Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

AZ

Milá Liko, děkuju za zveřejnění pozvánky. o víkendu jsme tu měli pět vnoučat a tak jsem se sem nedostala.

Zano, přeju brzké uzdravení!

Foto

hezkou akční neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

Seno jsme teď z kupek rozházela - je krásně zaschlé - myslím, že v poledne bude hotovo (nacpu ho do starých povlaků na duchny - vejde se tam velké množství sena a dobře se převáží autem). Probudila jsem kvásek na chleba - večer se bude péct. A teď, před procházkou rychle nějaké ty zprávy... aneb snídám s internetem...

Foto

Navštívila jsem kamarádku v blízké vesnici, pořádali tam soutěž pro mladé hasiče, od předškolních až po puberťáky, obdobu TFA (Nejtvrdší hasič přežívá), účast veliká ze širokého okolí, mladí hasiči úžasní. Ze své práce pro svazek obcí vím, že není obec, kde by nepůsobili dobrovolní hasiči a je fajn, že i mladí mají zájem.R^

Foto

Jj, náš malej vnouček, cca za měsíc mu bude 5, taky chodí do hasičskýho kroužku, před týdnem měli soutěž v městečku vedle, byli druzí, Matěj šel s medailí i spátV. Zítra mají soutěž u nich doma, t.j. v Mostě, jsem zvědavá jak dopadnou:-)

Foto

Ke včerejší diskuzi - listové těsto s máslem, rozvælené mají v Lidlu.

ZM

Z82. 87M55a48t63y66l51d92a

8. 6. 2024 11:33

U nás je dnes den úklidu- a česání psů, začali teď línat naprosto strašlivě. Do toho vařím guláš z krůtích srdíček, převlíkám postele a peru jako o život. Včera večer jsme byli na Noci kostelů v Kurdějově- mají tam opevněný kostel se zachovalou únikovou podzemní chodbou a včera se do ní mohlo. Vede ze sklepa nedaleké budovy, dnes vinařství, pod kostelem a ústí jedna za hradbou a druhá větev asi v kostele. Trasa vedla ven. Dali nám lucerničku a prý po svíčičkách dál. Bylo to moc zajímavé, navíc tam byla i komentovaná prohlídka areálu s kunsthistoričkou. Jo a taky se mohlo do věže až ke zvonům. Vylezli jsme všude :-) Byla jsem naprosto nadšená, zas mi ukázali něco, co jsem ještě neviděla :-)

AR

A75d29a52n 78R25g81o18v41a

8. 6. 2024 16:20

Miluška líná taky hodně. HODNĚ. Je tu třetí léto a tohle je prvně. Asi se rozhodla převzít štafetu od Rubínka. Prý může pomoci lněný olej. Co myslíte, má s tím někdo zkušenost? Nebo je to jen informace co se mi v hlavě přemlela?

Foto

My se chystáme taky sekat, konečně SNAD nebude pršet. Ale kosou ne, to by byl MLP beznohý a já taky;-D .

Ale jinak bude odpočinkový den, protože jsme včera byli v Lounech, MLP na schůzce maturantů gymplu (tenkrát SVVŠ) po 60 (!!!!!) letech a já celé odpoledne courala po městě a vzpomínala a vzpomínala. Dneska mě bolí celej člověk;-D

AR

A78d45a65n 12R60g91o37v68a

8. 6. 2024 16:27

Přeju ať to brzy přejde. Já letos měla po 35, beze mne. Padlo to termínově na sestřiny padesátiny. Ty byly krásné. Sešla se rodinná omladina a kamarádi, rodiče jsme trochu znavili, hodně pomáhali s občerstvením a přípravou, to mě trochu strašilo, ale vypadali taky šťastně. Chyběl bráška s rodinou, co jsou v dálce a se statkem na krku. Už plánujeme podzimní setkání po statkářských pracích, abysme si to zopakovali i s nimi:-).

Foto

hezkou akční sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

u nás je program víkendu jasný - včera Pepa vytáhnul kosu a posekal celou zahradu. A budeme dneska běhat s hráběma celý den, aby to krásně uschlo a kamarádovi králíci měli na pár dní "biotravičku".

Foto

L79i40k18a 67L25i54k50a

8. 6. 2024 6:16

To je senzace, že kosíte a nejezdíte s hlučným strojem! A smím-li podotknout, chlapi s kosou vypadají wellmi atraktivněR^

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz