Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ84a37n98a 28B19u
Já takto podobně dělám gratinované brambory - na tenko nakrájené brambory se společně se smetanou prohřejí v hrnci, jen krátce, a pak dají zapéct v troubě.
M26a97r15i33č96k42a 15C63r72o12s31s71e50t91t47e
Nelino, velice zajímavý recept, určitě vyzkouším. Skvělé jako případná večeře CDD, protože všechny suroviny se v mé kuchyni a lednici najdou. Tedy ne vždy přímo smetana, ale kupuji "půl a půl", kterou ráno přilévám do kávy. Ale myslím, že by klidně šlo i jen mléko, vzhledem k tomu, že je tam i sýr. Prostě snadný, rychlý a jistě dobrý "Eintopf"
Z44v50í14ř97e15t20n43í83k 76J90i60t23u41r
Pro mne zajímavá vychytávka s rajčaty a kuřecím
T90v10í37ř84e17t45n91í55k 25Z89a42n57a
Vypadá to hezky, ale mně jídlo zapékané se smetanou nedělá dobře. Ale početla jsem si s chutí
.
L49i18k51a 95L45i32k29a
Mám doma hafol sušených rajčat a v lednici často nějaké kousky masa od oběda, je to dobrý nápad, co s nimi, díky, Nelino.
Z60v16í49ř85e93t29n14í32k 82A24s37t42e46r29i73s
To vypadá zajímavě, hlavně s těmi rajčaty, to vyzkouším
Z64v14í98ř91e29t60n70í50k 64X12e90r86x41o68v40á
hezký bramborový pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům 
na mě je tam hodně smetany - já raději klasiku - sýr a vajíčko. Varianta s rajčaty se mi líbí, to zkusím jako variantu (ale bez smetany)
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz