Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seZ21v16í63ř28e80t67n16í86k 11X32e97r73x51o24v90á
hezkou VíPákovitou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům 
jedeme na kytičky...
L49i42k11a 85L45i91k80a
Jaké kytičky? Vstavače? Přeji krásnou podívanou.
J28.93K80i35m53i 90H88l25a19v37s82o11v29á
U nás klasika - slavná Kopečková pouť, takže prší, sice ne pořád, ale pár přeháněk už bylo, při večerním venčení před osmou jsme s Betynkou zmokly, na pohled z obýváku se mi zdálo, že neprší, tak jsem jí ani nedala pláštěnku.
M34a86r11i89č28k92a 35C39r58o93s86s42e87t19t59e
Ani jsem netušila, že jsou dny slunce, takže úplnou náhodou jsem do nich včera zapadla s písničkou
Byl tu krásný západ slunce a mě naskočila písnička, kterou jsem mu zpívala, dokud nezmizelo za stromy ob dvě parcely dál. Ty nám bohužel brání sledovat po delší dobu tyhle krásné krvavé západy slunce.
Protože mám ráda lidovky,zpívala jsem jednu z nich, tuhle táhlou mám moc ráda.
https://www.youtube.com/watch?v=1XkR6nuap4A
Pokud si pamatuji, tak jsme tečkovaným broučkům říkali jak sluníčka, tak berušky
Z56.74M81a23t65y40l86d69a 47Z55.23M25a97t85y23l70d90a
U nás včera lilo a dneska dopoledne taky. Je zamračeno a vypadá to na další. Přijelo na návštěvu černovlasé tmavooké mimi s Kačkou :) Samozřejmě taky Pralinka, je nás tu dost
Z49v94í66ř61e41t20n67i52c66e 50O68l98č92a91v65a
Stodůlky hlásí zataženo. Vypadá to, že každou chvíli se spustí déšť, beru si deštník a vyrážím okukovat nové miminko ze širší rodiny.
Z81v38í67ř44e55t69n45i88c46e 27M62a43w14e
u nas prsi, tak s tim sluncem tedy nevim :)
L76i36k52a 45L33i94k92a
Dnes se nad Folimankou zatáhlo a podle předpovědi by mělo pršet, možná. Měsíc je v novu! Přeji vlídnou sobotu
Z91v52í96ř25e63t23n69í97k 88X28e69r53x62o57v42á
hezkou VíPákovitou sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům 
sluníčko je potřeba, jen musí občas i mráčky na nebe pustit. U nás v těchto dnech sluníčko spolupracuje, ale mraky vodu nepouští... Sucho máme na severu...
T69v27í78ř24e31t14n16í29k 44Z77a75n62a
Hlásím se z Jindřichova Hradce, tady od večera prší a má to pokračovat do pozdního odpoledne. Nechceš si to dát nějak na půlku
?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz