Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M91a83r72i26č71k85a 76C37r33o89s44s94e17t64t67e
Maw, opakuji, že umíš nejen skvěle fotit, ale i popsat cestu a okolí ! Já si tyhle fotky opravdu užívám, ve zdejším okolí nic takového není (na "schůdné" cesty jižanskou divočinou musíme do st. parků a ty nejsou zrovna u nosu). Jak tu žiju velmi ráda, po tak malebné, vlnité krajině se mi přeci jen zasteskne.
Jinak vzpomínka na Feri mě také dojala (hlavně poslední věta)
Na jedné straně je jistě dobře, mít s sebou psí "dozor" a věřím, že si Mady cestu užívá po svém,. Ale na druhé straně je škoda, že má proti tobě výhrady.
V Jimramově jsme kdysi s bratrem v dětství byli měsíc v zotavovně, byla to tenkrát naše první a vlastně si odtamtud pamatuji jen jméno (asi jsme se doktorům zdáli dítka příliš hubená, kromě Jimramova jsem byli ještě v Kamenici n/L a ještě v jedné už si na místo nevzpomenu)
Z48v94í70ř58e54t20n24i33c27e 53M10a66w66e
Dekuji za mila slova:) Nase krajina je opravdu moc hezká a rozmanitá. Jsem ráda, že je mohu zatím bez omezení poznávat.
Ferinka si prostě přišla pro ty společný metry a kilometry, a doprovodila mě na nich:)
Co se dá dělat, výhrady sice má, ale minule si nechala ode mě ošetřit tlapičku, i když Kniga byla celá dodraná, jak se snažila vyrvat, aby mě mohla aspoň pomlátit košíkem. Pak jí ale snad došlo, že ji tlapička nebolí a tak jako spokojeně se po mě podívala. Než na to za pár minut zase zapoměla:D
Já Jimramov a okolí prakticky neznám, i Dalečín bych si chtěla někdy víc projít. Vím jen, že z Jimramova byl jeden spolužák, ale taky mi došlo, že jsem u většiny spolužáku nejen zapoměla, jak vypadají, ale i jak se jmenují:D
Z18v38í40ř33e57t21n61í92k 84J62i28t65u39r
Dlouhé putování, a doufám, že zranění už je po těch týdnech a měsících v pořádku!!!
Z80v53í61ř81e84t21n17i60c93e 65M96a77w83e
zraneni je uz v poradku a uz o nem nevim :)
L81i68k49a 97L27i84k20a
Je tam krásně, ale ze zkušenosti vím, že člověk musí mít dost síly, aby si to uměl vychutnat. Ty výhledy! Ta polňačka! Ten západ slunce a kytky! Madynka je teda samo*er, to je taková na každého? Snad koleno nenateklo, nebo aspoň bylo pochozí, ach jo. Setkání s Feri mě dojalo, teda fakt.
Z69v25í61ř13e71t59n53i15c24e 62M42a52w92e
Doufam, ze Feri se ke me jeste parkrat necekane prida :)
pry od te doby, co se mnou jezdi Kniga na vandry prestala byt takhle zla na Knigy sestrenici, protoze s ni jezdi jen do kempu a chatek a ne do lesa a pod stan :) takze ji vyhodnotila jako mensi zlo :)
Z25.38M70a70t44y68l87d58a 16Z24.71M42a55t72y38l92d52a
Madynka je prostě poklad... u nás večer zapršelo, zabouřilo, ale nic strašného to nebylo. A to jsme přilítli na poslední chvíli večer z Tater, abych stihla koupit v supermarketu aspoň chleba... holt s veteránem na vozíku za autem se cestuje pomaleji
Z85v44í42ř55e68t65n91i57c20e 35M67a11w45e
tak aspon jste to stihli jeste do obchodu, ono je vzdy lepsi byt doma kdyz je takovy vitr ze to ohyba stromy az k zemi :)
Nojo, Madynka je fakt zvire, o kterym se da rict jen "tohle zvire neni k vire" :D
T40v33í54ř84e68t52n97í78k 62Z58a95n60a
Hezké dobré ráno přeju. Tady v noci taky pršelo, ale na rozdíl od Maw jsem ležela v teplé postýlce.
Moc pěkná trasa, tam to trochu znám.
Fotka blatouchů je super!
Doufám, že koleno přežilo!
T63v10í88ř69e26t85n24í22k 70Z76a96n19a
Tak zevnitř to vypadalo, že pršelo,ale venku jsem zjistila, že to bylo pár kapek. Ani pod stromy nedopadlo...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz