23.2.2020 | Svátek má SvatoplukDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PSI: Sami doma s pánčičkouŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 47, poslední: 19.1.2018 21:21, přehled diskusí

Rumíček byl Radovan,:
Autor: Z. Vave Datum: 19.1.2018 19:49

že měl pánčičku sám pro sebe, a jsem Radovan, že jsi to všechno sepsala, milá Petro. Ááááá, to jsem se pobavila, děkuju uctivě a srdečně. :)

Re: Rumíček byl Radovan,:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 21:13

Aaaano ano, Radovanovy radovánky :-). Však si to taky ale zaslouží, hošíček můj hodnej, nejhodnější.

Rumíčkova energie...:
Autor: M. Crossette Datum: 19.1.2018 18:32

no Petro, začínám tě podezírat, že mu ji podporuješ občasným zvlhčením jeho misky dávkou moku "pro zahřátí" :) a maskuješ to jeho "zašifrovaným" jménem. Jestli tedy néé (a že asi néé:)), tak mu paničku dočasně "jen a jen pro sebe" moc přeji. A jako Béda bych Štajnovo proskakování zdí ráda viděla. Jinak, jak jsem četla "Tupofleky", až ve mně hrklo, že jste se zase rozmnožili o další psy (když T-ky je mn.č.). Naštěstí mi to rychle došlo, kde se ty dotyčné fleky nalézají :) Moc pěkné počtení.

U nás bylo včera rána -7 !!! a bazén celý fest zamrzlý. No zamrzly asi i spoje internetu, protože nešel a zprovoznili ho až teprve odpoledne. Dneska ráno bylo už "jen" -5 a protože je krásně slunno, ledy tají, rychle se otepluje a Trixie se venku blaženě rozvaluje na prohřáté trávě.

Re: Rumíčkova energie...:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 21:16

Moc díkuju za pochvalu Maričko, to zahřeje víc, než mok na zahřátí :-) . Zkusím na to myslet, až příště půjdem tou trasou a natočit to. Tupofleky momentálně chrápou, všechny fleky na jedný hromadě a jsou to nejhodnější Fleky co momentálně znám. Dočasně, až dohárá, jdu se zastřelit. Ona jak je pošahaná, tak i v tomhle je jiná. Když hárá, je za hodnou. Mínus sedm?? Tam u vás?? To mě nikdá nenapadlo, považuju to za slunoteplý území-krzevá ty želvičky, co tam máte.

Ještě k té fotce s králíkem:
Autor: Z. Lika Datum: 19.1.2018 15:28

Rumštajn loupe vokem jako úplně zlej pes! Klidně by mohl být herec, Radovan Zrzavý.

Re: Ještě k té fotce s králíkem:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 21:17

To nejni voko zlýýý, to je voko naprosto neščastný. Páč mu sebrali přítele :D .

video cíííííííííííííí:
Autor: M. Beda Datum: 19.1.2018 15:12

jak Rumík proskakuje zdí, co to je tohle zač, takhle nakousnout a neukázat????

jinak se musím přiznat, že jak jásáš když se zakusujoou a ještě u toho řvou - stokrát můžu vědět že je to hra, ale jako člověk nepsí to těžko snáším a dokonce se i při tom bojím

jinak skvělej článek zase, díky :-))))))))

Re: video cíííííííííííííí:
Autor: M. Beda Datum: 19.1.2018 15:13

jo a ta fotka u toho švédskýho stolu je vážně boží :-DDDDDD

Re: video cíííííííííííííí:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 15:16

No budu si na to muset někdy vzpomenout, až tam půjdeme a zkusit to natočit aspoň na telefén.

Ano ano, ono to vypadá jako opravdu, ale je to pořád jen hra. V Ajďulínovi je něco trochu bullpsího a oni si takhle drsně hrají, vypadá to, že ho právě vraždí, ale jen naoko.

Re: video cíííííííííííííí:
Autor: D. Ruščáková Datum: 19.1.2018 21:10

No, Bedo, náš Patrik by tě chápal - dlouho se psích her trochu bál, ony ty zvuky a těch zubů kolem...))) Ale už si zvykl. Malé Katce - pokud jde o psy - nevadí nic:))

Re: video cíííííííííííííí:
Autor: Z. Yga Datum: 19.1.2018 16:20

No bedulko - a to jsem přemýšlela, že zkusím natočit hrátky Erníka se Zikmundem. Ale asi si to rozmyslím, aby to s tebou neseklo o zem a já tě neměla na svědomí (:o))).

Jinak i naši psi se hrají velmi hlasitě - Brůča Ernesta zakusuje do krční tepny (asi skrytý upír). Erník je trdlo, ten ji zakusuje do ocásku a ještě velmi jemně, takže i u nás je větší drasťák Brooke. Ovšem Erník je hlasitější ... nejhlasitější je Zikmund.

Re: video cíííííííííííííí:
Autor: M. Beda Datum: 19.1.2018 19:04

šišmarjáááááááá Ygo, jestli Erník popadne celou Zikmundovu hlavu do tlamy, přitom hlasitě vrčí a obnažuje horní zuby, tak by mě klepnout opravdu mohlo

hele kompromis - natoč Erníka s Brůčou, i když taková prokousnutá krční tepna je taky něco... Erník má mé sympatie když "zakusuje do ocásku a ještě velmi jemně" :-)))))))

Re: video cíííííííííííííí:
Autor: Z. Yga Datum: 19.1.2018 19:58

Nene, je pravda, že na budku dostává Ernest - Zikmund je frajer a do polívky si foukat nenechá. A dneska se dokonce hnusně tvářil na Brooke, jenže Brooke nahodila pokerový výraz, tak jsem je radši rozsadila.

Rumíček:
Autor: Z. Jenny Datum: 19.1.2018 15:01

si krásně užil paničku i kamarádku a Talinka zase pánička, óó, to byl povedený víkend. Dobře vám to všem klape, to se hned pozná.Věčný optimista a vděčná psí slečinka. :-)

Náš Daníček byl vykastrovaný už když jsme ho přitulili u nás a jak tak stárnul, touhy zůstaly. Když hodlal ztécti háravou Áju, tak z ní chudák vždycky spadl. Dokonce jsme museli dámu ukočírovat, páč ho vehementně sváděla. No, už jen vzpomínám. Holky to každou chvíli čeká, to zas bude návštěvníků před barákem.

Re: Rumíček:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 15:09

Jenny - vděčná psí slečinka vypadá zcela jinak než Tali :D :D to nejni dobrej příměr :D :D .

Vděčná jsem zatím jedině já, a to za to, že ho zatím nesvádí :D .

moc Tě obdivuju:
Autor: Z. Inka Datum: 19.1.2018 13:42

jak zvládáte hárání, je to určitě i o tom, že mají hodně práce a zábavy a tak je to pnutí menší. I když s Mařkou by to byl problém, ona navíc ty kluky přímo irituje, stojí, čučí a jemně pokvikává...Z toho bych se zbláznila dokonale

Re: moc Tě obdivuju:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 13:51

No ona je Tali ještě telátko, ona úplně podle mě zatím ještě neví. I proto je to doteď snažší. Ale jsem ráda, že se podařila aspoň nějaká výchova, protože kdyby bývala byla hárala hned v začátcích, kdy nerespektovala vůbec nic a nikho a nikde, tak to jsem se šla oběsit. Dneska třebas poslechla a šla na místo i při povelování přes zavřený dveře. Si myslela, že jí nevidim přes to sklo či čo :-D a místo pobytu na pelechu vartovala u futra. ale poslechla a to je příjemný zjištění, že i když nejsem viditelná, tak povel splní /blbě sice, páč seděla jen na krajíčku :-D , ale přece/

Re: moc Tě obdivuju:
Autor: M. Beda Datum: 19.1.2018 15:09

"stojí, čučí a jemně pokvikává" - už si ji představuju, to je sladkýýýýýýýýý

Petro,:
Autor: A. Bytová Datum: 19.1.2018 13:32

tak mi napadá, nešel by Rumoš třeba nějak zapojit do zásuvky? Že by třeba svítil nebo mixoval brkaš, či tak nějak něco, protože mi ta jeho energie přijde dost nevyužitá. :D

Re: Petro,:
Autor: Z. Inka Datum: 19.1.2018 13:44

fantastický nápad!

