Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seL64i55k39a 11L28i56k77a
Ještě se zeptám na teploměr: vždy píšeš, jaká byla nejnižší teplota. Co to máš za teploměr s pamatovákem? Vím, že existuje takový venkovní zahradní, ten s sebou nosíš?
Z96v79í68ř20e52t31n37i91c33e 12M87a27w84e
nosim s sebou takovy teplomer do lednice, ma nejnizsi a nevyssi teplotu a vazi 28g :) usmiva se, kdyz je teplota kolem 5stupnu :) proste spravna lednickova
T33v93í75ř42e79t37n31í41k 23Z37a79n48a
Ty fotky! Kostelíček je moc pěknej a ten zelenej kříž! A kůň z kovového odpadu, to je krásná myšlenka.
Krásně jsi popsala cestu, která tentokrát byla i vzpomínková a rozlučková
.
Z24v25í59ř48e74t71n25i13c33e 30M83a65w56e
Ten kun vysel moc krasne, mam z nej radost. Dekuju
J95.53K40i88m23i 12H40l60a62v68s48o28v55á
Maw, teď putuješ mým krajem, takže zas můžu hlásit - na Andrláku jsem byla mnohokrát, buď s organizovaným pochodem nebo sama, kolem kapliček i jinými cestami. Také tam býval hasičský závod TFA (nejtvrdší hasič přežívá), Jakub se několikrát zúčastnil, tak jsem byla fandit.
Z65v66í41ř40e13t16n22i42c84e 36M25a12w80e
To musela byt fobra podivana na hasice jak se snazi:)
L50i13k20a 19L84i26k71a
Maw, moc pěkně jsi to napsala - zachytila jsi všechno velmi poeticky, krásně, náladu, vzpomínky... Jak se říká "rozchodit něco", tak to asi opravdu pomáhá. K tomu svěží vzduch, pevná půda pod nohama, stromy a louky. Děkuju, že ses podělila.
Z27v44í68ř96e90t34n21i83c97e 84M16a33w95e
Byl to pekj vandr, tatinkovi na pocest.
V sobotu sem si zvrkla kotnik a ted alsi sobotu mam odjizdet na tydenni dovcu... uz bych zas ten svezi vzduch potrebovala ale nejak nevim, zda to vyjde:D
Z57v67í62ř52e35t52n56í52k 70X21e26r24x85o41v61á
hezké Mawí pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům 
Hezkou vzpomínku jsi vybudovala tatínkovi i v těchto řádcích
Tvá poskládaná slůvka jsou hodně silná - prostě umíš s lehkostí popsat mráz, vítr i lásku
Z37v50í52ř82e31t56n37i31c96e 44M48a77w94e
Dekuji. Ja se vracivam k vandrum a vzpominkam pres radky rada a ac to je citlive tema, jsem rada, ze mohu vzpominat a vracet se i k temhle...
Co me mrzi je, ze zadny z mych cestopisu nikdy necetla moje maminka, ktera me v psano povidek vzdy velice podporovala a opravovala mi chyby, kdyz je po vecerech cetla. Prvni cestopis jsem totiz napsala az pul roku po, co odesla. I tak mam ale dojem, ze jsem na ni myslela a privezla jsem si temnkrat susenou preslicku a materidousku, kterou ona mela rada na neduhy z meho v zivite prvniho vandru a je dodnes schovana v cestovnim deniku papirovem, ktery teda uz nekolik ket nevedu.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz