15.6.2021 | Svátek má Vít


Diskuse k článku

PSI: První pes na světě, kterej...

... kterej používá samoobslužnou pokladnu. Aneb maďarský vižlák Rumíček je hvězda!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Crossette 26.2.2018 19:27

Petro, jste oba úžasní

Ty s trpělivostí a nápady, Rumíček se svým talentem :) Také se budu těšit na případné videjko celého "nákupu". Rumíček má tak krásné kukuč, jak zodpovědně drží nákupní košíček :)

No a Talinka mě rozesmála. Připomnělo mi to film "Přelet přes kukačí hnízdo". Jak si Jack Nicholson ukládal tlumící prášky pod jazyk a pak je vyplivnul. Tak kdybys někdy musela Tali dát nutně prášek, raději se pořádně ujisti, že ho opravdu spolkla :)

Já se často honím s Trixie domem. Tedy ona popadne svoji chobotnici a já dělám, že jí ji chci sebrat. Ona utíká z jídelny do obýváku a já za ní. V polovině se otočím a běžím opačným směrem (nemáme nikde dveře), takže se "srazíme v protismeru". Takže se Trixie rychle otočí a zase běží opačně. No a je to repete. Trixie už moc dobře ví, jakou boudu na ní šiju, presto běhá. Jasně jí to baví a jak píšeš, ty radostné jiskry v očích, "že si s ní hraji", jsou toho důkazem. A to není na hraní tak natěšená jako tvůj Rumík. Jen tak dál, dokud vás to oba baví.

E. Šusová 26.2.2018 19:43

Re: Petro, jste oba úžasní

No jo, on je Rumíček takovej poctivej ve všem co dělá. Je to takový zodpovědný stvoření :-) . No Tali by si myslím s Jackem rozuměla, je takovýho podobnýho ražení :-) . Naštěstí ty prášky zatím neřeší, ono je to jako hodit sirku do atomovýho reaktoru :-D

Jeeee já bych vás tak chtěla u tý honičky vidět!! Tohle fakt miluju!! Bubi zbožňovala honičky kolem konferenčního stolku, kdy vždycky zaútočila, já prchala a volala "Pomoooc, pomoooc honí mě péééf! Au!" když mě dopadla a zakousla byla ščastná jako zrzavá bleška. Tak si s Trixie užívejte tyhle bláznivý honičky, jsou báááječný.