7.3.2021 | Svátek má Tomáš


Diskuse k článku

VÝCHOVA A VÝCVIK: Jak Alf učil v psí škole

Jednoho dne si Alf vymyslel novou hru, která se jmenovala "na čůrání". Kdo máte nebo jste měli kocouřího dospívajícího samce, který není kastrovaný, asi víte, o jakou hru se jedná. A tak jel Alf na kastraci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Lída Š. 4.8.2006 10:19

Díky za zprávičku

Ani nevíš jak jsem lačná všech zpráv;-) Je mi jako kdybych měla miminko sama doma;-D Hele, strouháš Betynce do tvarohu mrkvičku? Po tom se mohli moji štěníci utlouct;-)

Xerxová 4.8.2006 11:25

Re: Díky za zprávičku

Tvaroh měla ráno našlehaný s vajíčkem a piškotky a moc si pomlaskávala. Mrkev jsem jí dala včera - tenký plátek přes celou velkou mrkev. Krásně s tím bojovala a nakonec rozžužlala. Myslím, že poslední zbytky jsem doklidila až nyní...Dobře - zítra bude Dráčkovský tvaroh s mrkvičkou. Jinak stále ještě má půlnoc. To se to uklízelo.

Lida Š. 4.8.2006 12:19

Re: Re: Díky za zprávičku

;-);-);-) A můžu se zeptat co Betynce přidáváš podpůrného? Mě se úžasně osvědčil obyčejný Biocal - na radu našeho jeleního dochtora;-) Z mých odchovů jsou už tři holky chovné - tudíž mají ofiko udělaný rtg a všechny VŠECHNY tři mají čisté skore;-) DKK 0/0;-) Dvě jsou po Nastěnce a Gríšovi, jedna od Boominy s Drakem - takže rasdost převeliká a takový nějaký ujištění, že miminka neflákám;-D

Xerxová 4.8.2006 12:48

Re: Re: Re: Díky za zprávičku

Základ kvalitní granule Royal Canin Giant - to jsou ty speciální pro "mamuty". Jinak jako potravinový doplněk Chassoton (teď nením, jak se to píše přesně a nechce se mi jít podívat, neb mi mladá spinká na nohách....)Unavil jí boj s koštětem - takový smeták se musel nejdřív pořádně seřvat a pak byl pokus ho sežrat...

Lida Š. 4.8.2006 12:54

Re: Re: Re: Re: Díky za zprávičku

;-D;-D;-D No to chápu;-)VV Bože jak já bych tu Tvojí Betynku pomuchlovalaVV

Eva 4.8.2006 13:53

Re: Re: Re: Re: Re: Díky za zprávičku

Teda Lído, já si konečně našla čas okouknout Hadopasi a zjistila jsem, co znamenají ti Tvoji Dráčkové.A klobouk dolů! moc by mě zajímalo, co Tě k výběru tohodle plemene přivedlo? Ze všech stran slyším, že je to pes poměrně náročný na pevnou ruku,je to tak? Já se s nimi ještě naživo nesetkala. Ale slyšela jsem o člověkovi, co to neukočíroval a pak na dvorek chodil jen s klackem.Samozřejmě jsem víc litovala toho pesana, ale i tací lidé jsou mezi námi.  Nezvládnou vychovat ani pudlíka a přesto mají Kavkazany.... Šla si do toho po nějakých předchozích zkušenostech,nebo náhodou?

Lucka 4.8.2006 23:37

Evo, nejsem sice Lídošek...

ale jukni na http://mujweb.cz/www/lajdn1/ ...na další stránce jsou různé články od Lídy i jiných chovatelů kavkazáků. Článeček Dobré chůvy je právě o tom, jak se Lída dala s kavkazáky dohromady.. a i další články a úžasné fotky stojí za pročtení a prohlédnutí. 

Eva 5.8.2006 14:27

Re: Evo, nejsem sice Lídošek...

Lucí, díky! Moc pěkně jsem si početla, od rána až do teď! Velmi zajímavé R^

Lído, nádhera. Mimochodem, mohu vědět s jakou nemocí   Angua bojovala? Obrečela jsem jí s Tebou. Kolik teď máš KPP? Draka, Nasťu a Boominku? Nebo jsem se do toho zamotala?

Lucka 5.8.2006 15:39

Evo, opět nejsem Lídošek..

..Lída má teď Dráčka, Boomi, Darlenku a Élišku.. Nastěnka umřela;-( (když si klikneš na její odkaz, tak kromě fotek a výstavních úspěchů je tam i Rozloučení s Nastěnkou a tam to je popsané..ale varuju tě, budeš bulet jako želva)

Eva 5.8.2006 18:26

Re: Evo, opět nejsem Lídošek..

Lucí, nevím, jak bulí želva, ale já už nevidím, na klávesnici mám slané kapky. Tohle je děsně nepříjemná otázka.

 Už je to rok a půl, co jsem pohřbila mou druhou fenku. Dodnes jsem o tom s nikým nemluvila, taky moc trpěla, dodnes nemůžu spát. Moc mi chybí. Byla kastrovaná, ale najednou začala krvácet. Následovala spousta diagnoz, až jsem se dověděla, že má nádor uvnitř pochvy. Velky, přesto se ho snažili odstanit.  Po operaci mi jí dali domů, byla v pohodě, ale celý den se snažila čůrat, bohužel to nešlo. Operací jí klesnul močák a přeškrtil močovod. Hodinu do ní dr. rval cévku, ležela chuděra celou dobu na břiše s rozštíplou pánevní kostí, nepovedlo se. Zbýval umělý vývod a časté infekce + metastáze, nebo...nebo....

Eva B. 4.8.2006 17:03

Re: Re: Re: Re: Díky za zprávičku

chassoton je super, dávali jsme ho basítkům, starému na udržení a mladému preventivně :-) perla byla to, že naši kocouři chodili potom vylizovat psí misku, protože jim to moooc vonělo :-)  Betynka je překrásná dogiska, gratulujeme za celou smečku, bude z ní liška podšitá  :-) s kocourem máme taky kouzelný zážitek... sibiřák Smirnoff byl můj historicky první kočichlap, takže když začal, netušila jsem , o co kráčí a pořád jsem hledala špinavé ponožky, zapomenutý ručník z plavečáku a podobně.. až ve chvíli, kdy se kocour pokusil před mýma očima zakocouřit baseta, pochopila jsem :-) a jel nesmírně rychle na veterinu, odevzdat ozdobičky...pravda, ten odér přetrval poctivě ještě tři týdny a odolal všemu, co se dá na podlahu použít :-))

Věra Brunclíková 4.8.2006 22:04

Re Pozrav pro paní Lídu Š.

Hezký dobrý večer, Lído,

chtěla jsem Vám poděkovat za přivítání, které jste mě připsala pod mým minulým článkem. Zdravím Vás a i Vaše kavkazáky. Já už bohužel kavkazáky Démona a Farse nemám, od těch povodní 2002. Tak se mějte hezky.