25.2.2021 | Svátek má Liliana


PSI: Seznamte se s Goranem – nepotřebujete parťáka?

22.5.2008

Goran hledá pána 1Goran byl v zuboženém stavu, s mnohočetnými ranami a chromý na levou přední končetinu. Rentgenologicky byl prokázán projektil v loketním kloubu.
Goran dne 18. dubna podstoupil operaci loketního kloubu, která vedla k obnovení jeho hybnosti. Momentálně Goran je v rehabilitaci, končetinu zatěžuje a pohybuje se bez obtíží.
Goran je velmi milý pes, který ideálně potřebuje rodinu s jinými pejsky a zahradou. Viditelně je rád se psy, má rád lidi, zejména děti. Ve vztahu se psy se projevuje jako štěně, má tendenci si s každým hrát. Zatím jsme u něho neznamenali náznak agresivity, jak vůči jiným psům či lidem. Naopak je mazlivý a hravý.
Přítomnost koček není pro Gorana vhodná. Budoucí majitelé by měli být zkušení ve výchově psů, protože Goran je temperamentní mladý pes, který potřebuje pevnou ruku.
Nyní je Goran v péči Jana Pejřila v Brně. Prosíme, pokud máte o Gorana zájem, volejte na 723 284 041 nebo 602 550 245. ALE prosím, jen vážní zájemci.
Goran hledá pána 2
Simona Pejřilová


Bizarní zážitky z těhotenství: Vůně hlíny, hlava v oblacích a neodolatelná chuť na molitan
Bizarní zážitky z těhotenství: Vůně hlíny, hlava v oblacích a neodolatelná chuť na molitan

Těhotenství přináší hodně zajímavých situací a stavů, které jsou jiné než obvykle. Máte chuť na jídlo, které jste předtím nemohla ani vidět,...