18.10.2021 | Svátek má Lukáš


Diskuse k článku

VíP: Aneb víkendový pokecník

Návraty

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Jenny 25.7.2021 11:01

U nás od rána prší. Bylo potřeba,sucho už bylo děsné. Zatím co v okolí i dále od nás bouřky a kdoví co, u nás nic ani kapka, až dosud.

Jednou jsem viděla v Itálii na pláži něco, co vypadalo jako enono, byl to však červ z moře. Nó, nic,moc.;-D Letos poprvé za století nejedeme nikam a to ani já, pořád se necítím dobře:-/,takže mne vybalování nestraší ale je fakt,že jsem zvláště v posledních dekádách byla doma raději o den dříve a měla pak ještě jeden,či dva dny k aklimatizaci . Věcí jsem vozívala v poslední době minimum,zejména pokud možno,co nejméně hadříků.

Přeji všem krásnou neděli, u nás jsou dnes hody ,ku cti sv. Anny, nějak to neprožívám ale máme k obědu kačenku se zelím,tu jsem neměla pěkně dlouho, vypadá luxusně, už je hotová, pomalu tažená,na povrchu zlatá, mňam, mám ovšem chuť velkou ale hlad ne.Tak uvidíme. ;-D

T. Zana 25.7.2021 18:22

Byli jsme zase u synka, Praha západ měla celý víkend slunečno, až dnes se odpoledne zatáhlo, ale nepršelo. Bylo by fajn, kdyby to ještě den vydrželo. Franta už odjel, má nějaké doktory, já chci jet zítra večer.

Vybalovat budu minimum, jela jsem s maličkým batůžkem. Človek moc věcí nepotřebuje, když je musí odnést ;-D.