22.6.2021 | Svátek má Pavla


AKCE: Akční rekapitulace

19.12.2019

Akce letos fungovala jako dobře promazaný stroječek. Autoři víceméně včas přihlásili položky, víceméně v termínu dodali použitelné fotky, paní akční vedoucí nenabízela věci, které nemá slíbené, Rajče se hroutilo jen přiměřeně náporu ve finále.

Miniandílkové

Možná byste si řekli, že to byla trochu nuda. Nebyla. Bojovalo se ostošest do posledních vteřin. Jen ta provozní část fungovala příjemně hladce, za což všem zúčastněným velmi děkuji.

Letošním absolutním trhákem se stal háčkovaný medvěd Grizzly Ňuňu od Papoušky. Rafinovanou volbou nízké vyvolávací ceny v kombinaci s rozšířením položky v průběhu Akce (po dosažení 500 % medvěd nafasoval i šatník) dosáhl zhodnocení 2290 %. Co by za to kdekterý medvěd dal!

Grizzly Ňuňu

Mimořádně napínavá byla tipovací soutěž. Hádali jsme autorky polštářků Zvláštního určení, které letos putují do Domova pro seniory Mitrov , kde je vytipovaní příjemci najdou pod stromečkem. O tom, jaké byly Vánoce v Mitrově, vám napíše sharka, která Domov nominovala. Do Domova míří 18 polštářků, po třech od každé ze šesti autorek.

Polštářky

Autorkám polštářků patří veliký dík. Bubu, Dalmi, Kačka, Matylda, ri a Vave každoročně udělají svými - čím dál krásnějšími – dílky radost osmnácti seniorům. Pro mnohé z nich to bývá naprosto nečekané překvapení, opravdový dárek od Ježíška. Poděkování patří také pracovnicím Domova, které příjemce polštářků citlivě zvolí.

V oficiální tipovací soutěži zkusilo štěstí 10 tipařek, z nichž měla stoprocentní úspěšnost jedna. A ta také dostala krásnou výhru, polštářek od Dalmi. Další tři tipařky v pořadí čekala cena útěchy.

Polštářek

Akcí podporujeme různé projekty, převážně kastrace volně žijících koček. Každoročně také pomáháme Záchranné stanici pro veverky Pinky, to je zvířetnická srdeční záležitost. Na celkový výsledek se můžete podívat na Hadech.

Po pár letech opět předávám akční veslo Matyldě, shodly jsme se, že je to tak akorát, aby se organizátorka na Akci těšila a třeba i uplatnila nové nápady.

Milá Matyldo, držím ti palce a těším se na příští ročník ve tvé režii!

Všem Zvířetníkům přeju krásné Vánoce.

Foto: Archiv RenataE

RenataE Neviditelný pes


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!