18.1.2020 | Svátek má VladislavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PSI: Juan a psí hvězda SiriusŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 32, poslední: 6.2.2007 18:52, přehled diskusí

co?:
Autor: klaus Datum: 6.2.2007 18:52

co?

Juan podává zprávu o novém domově:
Autor: JUAN Datum: 16.1.2007 12:33

V neděli si pro mě přijeli do útulku noví pánečci. Rozloučil jsem se s tetama a vyrazili jsme do hlavního města Prahy. Do paneláku se mi vůbeč nechtělo a do výtahu už vůbec ne. Páneček mě musel vzít do náruče, jinak bych to asi nepřekonal. V bytě na mě čekala plná miska a měkoučký palíšek po mém předchůdci, který je už v psím nebi. Když jsem se nabaštil, tak jsme šli s pánečkama na dlouhou procházku. Nejdřív jsem šel na vodítku a pak v přírodě jsem už běhal na volno a pánečky jsem si hlídal, abych je náhodou neztratil. Večer jsem byl utahanej jak štěně, ležel jsem v obýváku na koberci a občas mrknul na televizi, ale protože zrovna nedávali nic co by mě zaujalo, tak jsem zavřel oči a spal. V noci jsem vůbec nezlobil, v pelíšku jsem se už zabydlel, mám to tam moc pohodlný a měkoučký a hlavně z něho vidím po celém bytě co se kde šustne.

Všem co jste mi drželi packy tedy touto cestou móc děkuju.

Váš Juan

Re: Juan podává zprávu o novém domově:
Autor: MaRi Datum: 16.1.2007 12:38

Díky, Juane, za informace a brzy se zase ozvi. Pac.

Re: Juan podává zprávu o novém domově:
Autor: dalmatin Datum: 16.1.2007 12:57

Juane, moc Ti to přejeme. Já i můj pejsek Rony, kterému jsem to řekla a je pyšný, že zrovna jeho povídání bylo poslední kapičkou. On je hrozně důležitý, víš, a teď bude mít černý čenich ještě výš. A já mu to protentokrát dovolím a nebudu se mu smát.

Re: Juan podává zprávu o novém domově:
Autor: tosca Datum: 16.1.2007 13:19

Juane, díky za skvělé zprávy! A držíme tlapky, ať je v novém domově stále všechno tak, jak má být :-) A až se zabydlíš, určitě pošli paní D.R. do Zvířetníku nějaké delší povídání s fotkami :-)

Re: Juan podává zprávu o novém domově:
Autor: Jana Bu. Datum: 16.1.2007 13:29

Milý Juane, vítám tě v  Letňanech a doufám, že se někdy potkáme třeba na letišti - pozor, jsou tam syslové, na ty můžeš štěkat, ale nehonit ;-D a  moc vám to všem přeju !! A jak je vidět, jsi šikovný a chytrý pejsek !

Ani nevíte, jakou mám radost:
Autor: Marcela Matějková Datum: 12.1.2007 15:00

Před týdnem jsem si udělala výron v kotníku a neměla bych chodit. Díky tomu jsem objevila Zvířetník. Včera jsem si přečetla o dalmatinovi Ronym, moc mě ten článek oslovil a tak jsem se zapojila do diskuse - psala jsem o své neteři Janičce, která si vzala z útulku velkého pejska Čokoládu. Taky jsem se zmínila o Janiččiných rodičích, kterým je moc smutno po dalmatinovi Danykovi atd (viz diskuse k článku Rony z 11. 1.) Následně jsem napsala e-mail neteři Janičce a její mamince, aby se na článek podívaly. Tím moje sestra a její dcera Janička včera objevily pro ně zcela novou skutečnost,  že existuje něco takového jako Zvířetník. A začetly se..... Před chvílí mi moje sestra (maminka Janičky) volala, v neděli si jedou s manželem pro Juana. Nikdo si neumí představit, jakou mám radost - vždyť díky mně najde jeden opuštěný pejsek novou rodinu. A za to Vám ručím, rodinu výbornou. !!!!!!!!!!!!!!

Re: Ani nevíte, jakou mám radost:
Autor: Jana Bu. Datum: 14.1.2007 18:12

Milá paní Matějková, to je prostě báječné !!! Přeji Juanovi a nové rodině vše nej a dejte prosím vědět, jak se sžili, ano ? Držím moc palce, ať jsou spolu šťastni.

Re: Re: Ani nevíte, jakou mám radost:
Autor: Marcela Matějková Datum: 14.1.2007 20:54

Nechci už mluvit za svou sestru, určitě dá zprávu o Juanovi sama. Ale přece jenom mi to nedá - se sestrou jsem teď večer mluvila a Juan je spokojený s rodinou a rodina s ním. Tam se bude mít Juan určitě dobře, to mi věřte.

Re: Re: Re: Ani nevíte, jakou mám radost:
Autor: Jana Bu. Datum: 15.1.2007 9:41

Tak to jsem moc ráda, díky. Pozdravujte a protože bydlím taky v Praze Letňanech, tak se budu na vycházkách rozhlížet :)

Re: Ani nevíte, jakou mám radost:
Autor: Mirka - Houston Datum: 15.1.2007 17:34

Ja mam radost s Vami. Dekuji za Juana a za to, ze diky tomu, ze nejste bez srdce a slepa se bude mit Juan moc dobre ! Vice lidi, mnohem vice jako jste Vy, potrebuje tato planeta VV

přání všeho nejlepšího:
Autor: Xerxová Datum: 20.12.2006 12:01

přeji vše nejlepší všem hodným lidičkám, kteří se starají o Juany a jemu podobné tvorečky.

Milý Ježíšku:
Autor: Li Datum: 20.12.2006 10:19

já prosím o páníčky pro všechna opuštěná a smutná pejsátka a kočičátka. Narodili se na tento svět, aby kolem sebe rozdávali lásku, štěstí a radost...

Milý Ježíšku,:
Autor: Hanča Datum: 20.12.2006 9:59

já Tě převelice prosím, abys pejskovi Juanovi nadělil pod stromeček hodného pána, a to napořád. A já za to slibuji, že se polepším a nebudu už chodit mlsat čokoládu.

Re: Milý Ježíšku,:
Autor: Hanča Datum: 20.12.2006 10:03

No tak teď je to tady 2 x. Snad to tedy, milý Ježíšku, nepřehlédneš.

Milý Ježíšku,:
Autor: Hanča Datum: 20.12.2006 9:27

já Tě prosím převelice, abys pejskovi Juanovi nadělil pod stromeček hodného pána, a to napořád. A já Ti slibuji, že se polepším a nebudu chodit mlsat čokoládu.

Kam se ztratily příspěvky?:
Autor: dalmatin Datum: 20.12.2006 9:24

Juane:
Autor: tosca Datum: 20.12.2006 9:21

přidávám se k tvému přání a prosím psí hvězdu Sírius, aby se poslala páníčka pro jednoho krásného psa - pro tebe. Držím pěsti a naši chupáči drží svých 12 tlapek, abys dostal k Vánocům dárek, po kterém tak toužíš. Ať jsou ty letošní Vánoce opravdu šťastné nebo ať je pro tebe šťastný nový rok.

Krásné a klidné svátky všem báječným "tetám" z útulku Malý Jeníkov. A hodně síly a trpělivosti v novém roce. Děláte skvělou práci. Díky za ni.

Re: Juane:
Autor: Štětinka Datum: 20.12.2006 14:40

Tosco, ty máš 3 psy? Já myslela, že už jen dva?8-o8-o8-o

Re: Re: Juane:
Autor: tosca Datum: 20.12.2006 15:20

Už zase 3.

Ten třetí je z rodiny, tchán teď má jiné starosti, než se starat o 13-ti letého psíka (pudlík), tak je u nás.

Re: Re: Re: Juane:
Autor: Štětinka Datum: 20.12.2006 17:36

A jak to, že o tom nevím!!!8-o Já všechno zaspím;-D Tak ať se má pacholek na starý kolena dobře R^R^R^

A jak to budeš zvládat? Přeci jen neni nejmladší a hrozí, že se historie bude brzo opakovat? Doufám, že tchán to zvládne, neni to asi klidné období, kor takhle na Vánoce

Re: Re: Re: Re: Juane:
Autor: tosca Datum: 20.12.2006 19:05

Jak to budu zvládat? :-) Jako každý jiný člověk. Podívej, starý pes k nám jde vždycky proto, že to potřebuje, že nemá kam jít nebo je v prostředí, kde na něj momentálně nemají nervy. Moje nervy spíš unesou odchod dalšího psa za Duhový Most a prázdné místo v bytě, než vědomí, že je nějakému zvířeti zle, protože se jeho lidé dostali do situace, ve které na něj prostě nemají nervy a to zvíře absolutně nechápe, co se to děje. A navíc, ve stínu odchodu blízkého člověka se mi zdá hrozba odchodu psího kamaráda dost malicherná na to, abych se jí zabývala až v případě, že nastane a do té doby se tím netrápila. :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Juane:
Autor: Štětinka Datum: 21.12.2006 9:28

tak to R^R^R^

Vše nejlepší k svátku, paní D.:
Autor: jiný Honza Datum: 20.12.2006 8:46

přeji klid a pohodu v předvánoční době.

Paní Dagmar,:
Autor: Alex Datum: 20.12.2006 8:17

vše nejlepší k Vašim jmeninám.V Juanovi přeji splnění jeho přání, nejenom proto, že je vánoční čas, ale každý pejsek si zaslouží být šťastný. Malý Jeníkov má moc pěkné stránky a tetám přeji hodně zdraví, pohody a hlavně výdrž. Obdivuji Vás.

Pejsku Juane:
Autor: dalmatin Datum: 20.12.2006 8:14

moc se mi líbíš a určitě nejsem sama. Víš, já mám pejska a je to už dědek a moc na mě žárlí. Bylo by mu líto, kdybych mu přivedla domů konkurenci. Ale Tobě přeju hodného páníčka a měkoučké peřiny. Dej vědět, jak jsi dopadl po tak pěkném inzerátu. Tety jsou opravdu šikovné!

Milý Juane,:
Autor: Vave Datum: 20.12.2006 6:43

prý se o Vánocích někdy dějí zázraky a na ty já věřím, zvláště když si člověk (nebo i pejsek) něco přeje a přitom kouká na hvězdy. A to prosím, my lidé ani nemáme svou hvězdu jako máte vy.

Určitě dostaneš svého páníka, dočkáš se, takový krásný pejsek! Jen nevím, jestli už nejsi na postel moc veliký. Ale nakonec, prý spí v posteli i jedna psí slečna Beta, a ta má nohy určitě delší než Ty.

Tak hodně štěstí! VVVVVV

Milý Juane - :
Autor: Fallowa Datum: 20.12.2006 6:05

držím ti palce,aby se ti tvé přání splniloR^ - kdybych už neměla pejska,hned bych si tě vzala,ale v mém malém bytě by dva pejsci byli moc.Navíc můj Ferda měl taky problematické začátky života a tak si mě pečlivě hlídá a žárlí.Přeju ti hodně štěstíV,abys našel nový domov!

Hodne stesti:
Autor: Hana Williamson Datum: 20.12.2006 2:13

Juane, uz jsem ti to psala jednou tenhle vecer, preju ti moc stesti, abys nasel panicky s perinou. Treba se ten Sirius u Jeziska primluvi. A bejt na Zviretniku zvysuje tvoje sance - akorat, ze aspon z me strany, ta stranka nepracuje ted fcil. Uz jsem ten vzkaz pro tebe ode mne jednou videla a ted uz tam zas neni. Taky jsem ti rikala, ze mas bezva tety. Tak schvalne, jestli tohle projde.

Milá paní D., všechno nej k svátku:
Autor: RenataE Datum: 20.12.2006 0:13

a WWW šťastnou cestu. Jěště jsem dala poznámku k včerejšímu zaťukání:-)