Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seM94a43r31i42č45k74a 67C78r38o86s21s75e57t30t96e
Další sada skvělých fotek (včetně impozantního Yody
) Ta svatyně musel být úžasný zážitek navíc být tam zcela sami. Měli jste smůlu na počasí, ale jasně ani to vám nezkazilo dobrý dojem z rodinné dovolené. Sluníčko se sice ukázalo až ke konci, ale nezdolná vnoučata i do ledové vody vlezla a modrá obloha vás doprovázela celou cestu domů. To se jistě mnohem lépe a snáze jede (hlavně řidiči), než šedivo, proudy deště a non-stop stěrače
Z47v85í18ř16e93t47n43í28k 96X33e66r15x58o75v81á
hezky bylo celou cestu tam i zpátky. Takže se opravdu jelo dobře. Klika byla, že dopravu ovlivňující sesuvy půdy nastaly až po našem odjezdu domů, takže ani žádné velké objízdné trasy jsme neřešili
Z45v25í34ř32e62t43n80i82c81e 62M10a78w14e
ten zapad slunce! och, ach! :) nadhera. a teda ze vlezli silenci do vody, kdyz se na ni tesili, to se jim snad ani nedivim i pres ten napadany snih :) krasna prochazka s tebou, dekuji
Z40v53í11ř47e76t46n79í39k 67X74e34r31x61o25v34á
jsou to kachny po mamince - ta taky vlezla do jakkoli ledové vody. Když jí bylo šest, měli v květnu u alpských jezer všichni prošívané bundy a kulichy a ona plavala (fakt plavala - od pěti let dobře)...
Z18.78M69a19t13y55l50d94a 51Z34.66M62a65t13y36l52d92a
V San Marinu jsme byli a užili jsme si to, pevnost i s muzeem byla fajn. Taky jsme v Itálii zažili deštivé počasí, ale ne několikadenní
Z67v38í86ř52e31t28n37í21k 95X51e76r50x98o11v11á
já byla v San Marinu už potřetí - je to moc hezký ministáteček. A počasí po té deštivé vlně bylo parádní.
Ještě k tomu dešti - on to byl nepřetržitý proud vody z nebe od noci z pondělka na úterý do čtvrtečního večera... Lišila se jen intenzita a vítr...
T28v55í73ř12e92t90n75í57k 88Z58a59n22a
Krásně jste si to užili - to bezlidno je skoro neuvěřitelné - třeba ta prázdná jeskynní svatyně
. Ale fakt je, že Italové na tohle počasí nejsou trénovaní.
Fotky tradičně skvělé, ty výhledy! A samozřejmě západ slunce!
No, tak pomalu abys začala plánovat příští rok
.
Z19v82í23ř36e40t31n41í62k 32X37e81r85x59o41v97á
ta svatyně byla prázdná proto, že pro katolíky byl čas bez společných modliteb... jindy je tam mše každé dvě hodiny... a na Velký pátek byl klid. Vlastně klika - nečekaný bonus svátků
Z16v14í72ř53e51t33n65í44k 20J38a34n59a12b91a
Moc pěkné, ale Ještěd ze zahrádky je taky hezkej!
Z79v96í93ř71e16t27n37í82k 24X45e28r67x47o78v89á
no jasně - proto tam ta fotka je. Vždycky, když se vynoří nezaměnitelný tvar Ještědu - je dovolená u konce. A je jedno, jestli se vracíme od severu nebo od jihu... prostě Ještěd znamená domov...
L73i86k51a 60L92i69k53a
To byla opět krása. A obdivuji vaši energii,výdrž, protože cestování může být pro někoho únavné, a když už se někam dostane, ani si to nedokáže pořádně vychutnat. Soudím, že vy se i navzájem podporujete, a to určitě dodává sílu, zábavu a pocit "výletu". Ty výhledy, moře, stará města... úžasné, úžasné. Yodánkovy fotky mě potěšily, je to vždy důstojný průvodce, a pohledný! A fotky západu slunce od sanmarinských hradeb - páni, klobouk dolů panu fotografovi. Děkuju moc za další vynikající cestopis. 
Z26v14í18ř88e53t48n13í97k 16X71e39r70x52o39v86á
cesta dlouhá byla - ale když se proloží nějakou tou památkou (Gradara cestou tam) nebo ptákovinou (plavání v ledovém Jadranu cestou zpátky)... tak to jde. Jinak střídavě čumí do mobilů, některé háčkují, a posloucháme čtené knížky a koukáme, co je kolem nás jiného než doma...
Z24v53í24ř69e33t89n36í35k 82J84i86t53u45r
Tak, Zvíř otevřen, už se těším na vyprávění i fotky!!!
Z50v81í98ř18e32t36n80í89k 63X26e73r87x78o26v39á
fotek je dost, i když ty jich dáváš ještě víc
Z56v38í76ř36e60t86n72í97k 46X32e45r63x88o78v34á
hezký italský čtvrtek všem Zvířetníkům a zvířátkům 
Itálii máme rádi - a když se vybere čas, kdy dovolenkuje málo lidí (a navíc dorazí Erminio) a přihodí se místa, která až tak známá nejsou... tak je z toho klidná pohodová dovolená. Davy byly jen na vrcholku Vesuvu (zatímco Herkuláneum pod ním bylo prázdné) a dost lidí bylo v San Marinu. Ale ti hlavně ve městě - je to pro Italy z okolí oblíbené nákupní a procházkové místo. Na třech hradních věžích bylo taky turistů málo.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz