16.12.2019 | Svátek má Albína


FOTOČLÁNEK: Rok v cípu Krušných hor 2016

5.11.2016

A máme tady říjen. Velmi se liší od předchozího měsíce, už je chladno. Měla jsem v plánu vám ukázat něco trochu jiného, ale strávila jsem týden mimo domov a dalších čtrnáct dní jsem užívala antibiotika, tak jsem nijak daleko nechodila. Tak jen pár novinek.

Tady žijí divoká prasata

Tady žijí divoká prasata

Týden jsme byli v Hradci Králové a tak jsem porovnávala naši divočinu s mírným a vlídným lesem ve východočeské metropoli. Uvedu ale jednu zajímavost.

Na Willis Tower v Chicagu

Na Willis Tower v Chicagu

Dcera byla v té době za oceánem a poslala fotku turistické zajímavosti Chicaga. Je to skleněný balkon ve výšce 442 m na mrakodrapu Willis Tower. Na profi fotce pak člověk vypadá, jak kdyby levitoval ve vzduchu. Tak se podívejte pod nohy ve 103. patře. Huu!

Já jsem si odskočila do Prahy na scrapbookový kurz s Američanem Petem Hughesem. Zkoušeli jsme dárkovou krabičku.

No a zase domů.

Říjnový les

Říjnový les

V nemocnici jsme měli prima akci. Paní Helena Centnerová napsala knížku pro děti a rozhodla se, že ji bude nejen prodávat, ale také rozdávat na dětská oddělení nemocnic v ČR. Milé a vítané gesto. A velká radost. A jen na závěr: V našem babyboxu se poslední týden v říjnu objevilo miminko. Už šesté. Jestli o někom, kdo dostal vysoké státní vyznamenání, nepochybuji, tak je to zakladatel babyboxů, pan Ludvík Hess. Ten si to opravdu zaslouží.

Ejsi

Ejsi

Sorbon: Nashle v listopadu!

Sorbon: Nashle v listopadu!

Foto: autorka. Další fotografie si můžete prohlédnout níže v klikacím okénku nebo přímo zde na Rajčeti.

Dalmi Neviditelný pes


TIPY NA VÁNOCE: Kosmetika, kterou doporučují skutečné uživatelky
TIPY NA VÁNOCE: Kosmetika, kterou doporučují skutečné uživatelky

Ať už budete chystat balíček pro sestru, kamarádku, maminku, babičku… anebo přemýšlet, jaká kosmetika by se vám hodila, v rozhodování pomohou názory žen, které ji vyzkoušely.