Diskuse
FOTOČLÁNEK: Rok pod Zvičinou – leden 2017
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A. Lex
Vrátily jsme
se z lesa! Páni, tam je nádherně! Na některých cestách jsme byly prvochodkyně. Ajvi s Waiki měly na jemných chlupech na nohou óbrovské sněhové koule. Teplá voda po návratu je zlikvidovala. Ale ta krása! Chodit v hlubokém sněhu je pěkná fuška. Ale proč mě z toho zrovna bolí záda.....?
D. Ruščáková
Re: Vrátily jsme
Alex, moc vám ten sníh přeju! Já se dívám po té bílé peřinovaté krajině a říkám si: bude vodička, voda!:))
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz