Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Díky za článek, který může být velmi užitečný a zachránit kotěcí životy! Naštěstí jediné kotě, které jsem našla na výletě, nebo se spíš rozhodlo se ke mně přidat, mělo už tak 2 měsíce - z útulku se dostala Pepinka až do Vídně, kde dělá svým lidem už 8 let radost.

Foto

Děkuji za velmi zajímavý článek, klikla jsem i na odkaz. Většinu našich koček u nás našla domov jako malá koťata. Ale naštěstí už jako o trochu starší. Jsem tomu velice ráda, nevím, co bychom si počali, kdybychom našli nějakého takhle malého tvorečka. Do vypiplání bych neměla dovahu a ani vědomosti. Takže jediné, co bychom mohli udělat by bylo odnést mrně na veterinu (jestli by ho vůbec vzali), protože nevím o žádné zdejší podobné stanici jako je v článku.

Takže dík za vaši péči a starost. A přeji vám, abyste těch maličkých koťat měli co nejméně a úspěch s těmi o které se tak pečlivě staráte.V

ŠM

my kočkaři to snad chápeme všichni..zvířecí lidé asi také a doplnili si mezery, ti co nechtějí a lhostejní, ti to odmávnou..ale i kdyaby jeden jedinej,po tomto dal vykastrovat svá zviřátka,udělal by dobře...tolik nechtěňátek, jak moc to bolí..a smekám před všemi,co je piplají a zachraňují...a stejně tak nenávidím a lituji ty,co je sprovodí ze světa umlácením, nebo utopením, zadušením nebo vhozením do odpadků..

Foto

A44l44e18n14a 10A82l66i29m48o

13. 6. 2024 13:16

Díky za tu náročnou a mnohdy nevděčnou práci a za řádné vysvětleníR^V.

Pevně doufám, že mne se to týkat nebude, protože všechny dvě naše kočky jsou kastrované a kocour taky, aby netropil neplechu a já nemusela platit alimenty;-D

Foto

L23i15k52a 98L82i53k53a

13. 6. 2024 10:26

Moc děkuji za osvětu a cenné rady. R^V

Foto

hezký kočičí čtvrtek všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz