Na Slupi 16, Praha 2) již 17. ročník celostátní umisťovací výstavy koček bez domova. Pokud tedy toužíte po chlupatém kamarádovi, není hezčího skutku než pomoci těm bez domova. Na akci letos plánuje dorazit 100 kočiček z útulků z České republiky. Všechny kočky i koťátka mají veterinární osvědčení.

Akci již každoročně pořádá Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi. „Loni se nám podařilo umístit 82 koček ze 115 a věříme, že letos dokážeme úspěch zopakovat. Kromě dospělých koček budou na výběr samozřejmě i koťátka, která jsou oblíbená hlavně u dětí. Každé umístění kočičky je pro nás obrovským úspěchem. Sebemenší byt je totiž větší než klec v útulku,“ říká organizátorka akce Petra Soběslavská. Pokud si zrovna neplánujete mazlíčka pořídit, přijďte se na kočičky alespoň podívat a potěšit se. „Budeme moc vděčni, pokud přispějete sebemenším finančním nebo materiálním darem. I když to zní jako klišé, každá koruna a konzerva pomůže,“ doplňuje organizátorka.

Rádi by našli domov

Rádi by našli domov

Srdečně zve

Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi

Na pláni 31, Praha 5,
tel.: 603 225 948 email:sdruzeni@kocici-utulek.cz

Veronika Vozábová Neviditelný pes


Otestováno dětmi: Disneyho kniha známých 5minutových pohádek
Otestováno dětmi: Disneyho kniha známých 5minutových pohádek

Jestli hledáte milou knížku plnou barevných obrázků pro své děti, pak je právě tahle ideální. Hodí se pro školkové děti, ale i pro mladší školáky,...