19.1.2021 | Svátek má Doubravka


Diskuse k článku

FOTOKOMIKS: Night a šelma kočičí

Je nedělní podzimní ráno na horách...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Matyášová 23.10.2015 6:36

Re: nádherné setkání

Když

je kočka spokojená, má ocas nahoru a hýbe s ním velmi jemně ze strany na stranu.Radost vyjadřuje vztyčenou hlavou i ocasem, na jejím pohybu je vidět, že

je velmi uvolněná a kráčí sebevědomě. Pokud si chce kočka hrát, divá se na svůj

objekt, ocas zkroutí do tvaru otazníku, její poloha je jakoby mírně přikrčená

do úskoku. Kočka u toho také často poskakuje.

Š. Matyášová 23.10.2015 6:34

nádherné setkání

kočka vítala psa, jemu šla v ústrety, jeho si feromonama značila otíráním se o jeho tlapátka..buď jí někoho připomínal nebo mezi psy vyrostla..případně se jí líbil..asi ho uznala za šlechtu...kdyby jsi se k ní sehla ty, věřím, že zdrhla hned,evidentně zkoumala psa, jeho zvala dál a zajímal ji natolik,že se s ním chtěla ještě setkat... on už mnohé napovídá ten ocas nahoru u kočky...

Z. Xerxová 23.10.2015 6:32

hezký den

hezký pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Fakt by mě zajímalo, jak mi lid kočičí bude interpretovat chování toho kočičáka. Kočky fakt neumím. Rozhodně to bylo sebevědomé chování. První kus dokážu pochopit (i když ani mě by nemohlo překvapit, kdyby ho Night hravě uchopil a začal si ho radostně pohazovat jako hračku... přežil by to kocour ??)

Dokázala bych pochopit, kdyby šel za námi, sledoval nás, mňoukal... Ne on to střihne úhlopříčkou (přes velmi nepřehledný a hodně mokrý terén) a skočí metr před psa. Nevstoupil klidně, opravdu na ty hatě vletěl (a ujel). Opět měl na mále - kdyby na něj Night šlápnul (a na té klouzačce bylo všechno možné)... Prostě asi pěstoval adrenalinový sport.

Jo a píšu o něm jautomaticky ako o kocourovi - ale pohlaví neznám., Prostě kočka domácí

Z. Nelina 23.10.2015 0:53

Úžasné!

Tak takovéto příhody a záběry se mohou přihodit asi jen Xerxovým