3.3.2021 | Svátek má Kamil


Diskuse k článku

VíP: Aneb víkendový pokecník

Černá s Bílým II (archiv)

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Crossette 9.8.2020 15:30

Liko, krásné vzpomínkové čtení. U naší bývalé Smoky jako nesmírně vylekaného kotěte jsem si také pořádně trénovala trpělivost, než se u nás trvale zabydlela. Zvířata holt za zlo, které si prožila zapomínají hodně dlouho. Zato lásku, za poskytuntý milující domov, pak ukazují velmi dojemným způsobem. Naše tři kočky občas honí nějaký nabídnutý míček, hozený špunt apod. Ale nejraději mají různé provázky.Tedy nejvíce, když je jimi provokuji já, ale třeba Ginger s ním zápasí ráda i sama. Nedávno jsem k provázkům přidala silnější řetízek (podobný tomu, co bývaly u záchodových nádrží). Aby se jí klimbal bez mé pomoci, provlíkla ̈jsem ho (a přichytila, aby nekouzal) držátkem jednoho dřevěeného šuplíčku, kus nad podlahou. Ginger to ocenila, jenže jak si v noci, ale hlavně časně ráno s řetízkem hraje a ten naráží o dřevo šuplíku, také docházím k závěru, že to nebyl můj právě nejlepší nápad. Ale pokazit jí radost se mi také nechce tak se zatím snažím chrastění řetízku neslyšet :-).

Z. Jenny 9.8.2020 11:27

V .. a k poslední větě, to si piš,že jó, znám to dobře a fungá perfektně.V

A. Zemanová 9.8.2020 9:26

Pardon, odpověď nemáš jako odpověď, ale jako samostatný komentář výše.

A. Zemanová 9.8.2020 7:50

Děkuju, Xerxová. V Zatím o kotěti neuvažuju a Vašek už vůbec ne. :-) Je potřeba dát klidný čas Mikeškovi a Rozárce, jsou zjevně smutní, Bertík jim chybí. Ale nehledají ho, vědí. Rózka je fixovaná na Vaška a špatně snáší změny a stres. Kocouři byli fixovaní na mě a Bertík byl v hierarchii smečky ten poslední, utíkal se ke mně, když ho některý z nich honil. Kotě by všechny vztahy rozkolísalo. Zatím nemám potřebu ho tu mít. Ona CD už bude vědět, co, kdy, jak, aby to bylo dobře. :)

Z. Xerxová 9.8.2020 6:32

vzpomínej - a usmívej se, byl to báječný parťák a měl skvělý život V Přemýšlíš o kotěti ??

Z. Xerxová 9.8.2020 6:31

hezkou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

chladím barák - venku je zatím příjemně. Jsme po kratičké procházce - psisko se tu slastně vyvaluje. Včera jsme byli přes dvě hodiny v lese a skoro jsme se vrátili bez hub. Nerostou. Jen lišky a pár podhříbků... I tak se dalo chodit jen brzičko ráno.

A. Zemanová 8.8.2020 22:00

Já vím. A dík, vole. :)

J. Fialová 8.8.2020 19:54

Hele vole, udělali jste pro něho to nejlepší, co jste mohli!

A. Zemanová 8.8.2020 17:16

Moc hezké články, proklikla jsem se i na ten minulý. Vzpomínám, jak k nám přišel Bertíček a je mi moc smutno.

Z. Jenny 8.8.2020 12:58

Včera jsem donesla domů lískové oříšky, že se jako podívám, v jakém stavu zralosti jsou. Oddělila jsem je od sebe a zanechala na lince,od té doby je slyším cvakat po plovoučce ale nevidím, jen kocouří tlapky cosi šťouřou,snad je do večera najdu,jinak nespím. :-) Liko, ty archivní články jsou bezva ! Díky! V

T. Zana 8.8.2020 12:52

To je príma, že je tu pokračování, mám ráda čtení o více dílech R^:-). Moc jsem si to užívala (zejména vaše noční orgie, člověk se rád pobaví cizím neštěstím - a navíc tohle je už promlčené).

Z. Tečka 8.8.2020 12:10

Co mi to jen připomíná...:) Honičku s kuličkou jsem absolvovala taky, jen ve trojím provedení. Jen blázen s momentální absencí pudu zebezáchovy pořídí svým kočkám něco takového.

S koťaty je tahle situace nejsnadnější, pokud člověk zapomene na podrápaná lýtka, nebo na koťata visící ráno na noční košili. Ale s každou větší kočičkou, která se ke mně dostala, se situace vyvíjí podobně, jako popisuješ. Chce to prostě čas a spoustu trpělivosti a lásky. Ta poslední, z útulku a s malým hendikepem byla snad nejnepřístupnější. Ale dneska je z ní mazlík největší. A taky občas přijde spát do postele.

O.T. dneska je den ženského orgazmu, jak jsem se ráno dočetla. To nevymyslíš 8-o

A. Rgova 8.8.2020 10:52

Já Dumku nesledovala. Moc hezký článek. Ještě žes měla už kočičku a ta kluka při nočních hrátkách srovnala. Jeho zvyknutí si na Tebe je dárek za velkou trpělivost.

Snad se s Rubínem taky dočkám:-) po 19 měsících ke mě přijde na zavolání ( v bytě ) a nechá se pohladit. Ne, že by se mu to nějak líbilo, ale když teda já chci...V práci jsem se pochlubila, že se Babu nechala ve čtvrtek pohladit a asi si to i užívala a včera byl zas hysteráček. Taky to jde pomalinku, ale ona asi někdy dřív s lidma komunikovala, tak věřím, že to bude lepší.

Z. Xerxová 8.8.2020 6:07

hezkou sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

Krásně se čte konec, o vrnícím a mazlícím se chlupatém štěstí :-) Dík za pohled na tvé kočičí začátky