7.5.2021 | Svátek má Stanislav


VíP: Aneb víkendový pokecník

1.5.2021

Vždyť je první máj! Sice nemusíme do průvodu, ale vyrazit někam pod rozkvetlou třešeň a urvat líbnutí by se šiklo, co říkáte?

Uplynulý týden byl kalendářově pestrý - vybírám pondělní Den Slunce (s velkým S, takže Den planety Slunce). Těším se na slunění, slunce bude bluncat a berušky na zídkách se budou opalovat.

Ve středu jsme měli mimo jiné Den ptačího zpěvu - na tomto odkazu najdete fotky některých ptáků a u nich i rovnou vzorek zpěvu. Kdysi mi dlouho trvalo, než jsem se naučila odlišovat drozda od kosa!

Dnes, v sobotu, je Den stěhovavých ptáků. Jsou už vaši obvyklí opeření sousedé na svých místech? Vrátili se čápi na svá hnízda? Jsou někde vlaštovky?

No a čtvrtek, ten mě zaujal: Den bez diet. Ani si nechci představovat ty hordy diabetiků v cukrárnách :-D Ale tak to asi nebylo myšleno, tedy doufám.

Oslavujte jaro a všechny ostatní tentotýdenní svátky, jak nejlépe to jde - procházkami, výletěním, focením (a psaním pro Zvíř, že :DD) a prostě si co nejlépe užívejte dny.

Já vím, v neděli má pršet - tož vyvalte sudy, ať se plní vrchovatě!

Přeji příjemnou sobotu a neděli. A jelikož máme obvyklý vípák, pište sem o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit.

Lika Neviditelný pes


SOUTĚŽ: Na koupalište bez studu? Tento cvičební program vám zaručeně pomůže
SOUTĚŽ: Na koupalište bez studu? Tento cvičební program vám zaručeně pomůže

Toužíte po krásném tělu do plavek, ale nevíte, jak a kde s hubnutím začít? Zapojte se do soutěže s Fitshakerem o prémiové členství a cvičební diář.