Diskuse
PTÁCI: Děsivé zvuky
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L25i11k18a 69L90i54k58a
Když jsem přemýšlela nad svým oblíbeným ptačím zpěvem, vybavilo se mi vlaštovčí čiřikání. A představte si, že nedávno mi říkala Jajka, že tuhle seděla v Praze kousek od Anděla a slyšela jiřičky - že tam v zástavbě měly spoustu hnízd. Přeji pěkné dny, tady prší a ptáci jsou zticha.
Z. Jajka
Mají hnízda na budově Ženských domovů směrem k autobusovému terminálu Na Knížecí
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz