Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Z92v32í46ř91e67t52n71í44k 63J32e94n91n15y
Liko,ty ho máš taky, neřáda jednoho. Tak šup do postýlky a sím Tě ,hodně odpočívej a košišky ať hřejí a léčí. Sákryš,ajnclík jeden,už neví kde by se zakous! Hlavně ho nepodceňuj.

L20e97n76k25a 93B76l23a80z60a
Liko, připojuji se s přáním rychlého uzdravení!
L14e25n51k42a 17B56l66a18z68a
Tedy Ygo, to je tak krásné a láskyplné škádlení! Krásné! 

M37a72r21i91e 30C26r18o68s51s84e72t12t56e
YGO, to se tak krásně četlo.
Jste šťastná rodina, hohatá na vzájemnou lásku a navíc si umíte život zpeštřit různými žertíky a skopičinkami
Skvěle jsem se při čtení bavila (sražené kuře , upravené oteplovačky atd.
) Tvoje maminka byla opravdu krásná, laskavost jí z tváře přímo vyzařuje.
Liko, přeji rychlý průběh covidu, léčba "přiložení teplého kožišku na hruď" jistě léčbu upsíší.
Koukla jsem na kousek video "o nosu" a šla se zeptat manžela, zda to zná z dětství. Znal, takže je to asi opravdu nějaké am. škádlení, já se s tím zatím nesetkala. S ukradením nosem to tedy neznám, ale maminka si uměla "utrhnout svůj palec" a pak si ho zase rychle "přišila" - stejným system jako ten nos, jistě to znáte.
Z87v17í93ř58e60t94n15í36k 94Y67g53a
Děkuju za chválu.
Je radost psát pro tak milé čtenáře - i když vždycky je to na poslední chvilu
Z10v49í63ř67e11t29n17í33k 45H52a86n91č32a
Úžasné historky, Ygo, opravdové rodinné stříbro! Mně se nejvíc líbí představa těch žlutých obličejů ve škvíře dveří, včetně stařečkova!
Vzpomněla jsem si na jednu takovou legrácku naší maminky - naši kluci byli malí, když poprvé se na trhu objevilo kivi. Přijeli jsme k našim a ona jim několik kousků kivi předvedla na talíři s tím, že jsou to velmi vzácná vejce ptáka kivi (toho znali z encyklopedie Od agamy po žraloka). Kulili oči
, prohlíželi ta zelená vejce ze všech stran, odmítli ochutnat - a dospělí se dusili smíchem.
Z31v26í97ř87e24t33n95í61k 93Y13g57a
Ale to bylo moc hezká mystifikace, vůbec se klukům nedivím, že se jim do nich nechtělo - co kdyby tam bylo malé kiwátko!
A61l79e24n10a 80B27y81t69o29v21a
Veselááá je dědiná, kde se Yga zrodilááá!
Z52v66í57ř17e48t43n60í36k 59Y69g95a
Děkuju - veselá je veselá, jak hodová neděla...
Z84v72í41ř61e17t89n12i97c16e 58L95i90k12a
Jo a ještě mě v článku okouzlila hláška: "Pane, nevíte, kdo tady prodává meruňky?" To má půvab a břink
A86l85e29n36a 16B63y82t67o79v78a
Jojo, to jsem taky ocenila. 
Estli ti lze, tak hodně protikovidově spinkej, vzkazuje Anešek. Prý i doporučuje devět z deseti kocourků.
E63v68a 90S48c79h71l69i12t34t16e72r87m48a62n92n
Ta historka s cvrklym kuretem! Jsem se smala tak, ze jsem ani nemohla smysluplne prelozit, proc se smeju... Znate to video, jak na dikuvzdani vyndaj z krocanich utrob male kure s tim, ze krocan byl nejspis tehotny? Ty decka kolem maji urcite stejny vyraz jako kdysi Yga a spol :))
Nekdy v 80tych letech jsme byli na podnikove dovolene v Bulharsku. Vlakem. Tata si s kolegy zridili chlapske kupe. Kdyz jsem se ptala, proc z jejich okenka stoupa dym, bylo mi receno, ze si chlapi pali ve vlaku merunkovici. Az po hoooodne dlouhe dobe mi secvaklo, ze u okenka nejspis zakazane kourili a ze me, naivniho duverivce, si prachsproste vystrelili.
Lice zdar, covidu zmar! Drzim palce.
Z71v75í12ř26e15t18n72i69c67e 19L40i37k14a
Na jednu rodinnou perličku jsem si vzpomněla: neteř měla při školních prohlídkách u zubaře pořád zdravé zuby, a když jí v páté třídě našel kaz, hlásila doma nadšeně: Tak už mám taky plombu!
Asi že konečně zapadá mezi spolužáky.
A tímto se taky hlásím do aktuálního kolektivu: Tak už ho mám taky
Ale v podstatě dobrý, akorát že to musím odsedět doma, na rozdíl od plomby. Kdybych se ale dlouho neozývala, tak kytky neposílejte, peníze na věnec věnujte na kastrace (koček, pro neznalé).
Z34v89í27ř23e48t33n36í45k 90Y79g29a
No liko nestraš! Doufám, že máš lehčí průběh a vše rychle pomine bez následků. 
Z96v64í27ř10e97t70n29í72k 26J97e35n32n89y
Ygo,ty jsi mne dnes potěšila a pohladila po duši,což asi potřebujeme všichni. Mamka je nezapomenutelná a tak lidská a vřelá, se všemi jejími radami,láskou k Vám všem a taky svými povedenými kousky. Asi taky musela mít takovou krásnou maminku,vaši stařenku, páč co tam bylo vloženo, to tam zůstane navždy. Byli jste a jste dosud úžasná rodina a já Ti moc děkuji, že si nás seznámila a mohli jsme s Tebou sdílet vzpomínky. Moc jsem to dnes potřebovala a vydrží mi ta naděje,že to bude zase na světě všechno lepší.
Díky!
Z67v79í74ř92e35t80n82í55k 58Y45g34a
Našu stařenku Pápežovu si nepamatuju, umřela, když byla Danuška batole. Ale vím, že taky byla veselá a ráda tancovala a ráda četla - tož to budu asi po ní.
Pohlazení po duši potřebujeme všichni
Z43d50e30n96a 91N70í63t90k56o14v60s86k18á
Ygo, miluju příběh se "zdrclým" kuřetem!
A ty ostatní taky nemají chybu. Moc pěkně se to čte.
Z73v98í47ř45e24t39n77í11k 98Y59g43a
No já myslím, že všechny příběhy jsem už minimálně jednou psala do některé diskuse, jenom jsem to teď dala hezky dohromady 
.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz