24.1.2022 | Svátek má Milena


Diskuse k článku

PSI: Velcí psi v naší rodině 6.

Kriminální aktivity vlkodava Arrase

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Lex 27.3.2019 12:45

Re: Svého času

A nezačal kdákat?

Š. Matyášová 27.3.2019 12:37

Re: Svého času

a čmeliky neměl????

A. Bytová 27.3.2019 12:09

Svého času

mi nějak špatně začaly snášet slepice. A tak souběžně jak si můj muž pochvaloval, jak ten pes pěkně vypadá a celej se jen leskne, a já vedla samomluvu - ty slepice nenesou a nenesou, mi to konečně došlo. Přistihla jsem ho při činu, ještě s vajíčkem v hubě, když vylézal z kurníku. Ovšem jak velikej německej ovčák dokázal tak zežížalovitět a protáhnout se malým slepičím vlezem, to mi hlava nebrala. Ale bodejť by se neleskl, spořádal tak pět šest vajec denně. :D

A. Bytová 27.3.2019 11:55

Re: OT - prosba o palcodržnu

Budu fest. Držet.

Š. Matyášová 27.3.2019 10:32

Re: Ještě že mám jen malé psy

tak Adélka v noci vytírá..to je hodná kočička.....

Z. Jenny 27.3.2019 9:29

Naše první dvě foxiny,

za mého útlého dětství byly slepicobijkyně a mordovaly sousední králíky,tatínek jen platil a platil, nemohly si pomoct. Jozefčice Zorinka byla moc hodná a neměla mravní problémy. :-) Boxerky !Kdo zná boxery,ví, že jsou enormně hraví a tak naše dámy sice nezabíjely jen proháněly vypuštěné slepice pod chatou a měly děsnou srandu z toho jak vřeští, já už teda méně a chodila jsem prosit paní aby slípky nepouštěla ven, no asi pomohlo, že nesnášely. A když jsme chodili na prochajdy po zamrzlé Bečvě, kradly boxeří slečinky klukům hokejové puky, pak bylo vidět nadšenou boxerku s pukem v dršťce,teda mordě :-) lítající z břehu na břeh a za ní horda kluků s válečným rykem lovců puků.

Díky za bezva psaní o vlkodavovi, já je miluju. Jen nevím, nevím, jestli ten váš plůtek na něho fungoval. :-))

Z. Jenny 27.3.2019 9:17

Re: OT - prosba o palcodržnu

Já taky!!!

A. Lex 27.3.2019 9:13

Naše feny

aleni v době hárání neměly snahu překonávat plot, ani ven ze zahrady, ani k nikomu jinému. Ale jak někde (i do cizích zahrad) uvidí otevřená vrátka, hned musí cizí pozemek (dům, byt) prosmejčit. Ale nekradou, to ne.

A. Lex 27.3.2019 9:09

Re: OT - prosba o palcodržnu

Bedo, budu na tebe myslet a držet palce! Tfuj, tfuj, tfuj - pro štěstí!

Z. Matylda 27.3.2019 8:16

Ještě že mám jen malé psy

kteří si neotevřou... protože kradení věcí zvládají dobře, ale musí si vystačit s našimi. Světluška se neobejde přes den bez mé pantofle v pelechu- dělá to odmala a kožené korkáče si tam nosila vždycky, aniž by jim něco provedla. Karamel si nosí věci do mé postele a není nijak konzervativní, klidně mohou být různorodé. Kocour se zaměřuje jen na jedlé věci, které sežere na místě, aby mu je někdo nesebral, a Adelína rozšířila pole kočičí působnosti z utěrek i na střední ručníky, které po nocích tahá po domě, klidně i do patra... :)

Z. Inka 27.3.2019 7:54

tak takovou mám taky

s Mimim, když jsme se přestěhovali na barák, bylo mu už osm let a začínal se chovat jako důstojný kmet. Ovšem občas nás překvapil. Naše oplocení se sousedem tvoří asi 150 cm plot, do metru je zeď a zbytek pletivo. Jak se ten metrákovej halama udržel na té zídce a překonal ten plot nevím a nikdy se už nedozvím. Každopádně si ztěžoval soused, že se mu chodí dívat na králíky. Takže se plot přestavěl a králíci mohli mít intimčo.

Před lety měla jedna kolínská skautka taky fudláka Arana. To byl větší borec, ten to bral zahrádkama od jejich baráku a kde našel slepici, tam ji zakousl. Bralo ho to asi dvakrát do roka, ale stálo to zato.

Z. Xerxová 27.3.2019 6:53

hezký den

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) ...

Veselá vzpomínka - i když se nedivím, že soused nadšen nebyl. Dogy jsou nad věcí. Většinou stačí i symbolický plůtek - respektují ho.

Na Bedu budu myslet mocmoc - medvěde nedej se

Š. Matyášová 27.3.2019 6:32

jo,co je doma, to se počítá....

to jsme se přistěhovali (1997) s Šarikem (ovčoun) do paneláku a zlatíčko si v noci,kdy já spala, otevřelo vchodové dveře u bytu a z celého domu,nanosilo postupně všechnu obuv do naší předsíně.....v 5 hodin ráno,kdy jsme se o tu hromadu málem zabila, jsem všechny ty boty vynosila dolů pod schránky, aby si je lidi rozebrali......a mlčela....od té doby zamykám vchodové bytové dveře a kdo nezná tuhle příhodu, kouká na mne jako na blázna. Šarik už je dávno za Duhou a já zamykám pořád....

Š. Matyášová 27.3.2019 6:28

Re: OT - prosba o palcodržnu

Bedo, zapomněla jsi napsat kdy.... tak dodatečně, ta operace je 28.3.2019 a držte prosím fest.....

O. Joklová 27.3.2019 6:16

OT - prosba o palcodržnu

čeká mě docela velká operace, prosím přidržte mi palce Zvířetníci