VíP: Aneb víkendový pokecník
logo VíP foto: Neviditelný pes
Každý máme svou představu o správném létě, ale myslím, že každý má ve své představě i nějakou tu vodu. Řeku, přehradu, bystřiny... a ty všechny končí v moři.
Jajka poslala nákuk z míst, kde právě je. Ve chvilkách, kdy nebrouzdá někde v hloubkách, se rozhlíží i kolem, a stačila už poslat první „pohledy“.
Třeba i ty koucouří:
A pak ty lákavě vábivé :-)
Více fotek od Jajky najdete zde: https://www.rajce.net/a16959619
Přeji příjemnou sobotu a neděli.
Toto je obvyklý vípák, takže sem pište o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit.

