Diskuse
ČLOVĚČINY: Úsměv, prosím!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J. Kadlus
Díky
... všem, co si přečetli moje povídání, včetně těch, co se domnívají, že důchodci se zlámanými končetinami chodí do chirurgické ambulance pro zábavu.
Z. Lika
Včera jsem uklidila ibich
protože už měl smutné listy. Ostříhala jsem mu hřívu rozkvetlých větví, abych ho dokázala prostrčit dveřmi, a už si lebedí v relativním teple. Takže pro mě začal podzim :-)
Kolem mě se množí marodi (dvounozí), tak koukejte chcípa brzo zahnat! A venku je krásně, takže se jdu propochodovat, ať si ten podzim užiju. Hm, že bych vzala foťák a trochu ho procvičila?
Přeji dobrou chuť k obědu a hezkou neděli vůbec.
Z. Matylda
Re: Včera jsem uklidila ibich
Taky jsem včera uklidila kytky z terasy- naštěstí. Protože dneska fouká hodně prudký ledový vítr, je tu šedá deka, sedm stupňů a pocitově čtyři. Fakt hnusně.
Z. Xerxová
hezkou neděli
hezkou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.
teď rychle vyběhat pořádně psisko, pak odjezd do Prahy (psíka v poledne navštíví neteřka, aby se doma nenudil) a odpoledne po návratu mu budu muset "odložení" vynahradit dalším delším výletem... Dnešek bude opět dost akční :o)
A. Lex
Kadlusi
moc pěkná úvaha, i když raději se minu s lékaři i jejich čekárnami. Brrr. Díky za kytky pro WWW. Zrovna pár dní zpět jsem na něj vzpomínala.
Zastav se, prosím, na Zvířetníku častěji.
Z. Verenka
Krásne
úsmevné,mám pusu od ucha k uchu.
Vďaka za článok a kytičku pre www.
Dnes v noci si zase niečo od neho prečítam.
hezké zamyšlení
No tady jsou čekárny u lékaře "upovídané", protože se tu lidi většinou znají, nebo se prostě rádi dají do řeči (typicky jižanské). A já ráda naslouchám a ano, právě roztomilé (a hlavně vychované) dítě dokáže někdy svojí konverzací osazenstvo čekárny rozveselit.
Z. Jenny
U lékaře čekati,
dobré nervy míti znamentai. Jeden se musí nějak zabavit, k pozoroání je tam prostor. Díky za dobré téma. BTW, juž vím proč jsou tam většinou senioři, dříve totiž neměli čas stonat, zaměstnavatel by je přidusil.Nu což, tělo chátrá, někdy i duše, tak s námi mějte vy ostatní trpělivost.
Ovšem osobně půjdu až ze mne bude ta níže uvedená kostra. :-))
Sekretářka v ambulanci.
Když muž přistoupil k pultu sekretářky, všiml si, že je to obrovská, nepřátelsky se tvářící žena, vypadající jako zápasník sumo. Řekl jí své jméno.Sekretářka velice hlasitě řekla:
"ANO, MÁM ZDE VAŠE JMÉNO. JSTE OBJEDNANÝ K LÉKAŘI Z DŮVODU IMPOTENCE, ŽE ANO."
Všichni pacienti v čekárně se obrátili a dívali se na velmi trapně se cítícího muže. Muž se z toho ale rychle vzpamatoval a stejně silným hlasem odpověděl:
„NE, PŘIŠEL JSEM SE ZEPTAT NA OPERACI NA ZMĚNU POHLAVÍ, NECHCI ALE STEJNÉHO DOKTORA JAKO JSTE MĚLA VY.“ Všichni v čekárně se zvedli ze židlí a zatleskali mu!!!
Fotografie sekretářky je zde: http://jovo.rajce.idnes.cz/Ruzne#sekretarka.jpg
T. Zana
O.T. - Pražení
podařilo se nám s Likou kontaktovat HanuW. PRAŽENÍ BUDE!
Koukněte na Hady :-)
Z. Lika
PRAŽENÍ BUDE UŽ V PÁTEK!
Těším se moc. Zano, díky veliké a navíc vřelé, snad přijdou v tomhle počasí vhod :-)
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz