Diskuse
ROZCESTNÍK: Muzeum pravěku v Dřevohosticích
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Z. Lída
Aleši děkuji
za nasměrování na zajímavý výlet. Snacha je z Bystřice pod Hostýnem, vnoučata k babičce a dědovi často jezdí a tak si myslím, že to bude pro ně velmi zajímavý výlet. Pokud tam už nebyli:-)).
Píšete krásně o zajímavých lidech. Kéž by jich bylo co nejvíc a všichni se o nich dozvěděli - tak jako my od vás.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz