14.4.2021 | Svátek má Vincenc


Diskuse k článku

PORTRÉT: Niky

Jmenuji se Niky a narodila jsem se v červenci 2007. Často se ptají, co jsem to za rasu, přestože jsem úplně obyčejná - neobyčejná kočka domácí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
YGA 12.6.2008 22:12

Re: Moničko, ahoj!

Moni - moc zvířetíků ti drží palce u článsku s ptačím koupalištěm - nakoukni.

Jakub S. 12.6.2008 21:51

A, to je naprosto kouzelná vzpomínka!

Přímo to vidím!

Jakub S. 12.6.2008 21:49

Moničko, ahoj!

Já jsem tu teď dva dny nebyl a najednou vidím prošvihnutou povinnost držet palce. Snad se moc, teda nic špatného, nestalo?! Honem teď budu číst včerejšek a dnešek. Jsi náš benjamínek, nepočítaje miminka, co tu teď jsou, ale tihle tvorečci ještě neví, že jsou zvířetníci.

monika 12.6.2008 17:07

UF UF

MOC PĚKNÝ ČLÁNEČEK:-D NIKY SE MÁ U SVÝCH PÁNÍČKŮ JISTĚ BÁJEČNĚ. JÁ JSEM SI TENTO ČLÁNEK MOHLA PŘEČÍST AŽ TEĎ PROTOŽE TENTO TÝDEN JE VE ŠKOLE ZÁVĚREČNÝ A TAK SE MUSÍM POŘÁD UČIT. ZÍTRA MĚ ALE ČEKÁ POSLEDNÍ ZKOUŠKA A MÁM KLID. Z UČENÍ MI UŽ ŠLA HLAVA KOLEM A TAK JSEM SI TROCHU ODPOČINULA U MOC FAJN ČLÁNKU;-) TAK MI DRŽTE ZÍTRA PALEČKY AŤ TO ZKOUŠENÍ NEPOKAZÍM R^8-oRv

Velká kočka 12.6.2008 8:35

Re: PŘÁNÍ OD EVY Ž. - druhý pokus

Vave, děkuji ti za vyřízení přání od Evy Ž. z Českých Budějovic. "Budějice" jsou moje milované město, byla to moje první pracovní příležitost po dostudování vysoké školy. Ach kde ty časy jsou!!! Teď už to "nejni k tómu".

Eva B. 11.6.2008 14:58

Re: Re: Re: Re: Re: ošklivá????

a to je je, milí terrovi, proto, že CD ví nejlépe, co dělá :-)) protože změna je život, tak Nejvyšší kočka posílá ty huňaté kožíšky podle vlastního klíče :-)) co jsme chtěli my, když Rozinka odešla za Duhový most? černušku, huňatou a něžnou. a máme? slečnu Strakatou, čipernou, rozvernou, kabaretní umělkyni :-) a stejně to u kočičích lidí pořád funguje tak, že si něco toužebně přejí a CD to zváží a porovná po svém :-)

terra 11.6.2008 9:53

Re: Das geht Sie an - ?

Judith, to bude trefa!!Německy neumím víc než pozdravit a poděkovat, takže mě to sotva mohlo napadnout, ale ve zdejších krajích je to možné... Zkusím konzultovat s kamarádem němčinářem (překlady všeho druhu, tlumočení simultánní i konsekutivní a staré podoby germánských jazyků nádavkem;-P), a dám vědět.

Velká kočka 11.6.2008 9:41

Re: Hlásím,

Šmánkote Vave, snad jsem tebe a i ostatní nenakazila padacím virem? 8-o Tak tím pádem se omlouvám, to jsem nechtěla a ani jsem o možnosti nákazy neměla tušení. Foukám na kolínka a nárty. VVVV

Moc děkuji za přípitek k mým narozeninám všem prítomným včerejšího hospodění. VVVVJednoho krásného dne se k vám taky přiřadím. Jo a chtěla bych vědět, to šlo o Blážiny znalosti geometrie deskriptivní? Taky by mne zajímaly koláčky Zdeny b.p., moje maminka nám pekla tak zvané svatební koláčky plněné rybízovou marmeládou. Kde na jejich výrobu vzala čas to opravdu nevím. Byla jich vždycky velká mísa a my děti jsme je jedly na hrstě, byly to koláčky tak malilinké že se nám nezdálo vhodné je jíst po jednom. Taky nás k tomu nutila skutečnost že jsme byly čtyři děti a kdo zaváhal na toho se nedostalo. Jednou nám maminka upekla dort, už nevím k jaké příležitosti. Seděly jsme kolem stolu a dávaly si do nosu a najednou spustí moje mladší sestra strašný nářek. Maminka přispěchá a  vyptává se co že se to stalo a moje sestra mezi vzlyky sděluje: "Jája máááá už třetíííí kousek, uááá, uááá" A maminka ji utěšuje: " Tak si vezmi taky další." A sestra pokračuje v srdceryvném pláči: "Uááá, když uááá jááá už nemůůůůůžu!"  :-D;-D

assol 10.6.2008 23:05

Re: Re: Re: A jak to, že se tady negratulíruje???

