25.2.2020 | Svátek má Liliana


FOTOČLÁNEK: Rok v cípu Krušných hor 2016

2.8.2016

Máme polovinu roku za sebou. Vlastně o kousek víc. Dovolená, prázdniny, volno a odpočinek.

Začátek července je pro mě už několik let spojen se „šicákem“. Což je týdenní pobyt, věnovaný patchworku a šití. Jezdíme s Vave, jezdíme moc rády.

Plasy, kde se konal „šicák“, v podvečer

Plasy, kde se konal „šicák“, v podvečer

Nestaráme se o nic, jen o své hobby. Je nás tam několik (desítek) stejně postižených ženských z Čech, Moravy, Polska, Německa a Slovinska. Některé práce vám chci ukázat. Moc jsem nefotila, tak jen na ukázku.

Řezaná hvězda

Řezaná hvězda

V naší krásné Tisé vyrostlo u hřiště malé městečko. Ze stanů a karavanů. Obyvateli jsou pracovníci České televize, herci a filmový štáb. Zase se tu natáčí pohádka, podívejte se sem.

Vrátila jsem se domů a rovnýma nohama do starostí. Sorbon onemocněl. Nějak jsme nepřišli na to, co mu vlastně bylo. Hořel, měl hodně vysoké teploty, ležel, nejedl, nepil a smutnil. Ejsinka kolem něho zmateně pobíhala a nechápala, co se děje. Její velkej brácha byl mimo hru.

Takhle Sorbon vyhubl během týdne

Takhle Sorbon vyhubl během týdne

Veterinář se mu hodně věnoval, my taky a pomalu nemoc odezněla. Podle mého názoru hodně pomalu. Skoro dva týdny to trvalo.

Ejsi a Sorbon na vycházce v lese

Ejsi a Sorbon na vycházce v lese

No, už je dobře. Už zase skáče přes kaluže. A že jich tady v lese máme .... :-)

Foto: autorka. Větší náhledové okno do Rajčete není už technicky možné, takže obrázky si můžete pořádně prohlédnout na Rajčeti přímo zde.

Dalmi Neviditelný pes


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!