30.11.2021 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

AUSTRÁLIE: Stopy

Austrálie je snad s Antarktidou poslední světadíl, kde jsou stále ohromné prostory země neobydlené a bez lidí. Netknutá příroda, tedy divočina v tom pravém slova smyslu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Crossette 6.2.2018 17:58

Jirko, zajímavý článek

O téhle dobrodružce jsem nikdy neslyšela. Zjistili jsme, že film je na "straming" a určitě se na něj někdy podíváme, uvidíme, jak se nám bude líbit.

Také bych na takovouhle tůru neměla odvahu. R.D. se sice na cestu dlouze připravovala, ale presto to nestačilo. Jak Jirka popisuje hned na první zastávku dorazila deprimovaná a nebýt Mr.Eddiho, kdo ví, jak daleko by sama došla. Také chápu, že s sebou chtěla mít alespoň "kamaráda", ale psa, který jasně do pouště nepatří - to mi přijde skoro sobecké. Nevím, jestli se pes dingo dá ochočit, ten by se určitě hodil lépe, nebo nějaký jeho kříženec. A jak píší jiní, mohla fenku předem navyknout nejen na náhubek, ale třeba i na "psí botičky" (jak Jirka píše, měla chudák rozedrané packy). Ale odvaha se R.D. rozhodně upřít nedá. Když od Jirky čtu, co vše v Aust. žije za nebezpečnou a silně jedovatou "havěť", já bych nedokázala v poušti přespad ani jednu noc a to ani ve vzduchotěsném stanu !