25.2.2021 | Svátek má Liliana


PSI: Dotaz - jak ušít psí oblečky?

18.9.2008 11:08

Povídáním vyšlo najevo, že pořádá sbírky pro psí útulky, co všechno potřebují atd. Penězi coby zdravotní sestra zrovna neoplývám (abych vzala prašule a šla udělat velký nákup papání pro pejsky), ale Petra mě přivedla na myšlenku ušít nějaké oblečky.
Maminka byla švadlena, tak nějaké látky doma mám. Ale co nemám je mustr - střih. Zatím jsem získala velikost střihu na maltézáčka... Napadlo mě dát do Zvířetníku prosbu, jestli někdo nemá doma pro svého miláčka jednoduchý obleček, tudíž i jednoduchý střih (nejsem žádná velká švadlena). Představuji si po rozložení oblečku placičku, pokusila bych se něco spíchnout.
Předpokládám, že jsme všichni dost psiskama střelený a že každý má nějaký obleček nebo pláštěnku doma. I když já sama na to moje gaučový hovado (jak říká pan Neff), obleček zatím nemám. Vezměte, prosím, noviny, obkreslete střih a pošlete.
Dělala jsem miniprůzkum v útulcích. Na Bouchalce mi paní Evženie řekla, že potřebují oblečky na bulíky, labouše a křížence, čili na 15 - 35 kg. V útulku Dášenka zase potřebují na malá psiska- krysařsky, jezevčíky apod. Ve zverimexu sice mám velmi příjemnou holčinu, ale nemám odvahu jí požádat o zapůjčení nových oblečků, zase tak dobře se neznáme.
Od 22. 9. mám týden dovču a budeme ji trávit doma a v blízkém okolí, tak bych měla i čas.
Kontakty: Jana Vágnerová, jana.vagnerova@fnmotol.cz, tel:               723 453 674       . Další kontakty jsou v redakci.

Moc vás zdravíme a děkujeme Fido a Jana Vágnerovi

Vágnerová - Fido

Jana Vágnerová


Bizarní zážitky z těhotenství: Vůně hlíny, hlava v oblacích a neodolatelná chuť na molitan
Bizarní zážitky z těhotenství: Vůně hlíny, hlava v oblacích a neodolatelná chuť na molitan

Těhotenství přináší hodně zajímavých situací a stavů, které jsou jiné než obvykle. Máte chuť na jídlo, které jste předtím nemohla ani vidět,...