Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Z15v59í20ř58e46t29n26i41c20e 51M12a44w60e
ja se teda nerada koupu ale zjistila sem ze nam v moravskym krasu udelali novy biotop koupaliste, kam se podivat asi nepujdu, protoze tam bude pulka brna :D ale zas jako osvezeni na konci vyletu to muze byt super
L57i71k80a 67L77i90k21a
Do biotop koupaliště z principu nesmějí davy, to by z toho bylo bahnisko pro slony :D Mrknu, kde to je, díky za tip.
Z61.43M69a35t30y59l41d82a 36Z43.82M30a51t80y82l95d15a
Tak my tu od včera máme jihomoravské teplo- spi byli na procházce v sedm ráno. Přes den je to blbý, je moc horko. Tak zas až večer, přes den mají otevřeno na zahradu. Sklízíme levanduli...
L78i43k26a 29L83i43k51a
V okolních ulicích a parcích rozkvetly lípy a procházka se podobala plavání v lipovém medu. Krása
Z72v25í72ř23e94t75n59í43k 43X39e26r71x88o83v38á
hezkou skoroletní neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům 
jdeme na výlet podobný tomu včerejšímu, hledat vodítka, která jsem včera někde cestou odložila (nebyla vůbec potřeba, a při nějakém tom napájení - sundat ruksak, najít misku a vodu - jsem je odložila do trávy). Už máme objednaná nová - ale přeci jenom to jdeme zkusit
T86v86í42ř14e76t68n80í91k 79Z73a75n74a
Takhle jsme jednou hledali klíče od chalupy, půjčené. A našli! Tak ať vám to taky vyjde
M87a43r73i91č76k10a 28C61r15o86s28s87e60t83t48e
Manžel si zaplaval minulý týden, když jsme se zase jezdili postarat o fenku bývalé sousedky. Mají velký bazén s vyhříváním, které pro manžela extra vyhřáli na +32. Bohužel já si zaplavat nemohla, zjistila jsem, že mám téměř okamžitou alergii na chlorovanou vodu.
Na mořskou vodu alergii nemám, ale zase jsme jaksi oba velmi zlenivěli tam jezdit. Zrovna nedávno jsme se o tom bavili. Máme to k moři 2 hod. jízdy po skvělé, prázdné, rovné dálnici. Prvních pár let po návratu z Evropy jsme k moři jezdili skoro každý víkend (manžel ještě pracoval), rochnili jsme se v teplé vodě, byli jsme "mořsky opálení" a jízda tam i zpět nám nevadila. Ještě v září či říjnu (pro otužilejší i v listopadu) se dalo koupat, v zimě jsme se tam jezdili třeba jen projít. Teď už jsme se delší dobu v moři nekoupali, chybí nám motivace. Ale je tu i jiný důvod. Kdysi téměř volné floridské pobřeží začínalo hned tam, kde silnice končila. Opravdu stačilo zaparkovat a sejít k vodě, moře bylo krásně vidět u auta i kilometry v obou směrech. Dnes už voda z auta vidět není (nebo jen záblesky), kde být prázdný sestup k moři dnes stojí řadové domy a bytovky, výhledy v obou směrech zaclánějí kaňony motelů, vysokých hotelů, restaurací a obchodů. Ano pláže mají stále krásný, jemný bílý písek, voda je čirá, teplá, vlny minimální, mimo místa přímo před hotely, pláže s málo lidmi - prostě koupání a plavání ideální. Jsou tam navíc tři státní parky se vším komfortem a přístupem k moři. Ale nás už to neláká tak jako dřív. Když si představím, jak evropané draze létají štreky právě za sluncem a mořskou vodou, až se stydíme, že my máme moře skoro u nosu, zadarmo a přesto to nevyžíváme. Jenže jsme už o dost starší a hřejivé sluníčko (často až moc)si tu užíváme vlastně celoročně. Mm, třeba se v tomto směru letos polepšíme
Ale ráda si vybavuji koupání v Berounce, šli jsme tam z chaty lesem a "u vody" vydrželi klidně celý den.
L86i22k64a 20L16i30k50a
Maričko, moc pěkné vzpomínání, i když trochu teskné. Třeba už jste se nakoupali "do zásoby". Letní pobyty u vody jsou parádní.
T56v39í85ř78e66t81n91í32k 92Z48a28n11a
Taky jsem se nekoupala, dneska to poprvé vypadá, že by se o tom dala možná uvažovat
.
Ale v blázinci jsem zjistila, že už začínají kvést lípy. Je tam stará alej, dlouhá - myslím, že pár jedinců pamatuje doby, kdy se tam začalo stavět. Ta vůně
L54i53k91a 30L93i79k25a
Přeji hezkou sobotu - dávka vitamínu D mi jedině prospěje. Na procházku přidám do tašky plavky, člověk nikdy neví
Z78v68í58ř22e48t27n74í25k 48X44e97r27x56o70v40á
hezkou koupací sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům 
Nekoupala. I to moře letos bylo proti... Počasí je pravda poprvé letos letní - Pepa pokosil, sušíme tradičně seno pro králíky (ne naše, u nás se občas některý objeví v mrazáku). A krásně to schne
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz