30.5.2023 | Svátek má Ferdinand


PSI: Pražský pejskařský sraz, jaro 2019

4.6.2022

V pátek jsme s Vero přepadli Ešusku asi tak o hodinu pozdějc, než jsme měly, tzn. akorát v mamutí čas ke spánku. Ešuska jako správná hostitelka nám otevřela nejen vchodové dveře, ale i láhev prosecca, takže dva a půl panákové sklínky skončilo (samozřejmě až po večeři) v mých útrobách.

Tali

Tali a Connie

Vlevo Rumíček, vpravo Talinka, úplně vpravo něčí ocásek a vzadu zřejmě Vašek

Talinka s Rumem dělali společnost v kuchyni jen nenápadně, takovej malej prostor a člověk byl celkem překvapenej, že v něm bivakují ještě takový velcí psi. Při snídani ale přehlídnout nešli, hlavně to větší stvoření, který bylo přímo magneticky přitahovaný k dobrotám na stole, a odolat jim bylo mnohdy možné jen po okřiknutí páníčky.

Connie

Connie

Bígl

Rumík

V sobotu jsme dostali parádní snídani i s obsluhou a já totálně tuhá po necelých pěti hodinách spánku ani nechtěla vstávat.

Přesun do Malých Kyšic k restauraci Lika proběhl lehce opožděně, zato jsme se potkali s Lenkou, s Deny s Connie a Petrs01 s Vaškem, bíglem i mužem.

Asi bude mlsek

Vašek

A Ešuska nám přichystala překvapení, tak jako my přichystali překvapení pro ni. Protože fakt miluje růžovou, celkem jsme si dali záležet, aby růžová dneska nebyla barvou opomíjenou, a tak ji mohla Ešuska obdivovat na tričkách, svetřících i kalhotách. No a za odměnu jsme dostali sušený vižlí bobky a růžový závěsný srdíčko jako dekoraci.

Connie, vpravo Vašek

Okruh lesy kolem Malých Kyšic nám zabral tak dvě hoďky, při kterých se povídalo, balonkovalo, běhalo, tahalo klacíky a vlastně taková pohodová hromadná procházka to byla. Oběd v restauraci Lika nás po prochajdě zasytil a já pak pokračovala s Petrs a celou její rodinou na sraz s Pražskou chodící sekcí k vlakové zastávce Mutějovice.

Foto: Mawenzi.  Klikněte do kteréhokoli obrázku v textu a podívejte se do fotogalerie.

Osobní stránky autorky: www.mawenzi.cz

Mawenzi Neviditelný pesKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více... 
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !