9.4.2020 | Svátek má DušanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


VÁNOCE: Radostné a pohodové VánoceŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 57, poslední: 25.12.2005 18:32, přehled diskusí

uprostřed svátků :-):
Autor: Eva B. Datum: 25.12.2005 18:32

jsem také nakoukla do Zvířetníku a nesmím zapomenout popřát všem vám, zvířecí lidičkové, ať si užijete nejkrásnější svátky v roce v pohodě, lásce a smíření. ať vám chlupatá zlatíčka a rodiny dělají jen samou radost a zdraví slouží, smysl pro humor nikdy neopouští váš domov :-)) to přeje celý Pětikočičín!

Vánoce:
Autor: Finrod Felagund Datum: 24.12.2005 12:38

Přeji všem na Zvířetníku krásné a klidné vánoce, nechť dostanete dárky, které Vás potěší a nechť Vaše dárky potěší ty druhé. Užívejte si pohodovou atmosféru, jezte cukroví a vůbec si užívejte :)

Pozdě, ale přece:
Autor: Éfule Datum: 23.12.2005 17:46

se připojuju k přání krásných a veselých Vánoc plných pohody, legrace a odpočinku. Mějte se krásně a brzo zase pááá! :o) P.S.- až dnes mi došly dárky ze soutěže od ProPlanu - ty kočičí pelíšky. Tak jsem připravena je dopravit do Prahy a pak ňák předat do kočičince... :o) Jo - a lidičky - musím se pochlubit! Vyhrála jsem soutěž s ProPlanem o krmení pro psa na rok zdarma! Jupíííííííís - vyjde nám to úplně přesně. Maximálně totiž můžeme odebrat 12 pytlů granulí ProPlan a Quido má spotřebu pytle na měsíc! Mějte se krásně! Pá.

..všem..:
Autor: Jindřich Sesi@Riki Datum: 23.12.2005 17:02

..šťastné , veselé a v novém roce,na viděnou ..celá familie  ..

Poněkud opožděně:
Autor: Jarka Datum: 23.12.2005 14:18

přejeme vše nej nej nej těm co ještě teď  trčí u počítačů :-)
Jarka F. + metrák psiny - Ajrinka & Wendy

Díky vám všem:
Autor: Laďka Datum: 23.12.2005 11:47

za to, že jste a že se mám každý den kam těšit, a to i když mi není zrovna do humoru. Pohodové svátky a  v novém roce jen to dobré - a raději ještě lepší ! -  všem přispěvatelům i čtenářům Zvířetníku Jejich čtyř a více či méně nožkám pak přeji, aby jim bylo v té jejich smečce pořád stejně dobře - a hlavně nezapomeňte na dárečky pro ně !!!!
Laďka, Bojar, Bona a Polly

Veselé Vánoce:
Autor: Marie Datum: 23.12.2005 10:16

Veselé Vánoce, plné optimismu všem lidem dobré vůle

Inspirováno Vámi. :o):
Autor: velvet Datum: 23.12.2005 9:04

Vánoční strom na našem náměstí
jakoby zatoužil na chvíli po štěstí,
trochu se sklonil, ale ne docela,
ulovil na špici vlastního anděla...
 
Stromečku, stromečku. Kéž bych to uměla. :-)

všem:
Autor: noragh Datum: 23.12.2005 8:49

přeju ruku co pohladí a ústa co řeknou miluju tě,nebo ruce co podají jídlo a pití a řeknou věřím ti či do třetice nohy co překročí

Veselé Vánoce:
Autor: teta Datum: 23.12.2005 0:20

přeji vám všem a paní Ruščákové za sebe a celou naši lidsko- psí-kočičkovo-potkankovo-králíkovo-pískomilovo-rybičkovou smečku. A ať se vám ty vaše smečky rozrůstají, nestonají, prostě dělají vám radost.

"Poslední" velké venčení Majora:
Autor: Kačer Datum: 22.12.2005 15:48

Chtěla jsem Majorovi udělat radost a odebrala jsem se s ní do Hodkoviček na super prochajdu. Pustila ji z vodítka, běhala s výmarskou ohařkou Zubejdou. Zdrhly spolu k právě opravovanému rybníčku, kde se vyvávely v bahně. Hlavně, že si to Abbie užila. Výsledkem toho je, že budeme po novém roce malovat, protože mi ta hajtra chlupatá 2x zdrhla ze sprchy...hnědé cákance v předsíni a obýváku :o)))) chachááááá, ještěže jsem si koupila v Hodkovičkách ve sklípku to víno! Cink...Ivánku

Re: "Poslední" velké venčení Majora:
Autor: Vave Datum: 22.12.2005 20:12

Cink, Kačírku! Právě jsem zjistila, že máme příšerně špinavý koberec - však jsme ho nečistili, protože budeme na jaře malovat a kupovat nový. Ten koberec je tak ukrutně špinavý, že jsi Abbie klidně mohla nechat zabahněnou. :o)

Re: "Poslední" velké venčení Majora:
Autor: Lída Š. Datum: 23.12.2005 8:18

Holky nezoufejte:-) Nás čeká nejen malování, ale Jiřík chce svůj březnový vstup do důchodu oslavit přebudováním celého obýváku  A já nad tou představou pláču .
 

Připojujeme se k přání:
Autor: Hela S. Datum: 22.12.2005 15:47

Přejeme všem klidné a pohodové svátky, spoustu radosti, zářicí dětské oči u rozsvíceného stromečku a těšíme se na všechny (i na ty, co se odhodlali napsat sem dnes poprvé) mezi svátky a nejpozději po Novém Roce. Hela + psina Rony + potvor Ogar
Kačere nesmutni, Abbie je v dobrých rukou a Brianově mamince držíme palce, tak ať jsou vánoce šťastné a veselé!
P.S. Na Ostravsku leží sníh už několik dní a dneska napadla další hromada. Snad to ty dva dny vydrží a Vánoce budou bílé :-)))

Re: a čím víc toho portského vypiješ,:
Autor: Medvídek Datum: 22.12.2005 13:20

Drzá !  Portské se pije na chuť a ne na žízeň, takže do stadia multiplikace vizuálních objektů se rozhodně nedostanu.

Re: Re: a čím víc toho portského vypiješ,:
Autor: Lenka Datum: 22.12.2005 14:19

:-)) a to jako znamená, že ho na chuť nemůžeš vypít tak jako trošku víc ? Navíc portský je docela síla a při tvý rachitický konstrukci se to moc nemá kam vsáknou. Ne Medvídku, nevykroutíš se z toho...na vánoce budeš namol. Styď se :-)))

Re: Re: Re: a čím víc toho portského vypiješ,:
Autor: Medvídek Datum: 22.12.2005 14:53

No neznamená.  Ale nevytvářej si tady na mně svoje vlastní reminiscence.  T

Re: Re: Re: Re: a čím víc toho portského vypiješ,:
Autor: Lenka Datum: 23.12.2005 13:18

sakra..reminiscence..takový slova...nejsou voni ten intelektuál...ale vážně, já ? Já, co se v životě alkoholu nedotkla a když tak jenom z donucení a odporem...a tu lahev cabernetu,co padla za vlast včera mi sprostě podstrčili.

Re: poháda "Království potoků" ... a já ji neuvidím :o( Šťastný a veselý, Medvídku:
Autor: Medvídek Datum: 22.12.2005 13:18

Ale asi někdy uvidíte.  Já si přehledy nevedu, ale myslím že všechny pohádky se postupně vysílají v následujících deseti letech aspoň desetkrát. Mějte se hezky.

ještě jednou všem všem všem ve spolek:
Autor: Iva Datum: 22.12.2005 12:59

přeji krásné pohodové prožití vánoc, ať už s portským, slivovičkou nebo čajíčkem nebo jen tak. Moc bych si přála, aby ta vánoční světýlka zůstala hořet v dušičce po celý rok. Abych měla víc času strávit chvilky s lidmi, se kterými je mi fajn a kterých si vážím, to jak tady, tak i u nás. Můžu pomalu se otočit a říct, že tento rok byl šílený, ale přinesl mi spoustu setkání se zajímavými lidmi, kteří mě tak nějak osvítili a dali mi spoutu své moudrosti a vůbec....nějak jsem se dojala:-). Tak dík za príma společnost, přes prázdniny sem nakouknu, já to bez Zvířetníku nedovedu vydržet:-) a můžu z domova podporovat pracující :-)))

Byl Štědrý večer, když potkali se člověk a pes.:
Autor: Rpuť Datum: 22.12.2005 12:40

„Ty člověče“, povídá pes „zebou mě tlapky a je mi smutno.“ „Mě taky“, řekl člověk. „Pojď koupíme si buřta.“ Zašli ke stánku, ale moc je to nerozveselilo. Člověk odhodil tácek do koše, strčil ruce do kapes a podíval se na psa: „Tak co s tebou?“, zeptal se. „Čí vlastně seš?“ „Pánů“, odpověděl pes. „Ale vyhodili mě, že jsem moc štěkal.“ „My jsme štěkali dva“, vzdychl člověk. „Ani nevím, kdo víc. A teď nevím, jestli se mám vrátit nebo ne. „Já bych se vrátil“, řekl pes. „Jenomže nevím kudy.“ „Kudy bych věděl“, odpověděl člověk, „ale jak? A proč?“ „Protože patříš do své smečky. A když se nevrátíš, budeš smutnej a ztracenej“, řekl pes. „Tak pojď“, řekl člověk a poprvé za ten večer se usmál.

Re: Byl Štědrý večer, když potkali se člověk a pes.:
Autor: Iva Datum: 22.12.2005 12:50

Rputííí vy jste poklad. Ta vaše povídání by měla vyjít knižně :-).

Já také se připojuji:
Autor: Jaryna Datum: 22.12.2005 11:44

k přání, aby jste si všichni, jak lidé, tak zvířátka, prožili Vánoce v klidu a pohodě a p. Ruščákové hodně nádherných nápadů a postřehů ze života...V dnešní chaotické době je to balzám na duši a srdce si přečíst Zvířetník....Hodně štěstí......

Veselééééé Vánoce:
Autor: Kačer Datum: 22.12.2005 11:39

všem zvířetníkovcům, jejich rodinám a čtyřnožkám a všechno nejlepší do nového roku. Hlavně ať nám ty zvířátka v tom roce 2006 vůbec nestonaj, a když už tak jenom maličko! Uvidím se s Vámi až po Novém roce asi tak 6. ledna, tak na sebe všichni dávejte pozor, a hlavně pozor na rachejtličky :o))))

Re: Veselééééé Vánoce:
Autor: Heduš Datum: 22.12.2005 12:26

Kačere, Tobě a Brianovi přeji hlavně, ať je doma všechno v pořádku!! ať vaše návštěva potěší a pejsčice se nebuj!!! :-)))))))))))))))))))) budou v nejlepčích tlapkách!!

Re: Re: Veselééééé Vánoce:
Autor: Heduš Datum: 22.12.2005 12:26

eee, vypadlo mi tam O pejsčice!!!

Re: Re: Re: Veselééééé Vánoce:
Autor: Kačer Datum: 22.12.2005 12:57

Heduš! Já vím, Vave je naprosto úžasná, vůbec jsem nečekala, že se o péči o Majora přihlásí tolik lidí :o) Starost pochopitelně mám, ale to je normální. Navíc Vave je pejskařka, Abbie tam bude mít čtyřnohou kamarádku Anku, bude spát v posteli a bude opečovávaná velice. Já jsem si malovala vánoční pohodu s pejskama, obě by měly mašle, jako správný vánočkový pejsky, mrňavka by sežrala půl stromečku, vanilkový rohlíčky, řádila by ve sněhu...atd. Koneckonců jsou to Abíščiny první Vánoce :o( a navíc bude bez babičky, i když babička Andula to asi ocení, že bude mít svátky bez usurpátora a notorického vytlačovače z pelíšku. Bude mi po nich smutno! Heduš, doufám, že se v Novém roce uvidíme na vlastní voči!!

Re: Re: Re: Re: Veselééééé Vánoce:
Autor: Vave Datum: 22.12.2005 13:43

Kačírku, všechno bude: mašle, rohlíčky, sežraný stromeček možná taky - a všechno Ti nafotím! A nesmutni, nebo budu smutnit s Tebou!

Re: Re: Re: Re: Re: Veselééééé Vánoce:
Autor: Kačer Datum: 22.12.2005 13:56

Jééé beruš! Vánoční mašli dodám! Budu se snažit nesmutnit, ale ono mi to moc nejde, protože major je náš malý gremlinek s křivým zubem. Jsem si jistá, že si s ní užijete :o)) a určitě Vám budu obden psát!

Krásné Vánoce:
Autor: KláraK Datum: 22.12.2005 11:06

Už vás všechny čtu dlouho a je to vždycky nejhezčí zážitek pracovního dne  Když jsou ty Vánoce, tak se konečně osměluji a připojuji se ke všem přáním. Takže - krásné,veselé a hlavně poklidné Vánoce a do toho Nového roku hodně zdraví a trošku toho štěstíčka pro všechny Zvířetníkové lidičky i zvířátka.