1.10.2022 | Svátek má Igor


Diskuse k článku

PSI: Co je to agresivita při žrádle?

Tak se mi po tom všem "Auro, lehni!", "Auro, ke mně!", "Auro, to se dělá, ano?" a hlavně po tom "Auro, to se dělá NE!" (chápete, jak se takto primitivně může vyjadřovat vysokoškolsky vzdělaný člověk? Já to taky nechápu!) zalíbilo poučovat člobrdy, že kdykoli nebude Sehnerka bdělá jak ohař, tak vám sama něco vysvětlím, objasním, vytmavím, vybarvím, vylíčím, nastíním..., Zkrátka a dobře - budu chytrá jak rozhlas po drátě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
baty 16.8.2007 18:32

O.T.agresivita z počasí

se dostaví, když jedna zjistí, že na Karlovarsku je odpoledne 15 stupňů a u nás na balkoně ve stínu 35.;-€ Teď se prudce ochladilo, je třicet !spousta mraků a nikde ani kapička.:-/

alimo 16.8.2007 18:45

Re: O.T.agresivita z počasí

Nechci být nepříjemná, ale tady je tak cca 18 a prší:-). A ta vedra vám tam fakt nezávidím a upřímně lituju, sama to nesnáším...leda tak u rybníka ve stínu pod stromem a s nohama ve vodě:-)

Hanča 16.8.2007 18:59

Re: O.T.agresivita z počasí

Na Českolipsku je 20 a zrovna jsme pozorovali vlaštovky, jak nám lítají přes zahradu - tak, že podvozkem téměř škrtnou o trávu. Přednosta prohlásil, že bude pršet a urychleně šel s Alfem na procházku. Sice podle mraků to zatím nevypadá, ale prý věří vlaštovkám.

Hanča 16.8.2007 20:49

Re: Re: O.T.agresivita z počasí

Tak ty holky (a asi i kluci) vlaštovčí měli pravdu, fakt sprchlo! A ještě do toho stihlo zasvítit sluníčko, takže jsme měli krásnou dvojitou duhu. Jižní Moravu lituju, ale zítra by se i tam snad mělo ochladit.

zana 16.8.2007 20:31

Re: O.T.agresivita z počasí

Tady bylo přes den děsivě - zataženo, dusno a hnusno(Y). Odpoledne malinko sprchlo a neuvěřitelně se ochladilo, doma jsme měli 21 stupňů8-o8-o8-o. Když jsme se šli s přednostou projít kolem sedmé, tak malinko sprchlo zas, tak akorát, aby nás to hnalo domů.:-P