Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZM

Z85. 43M35a95t31y16l73d30a

22. 5. 2023 8:23

Máš moc hezké fotky, ještě takové hodně jarně zelené. Žáby nám sídlí koupacím jezírku a řvou pořád, takže my si je užijeme ažaž- máme tam zeleného skokana a asi pět ropuch zelených, ty povykují obzvlášť zajímavě.

0 0
možnosti
Foto

A to jsem nahrávala u velké nádrže v zátoce, což teprve malá nádrž s malou vodou stojatou, to je řev . Nechtělo se mi tam lézt přes neposečenou trávu. Díky!R^V

0 0
možnosti
Foto

L57i47k54a 18L87i82k12a

22. 5. 2023 8:11

Jenny, hlavně ty podvečerní fotky jsou vždycky epesní. Na té zelené fotce s jedním pejskem - je to Jenka? A panáčkuje, aby viděla přes trávu divou zvěř? ;-D A při pohledu na zelené třešně jsem se jenom zatetelila radostí - třešně budou :-) A zpěv žab miluju. Děkuju!

0 0
možnosti
Foto

Bingo! Malý černý zajíček hledá velkou Conču ukrytou v křoví. Třešinky! Taky se těším,natáhnu ruku a mám je. R^V

0 0
možnosti
Foto

hezké pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

máš krásné fotky krásného jara. A skvělé průvodkyně na cestách. Já se teď kochala překrásnými snímky přírody na panelech před kostelem. Sluníčko vstávalo, ptáci řvali, nikde nikdo... a venkovní galerie mě potěšila. Šikovné oko fotografa má jeden z místních Františkánů

0 0
možnosti
Foto

Díky! Musím mrknout na Tvůj deníček, zatím jsem neměla čas, furt mne někdo honí. Jsem jaksi méně rychlá. :-)R^V Pohlaď za mne Yodu!

0 0
možnosti
Foto

Krásné, uklidňující krajina.

0 0
možnosti
Foto

No, zrovna jsem včera meditovala nad tím meilem, teda já zírám Nelinko,asi jsem proti Tobě břídil, s tím, úklidem. I když vlastně jsem prala a sušila všechny psí a kočičí deky a pelíšky asi před 14 dny, no ale stějně, prosím tě nepřežeň to. Pošli fotky kvetoucí zahrady ať potěší oko mé. R^V

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz