Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seM28a19r37i89č97k86a 55C27r42o25s42s14e30t12t18e
Jitur, tohle jasně byl velmi úspěšný výlet, že existuje NP Podyjí jsem nevěděla, díky informace o něm. Jak dokazují i fotky, ubytování bylo velmi příjemné, návštěva sklípku též a vůbec všechny bohatě rozmanité fotky se moc povedly. A jako Lide, též za velmi povedenou považuji tvůj "rozhovor s koněm"
L82i45k25a 74L58i45k43a
OT - připomínám zítřejší Pražení :)
Z49v70í44ř94e50t38n67í50k 71J26i46t17u49r
Jj
L86i77k45a 17L25i29k65a
To byla moc pěkná cesta. Nejvíc se mi líbí, jak sis popovídala s koněm :-)
Z26v59í24ř28e19t40n67í10k 73J72i78t12u16r
Nó, fotila kolegyně, ani jsem o tom nevěděla, tak koukám, stará bába... 
Z45v81í87ř19e93t29n95í92k 74X92e11r48x13o31v61á
hezkou jihomoravskou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům 
Když není sklípek, tak postačí sklenka vína (barevně třeba tramín červený) na terase s pozorováním netopýrů a za večerního zpěvu kosáka... Už se dá sedět venku... Jen opět u nás ani kapka - sucho je veliké. Všechny fronty předchozího týdne se nám vyhnuly
Z10v17í58ř38e79t26n89í56k 26J84i20t69u67r
Pokud je k tomu ještě prima parťák, je to paráda! V Praze tu a tam prší, je pod mrakem, svítí sluníčko
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz