14.11.2019 | Svátek má Sáva


Diskuse k článku

PSI: Zpráva z bedny - flat coated retrívr Derry

Vloni Derča nezabřezla, tak jsme museli naplánovat štěňata tak, že jestli se zadaří, tak dobře, když ne, tak taky dobře...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Glover 20.3.2017 7:45

všechno dobře dopadlo

To je dobře, že se Derry nakonec z infekce dostala i přes všechnu zátěž a mimča co musela zvládat, taky díky obětavé paničce a moderní medicíně. Drobátka hemžící se po kuchyni musí být radost, jak jsou roztomilé

Z. Matylda 20.3.2017 7:20

To jsou krásná mrňata

Fleti se mi líbí, kdykoli u nás potkám Barču s Lórou- matka s dcerou- nadšeně je drbu a naše psice je mají rády, přestože nejhorší na světě je velkej černej pes a mrtvej kostelník :)

Ještě že to tak dopadlo, v průběhu to byl slušnej nervák.

Z. Lika 20.3.2017 6:53

Pěkný začátek týdne

s pohledem na energická štěňata a spokojenou mámu. Derry je dojemná s tou packou, chudinka unavená, statečná. Hlavně že jste to nejhorší zažehnali, vyklubal se z toho najednou nepříjemný triler neboli španďák.

Taky je pěkná fotka, jak Derry umývá štěňata zapráskaná kaší :-)

Moc děkuju, Evo.

Z. Xerxová 20.3.2017 6:31

hezký den

hezké pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Osmnáct malých černoušků je solidní dávka :o) Hlavně že je Derrča v pořádku a kastrovat se bude bez akutního zánětu. Už víš, která holčička zůstane doma ?? Nebo čekáš, až se víc "vyloupnou" ??

Ž. Eva 20.3.2017 11:52

Re: hezký den

Doma zůstane u kamarádky, tem je o dva týdny méně. Bude se těžko vybírat... Počkáme tak na 5 týdnů. Já si nechám až po Fleur, to je také Derči dcera, jedináček, jrn s jiným tátou. Takže za rok zůstane mrňous u nás. Aje je 12 a těžko říci, jak dlouho vydrží. Zatím je v kondici, ale může to přijít ze dne na den. Ale jsme dohodnuti, že si za rok necháme určitě i kdyby měla být čtvrtá. To už bude Aje 13 a Ginny 10 (Derče 7), doma bude domov důchodců. Ale jsem za ty důchodkyně také vděčná.