Re: Petro,:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 13:48

Abyt :-D :-D co brkaši, on má tolik energie, že by ho člověk mohl připojit na takový ty metly, co míchaj v těch obřích kyblíkách omítkový směsi, lepidla na dlažby a tak :-D a teď kór je z něj energetik. a jak je furt pozitivně naladěn, tak mrská tím ocáskem v takový frekvenci, že to se teda nevidí.

Re: Petro,:
Autor: A. Bytová Datum: 19.1.2018 13:58

Tak ocáskem třeba koberce by mohl energetik vyprášovat. :)

Re: Petro,:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 14:07

ááno ááno, on pelíšky zatím naklepává. každého božího rána, když se vítáme a já mu jdu hladit pupík. Leží na bůčku a tříská s ocáskem, až roztoči lítaj :D a teď fakt s takovou intenzitou, jak je nadupanej celej z toho hárání, to je fakt kadence. Seděl mi včera na klíně a mydlil s ním do mě :-D.

Re: Petro,:
Autor: T. Zana Datum: 19.1.2018 17:51

Rumíček Azurit :-)))

Ještěže máte ten bazén:
Autor: Z. Lika Datum: 19.1.2018 12:15

Teda měli jste. No prosím, k čemu všemu se hodí - i k zaměstnávání háravky. Po takovém zápřahu by neměla mít ani falešku - nebo na ni trpíte?

Rumštajn je fakt zlatý pes, veselý a milý Blažej Radovan Vrtichvostý, články o té vaší dvojce mi vždycky vylepší náladu. Je bezva, že mu děláte radost, stejně jako on vám :-)

A Talince blahopřeji k úspěšnému myšímu víkendu. Ohaři asi nenorují, že? Mám ale tušení, že se pletu :-)

Přeji vám úspěšné přežití "těch dnů".

Re: Ještěže máte ten bazén:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 12:22

Pleteš, pleteš, Tálie je typickej norník. Jen trochu přerostlej :-) . Však se jí taky snažíme vést k tomu, aby si uvědomila, že je ohař a ne józefpšík. U ní zatím neúspěšně- jako se vším ostatním :-D .

No on to není bazén v pravým slova smyslu, já tomu tak říkám, je to nově postavený OBŘÍ vyvýšený záhon, který mi Brtník začal loni budovat z cihel. Když to dostavěl, vypadalo to - prázdný - jako docela velký bazén, ani ne bazének :D . No a zavozit a zaplnit to, to je něco. Takže si oba mákli.

Tali zatím nějaký psychický výkyvy při falešce neměla, zato měla od hárání k hárání veliký nalitý cecíky a byla trochu za kńoura ukňouranýho, ale to prozatím bylo všechno. Uvidím. Mám zapsaný název homeopatik, musím sehnat maliník a bude pít maliníkovej čaj. Rumíček je můj hošíček zlatej, sladkej a roztomilej. Je to takový vižlí díťátko :-) .

No snad to přežijeme v pořádku.

Re: Ještěže máte ten bazén:
Autor: Z. Lika Datum: 19.1.2018 14:04

Správně, maliník je na kojení :-)

Re: Ještěže máte ten bazén:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 14:08

no to jsem se právě divila - že se dává na kojení a před porodem, pro hladší průběh a u fen se používá s úspěchem na řešení falešky - to mi přišlo jako trochu v rozporu.

Re: Ještěže máte ten bazén:
Autor: Z. Lika Datum: 19.1.2018 14:12

On nějak srovnává hormony, to bude ono.

Re: Ještěže máte ten bazén:
Autor: E. Šusová Datum: 19.1.2018 14:41

aha aha, díky moc. teď ho jen sehnat, předtím jsem dávala ze zahrady čerstvý a bohužel neinteligentně neusušila.