Sobota 6. června 2026, svátek má Norbert
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

PSI: Bojovka aneb Koupání Bleska

Celé to vlastně trvalo jen asi 15-20 minut. Ovšem zlomyslný osud zapracoval a došlo takříkajíc ke kumulaci událostí.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jakub S.

17. 9. 2009 22:18
OT - nahoře se na NP (u Teda Kennedyho) objevil Redneck Mike,

ano, z Mississippi. Tak pořád existuje...

0 0
možnosti

RenataE

17. 9. 2009 22:58
Re: OT - nahoře se na NP (u Teda Kennedyho) objevil Redneck Mike,

Dík za info, už jsem se trochu bála, co s ním je.

0 0
možnosti

Fallowa

17. 9. 2009 20:09
Milá Rputi,

díky za skvělý článekR^ - mám pusu od ucha k uchu,protože Blesk/velikonoční beránek +Myšák Mickey + fotka uraženého Bleska mě fakt dostaly;-D;-D;-D !

0 0
možnosti

JoVo

17. 9. 2009 20:04
R O Z V E R N Í Č E K .

:-)Lordi jsou na lovu a došlo k neštěstí - Lord Hurton postřelil neúmyslně maželku Lorda Steringa. Lord Stering přistoupil k Lordu Hurtonovi a rozzlobeně pravil: "Pane, postřelil jste moji ženu! Žádám okamžitou satisfakci!" Lord Hurton nevzrušeně odpovídá: "Ale jistě, beze všeho, zde je prosím moje manželka.":-)Hezký večer bez „satisfacek.“8-oVVR^

0 0
možnosti

Rpuť

17. 9. 2009 20:33
Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Lord Stering přistoupil k Lordu Hurtonovi a rozzlobeně pravil: "Pane, kde jste se učil střílet, když se ani pořádně trefit neumíte?!"

0 0
možnosti

dalmatin

17. 9. 2009 19:52
Prosím pozor!!!

teď jsem našla článek  Je tam žádost o šíření těchto informací. Tož tak činím !!

0 0
možnosti

HanaW

17. 9. 2009 20:36
Re: Prosím pozor!!!

To snad neni pravda. I z pravniho hlediska. OK, rekneme, ze pes je ze zakona "vec." Kdyz mi nekdo ukradne vec jakoukoli, a ja vim kde se ma vec nachazi, a muzu prokazat ze dotycna vec je opravdu moje, tak to tam jako policajti nepujdou, aby mi zajistili vydani me veci? 8-o

0 0
možnosti

Zdena b.p.

17. 9. 2009 19:09
A zase až po několikátém kouknutí.

Blesan na druhé fotce je úžasně rozhořčený až do posledního chloupku na kožíšku. Nádherná fotka. ;-)R^

0 0
možnosti

Rpuť

17. 9. 2009 19:50
Re: A zase až po několikátém kouknutí.

A to ještě leží na paniččině polštáři a její dece, protože von neni žádnej takovej nějakej, kdyby si někdo myslel, von je nejdůležitější hned po paničce a když si lehne na její polštář, tak je vlastně úplně jako panička, že jo?!;-D;-D

0 0
možnosti

Zdena b.p.

17. 9. 2009 17:59
Já přišla před chvilkou, ale...

Kdybych věděla, že mne čekají Blesanovy lázně, tak jsem snad i prchla dřív ;-DTo by jeden neřekl, jak nevinné koupání dokáže prověřit kvality nastupující generace. R^

0 0
možnosti

Beda

17. 9. 2009 15:44
zahlídla jsem ráno

podepsanou Rpuť - i odložila jsem si článek až po kafi a siestě, a dobře jsem udělala

nemá smysl citovat všechny perly;-P, ale napěněný Blesk připomínal velikonočního beránka mě sestřelilo i přes všechny bezpečnostní přípravy, odložemní jídla, uvedení se do stabilizované polohy atd.;-D;-D;-D;-D;-D;-D

já ciiiiiiiii vidět beránkaaaa!!!!!!!!!!

a těm, co píší o koupání kočičím, jen potvrdím to, co napsala Eva Ž., takto ve vlastnictví poměrně velkého psa, když zakončila lakonickým: Ne, myslím, že koupat kočku bych si nedovolila.;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

0 0
možnosti

Beda

17. 9. 2009 15:48
P.S.

co je to prosím MLAMOJ ???8-o8-o 8-o8-o

resp. asi tuším, ale prosím o osvětlení vzniku a původu tohoto pojmeniváníR^

0 0
možnosti

PetraK

17. 9. 2009 15:20
O.T. UKRADENÉ ŠTĚNĚ PRAHA 4 - nové info

!!!!!!!!!!!!!!Fenka byla v úterý viděna v Podolské ulici.Má ji cikán s nějakou osobou ženskou, která vypadá jako smažka. mají bílý favorit s brajglem uvnitř a zelenou nálepkou na zadním skle-tudíž to bylo to auto co cle popisu zahlédla sousedka. Bohužel slečna, která Doru viděla, zjistila až dnes, že jde o ukradené štěně a je si jistá, že to je ono.Paní Gellertová odjíždí na týden pryč-pro jakékoliv info kontakt na syna Pavla 777 667

785

0 0
možnosti

Jakub S.

17. 9. 2009 16:14
Re: O.T. UKRADENÉ ŠTĚNĚ PRAHA 4 - nové info

A nebijte mě, ale: co je to vlastně smažka? Nejsu už in, dámy...

0 0
možnosti

jiný Honza

17. 9. 2009 15:16
Rpuťííííšššš!!!!!

Mám totální Zvířetníkový absťák - dostal jsem se sem ta po 14 dnech a odměna byla sladká!

Rpuťi, den je hned o kus veselejší a já se můžu vrhnout opět do práce.

Tím chci naznačit, že nestíhám číst diskusi (no, možná později) a hlavně netuším, co se v uplynulých 14 dnech dělo. Přeji tedy všem, kdo něco slavili vše nej a co se týče ostatního, mějte se mnou trpělivost...

0 0
možnosti

baty

17. 9. 2009 15:06
O.T.Xerxová,

tak prej budete dnes večer v Liberci hodinu  potmě, budete se bát?:-)

0 0
možnosti

Xerxová

17. 9. 2009 15:15
Re: O.T.Xerxová,

nebudem se bát - máme z toho radost :-) VV. A v kousku Jizerek - kus náš, kus v Polsku bude na podzim vyhlášena rezervace bez jakéhokoliv osvětlení nebe - všechny lampy v oblasti (moc lidiček tam není) budou mít speciální stínidla - světlo na oblohu jít prostě nesmí ;-P 

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz