2.7.2020 | Svátek má Patricie


Diskuse k článku

KOČKY A PSI: Momentky zo života (1)

Nudíte sa? Tak si obstarajte mačku, najlepšie niekoľko, napríklad tak štyri. Ak sa vám to zdá málo, tak si k tým mačkám obstarajte psa. To sa už nudiť zaručene nebudete.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Williamson 13.11.2015 22:39

Pobavila jsem se...

... opravdu. Je zajimave pozorovat, jak si ta zvirata vytvari sva spojenectvi anebo se jen miji.

Z. Jenny 13.11.2015 20:23

Díky

za svižné, vtipné písání o domácí sešlosti. Pěkně jste si to vymysleli. Fotky nádhera, jsou ti chlupáčci všeho druhu moc milí a hodni obdivu a muchlování.

Z. Vave 13.11.2015 18:58

Re: Ještě O.T. připomenutí

To vůbec vůbec nespěchá, milá zano. Já si projedu rajče a jen si to pak zkontroluju, až nebudeš tak mrtvá. :) Odpočívej a relaxuj. :o) ... Zlobí vás UPC? Nás poslední dobou každou chvíli. :o(

T. Zana 13.11.2015 18:54

Re: Ještě O.T. připomenutí

Grrr, aktuálně nemohla, přišla jsem domů úplně mrtvá s vizí, jak sednu k PC a budu relaxovat. Nenávidím UPC!! A klofu z mobilu :-(

T. Zana 13.11.2015 18:50

Re: Milá Edito,

Nízko letící kocour :-)))

Z. Vave 13.11.2015 17:27

Milá Editko,

moc ráda Tě tady čtu! A protože u článku je číslice 1, tak se dá očekávat pokračování, na které se těším a jsem za ně ráda.

Iriska je čumáček kouzelný. Potkávám u nás jednoho brabantíka - šplhla jsem si u pánečka, že jsem ho hned poznala - tak toho si vždycky pohladím a vzpomenu si na Irisku.

Mandy - já myslím, že tahle zlatá kočička by si kolem tlapky omotala i krokodýla, natož pak malou psí slečnu. :)

Z. Vave 13.11.2015 17:23

Re: Ještě O.T. připomenutí

Nojo, to je pravda! A že nic neřekneš, milá zano. ;) ... já pošlu, ale když nevím kolik, chjo. Prosím Tě, mohla bys mi to pošeptat? Děkuju moc! :)

M. Crossette 13.11.2015 15:20

Milá Edito,

jako Lika, také jsem moc ráda, že je tu další článek o tvé smečce (ano jak napsala Xerxová, teď už smíšené).

Iris je krásná pejska a jak vidno z pelíškové fotky, mezi kočky svojí velikostí dokonale zapadne :)

U nás levitovala Rusty před pár dny ve stejné situaci, jakou popisuješ. Tedy pod peřinu (na ustlané posteli z přehozem navrchu) se vsoukala Woody a to tak, že nevznikl ani hrbol. Byl čas odnést kočky do ložnice, abych přivedla Trixe. Rusty byla na dohled, tak jsem jí tam nesla první, s tím, že pak půjdu hledat Woody. Jako jindy, jsem kočku "hodila" na měkou postel a bylo to skoro jako s Filipem :)) Rusty totiž úplnou náhodou dopadla buď na Woody, nebo těsně vedle ní. "Spodní kočka" se sice neozvala hlasově, ale vyrazila po straně postele ven, zatímco Rusty vyskočila do výšky pěkně naježená. Ale lekla jsem se i já, protože jsem o Woody pod peřinou vůbec nevěděla :) Ovšem "štěkající poplón" musel být pro chudáka Filipa šok :)

Slovo paplón je pro mne nové, ale doufám, že jsem se správně domyslela, že je to lehká přikrývka deka.

Těším se na další slovenské povídání.

Z. Dalmi 13.11.2015 15:19

Ááá, to jsou

ňuníci roztomilí. Asi se doma nenudíte, že?

Moc hezky se to čte, díky :-)

Z. Matylda 13.11.2015 12:52

Milá Edito,

vzhledem k tomu, že u nás je to momentálně 2:2, tedy dvě psice a dva kocouři, přesně chápu, o čem píšeš :) Pokud nízko letící kocour dopadne na Borůvku spící pod mou duchnou, nastanou podobně zvukové jevy :)

D. Ruščáková 13.11.2015 11:15

Re: Milá Edito,

Milá Edito, až na to, že mě slovo paplón nezmátlo (byť se občas z utajené dyslexie podezřívám taky:)), souhlasím s Ygou, a tak se lípnu pod ni.

Líbí se mi, jak jste si pečlivě naplánovali pejska do čistě kočičí domácnosti a jak vám to vyšlo. Řekla bych, že Iris je už touhle dobou taky napůl kočka!:))

Z. Yga 13.11.2015 8:47

Milá Edito,

Slovenština a moje utajená dyslexie zapříčinily, že jsem místo paplon četla papilon a trošku jsem se zarazila. Za prvé jsem byla téměř jistá, že máte trošku jiné plemeno a pohled na fotky mne o tom i přesvědčil ... tož toto přece není papilonek, dyť je to holý (:o)))a má to zmáčklý čumáček! Až při začtení do povídání mi došlo, že došlo ke zmatení jazyků - chichi.

A fotka vyvalující se Iris "břúškem hore" a hlídkujícího Filípka je moc hezká.

Jo jo - smíšené smečky jsou téměř zárukou nějakého rozruchu.

T. Zana 13.11.2015 8:40

Ještě O.T. připomenutí

už mám hodně plateb za Aukci, ale ještě ne všechny :-))

T. Zana 13.11.2015 8:30

Mocmoc pěkný :-)))

Ano, slovenštinu si člověk dnes tak často neužije a navíc děsná sranda. Při pátku třináctého mě čeká pracovní maraton, takže tohle jsem si na zahájení fakt užila!

Z. Lika 13.11.2015 7:13

Při pátku si pochutnáme

na slovenštině. Pro mě je to lahoda. Už jsem byla zvědavá, jak se Editina smečka vynachází :-) Chudák Filip, když si představím, že si sednu třeba na židli a ta se rozeřve... ach ano, vlastně se mi to taky stalo, akorát že řvala hlasem kočičím.

Těším se na další díly, budou!

Z. Xerxová 13.11.2015 7:01

hezký den

hezký pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

chudák černobílý kocourek  :o)  Nejen dalšíma kočkama, ale i psíkem a navrch ještě štěkajícím nebezpečným polštářem ho trýzní   :o)   Má to těžkej život...

Krásně napsaná momentka z domácnosti, kde se kočičí království změnilo v smečku smíšenou.