Já jsem tu věrně pořád...

Eva B. 10.6.2008 23:05

Re: Milé Luzy a Niky,

aby nefungoval, má na to postavu :-))) počítám, že když se sibiřsky nachumelí na papíry a knihy, zalehne pěkný kus prozkoumávaného území :-)))

pudlíková 10.6.2008 23:04

Re: Re: potřebuji HELP

Jasan, napadá mě, že v Jinonicích je stanice , o které se ¨myslím tady na Zvířetníkově před rokem psalo. Paní měla nějaké problémy s úřady, ale snad se to uklidnilio. Chodíme okolo občas s pesany na prochajdu a mají ptactva vskutku požehnaně;-) Zkus Heduš najít adresu na netu, já jí nemám:-)

pudlíková 10.6.2008 23:00

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

To mi připomína vtip z mého dětství - prosím, rozumnější mi prominou tu dětinskost ;-) Vinettou a Old Shatterhand, přespávají na válečné výpravě ve stanu. Vinetou vstane, vyplíží se ven, najednou se ozve velká rána a najednou Vinetou spadne zpátky na své lože. I postaví se Old Shatterhand, opatrně se rozhlédne, vyjde ven, ozve se rána a i Old Shatterhand se složí vedle svého rudého bratra. Chvíli je ticho a pak se ozve Vinetou - I můj bílý bratr stoupnul na hrábě?

Jinak je mi moc líto, že jsem se nezúčastnila Zvířetnické sleziny, ač jsem se těšila převelice. Zaváželi mi dnes masíko pro pišpudlíky a pán dorazil mnohem později, než jsme všichni čekali:-/Pak jsem musela obvolat kamarádky, aby si přišly pro letní zásoby a celá akce se protáhla,než bylo milo;-( Tak se omlouvám a těším se na další setkání a doufám, že se tam všichni mají vínečkově ;-D:-D

Vave 10.6.2008 22:43

PŘÁNÍ OD EVY Ž. - druhý pokus

Mlá Velká kočko, protože Eva Ž. na Tebe nemá adresu a není tento týden prakticky na internetu, neb jezdí z přednášky na přednášku po celé republice, poprosila mě, abych Ti tlumočila

Veeeliké přáníčko od EvyŽ a fletí smečky z Českých Budějovic.VV

(a du do hajan, dnes se mi vážně nedaří - tak brou brou fšici:-))

Vave 10.6.2008 22:39

PŘÁNÍ OD EVY Ž.,

Vave 10.6.2008 22:37

Re: Re: Hlásím,

Šiškote, RenieVV od kavalírků!!!!!! Moc se omlouvám, ale opravdu dnes nemám nejlepší den!:-/:-/:-/

Milá BlážoVV, Tvůj výklad byl tak vynikající, že i na smrtelné posteli si to budu pamatovat!;-D;-D;-D

Měla jsi se Zanou bezva nápad s tou hospůdkou!R^

JoVo 10.6.2008 22:33

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K .

8-o;-D;-D;-DR^R^;-D;-D;-D8-o

Bláža 10.6.2008 22:19

Re: Hlásím,

Ano, děkuji Vave, kdyby chtěl zase někdo vysvětlit, jak vypadá trojúhelník, ráda se toho ujmu ;-D. Zapomněla jsi na Renie, asi proto, že tu s námi byla poprvé :-)

Vave 10.6.2008 22:19

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Jovásku!R^VV To je krása! :-);-D;-D;-D Zdravím Janinku Jováskovou a přeju dobrou noc.:-)

YGA 10.6.2008 22:17

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Chichichich - on ten Šerlók je všemi mastmi mazaný. Tudle ráno říkal dr. Watsonovi, který k němu přišel na návštvu "Milý příteli, jestli se nemýlím, venku je velký mráz, ale vy jste na něj vyzrál a vy  vzal jste si teplé spodky z česané vlny." Watson je v šoku "Drahý příteli, to jest geniální dedukce!" "Ani ne," vece skromě Holmes, "jenom jste si zapoměl obléct kalhoty."

Vave 10.6.2008 22:15

Hlásím,

že v hospůdce nikoli virtuální bylo moc prima, bohužel jsem musela odejít dřív, neboť mě v dalších dnech čekají další činnosti na bytě dcerenky podle vzoru Ferda Mravence, práce všeho druhu. ;-) 

Dorazila jsem tam, přestože jsem si cestou stačila rozbít obě kolena a odřít nárty. Dorazila jsem i domů, přestože se mi povedlo nepřestoupit a přejet o dvě stanice. A usmívaly se tam na mě, přestože jsem tam měla j předat dvě věci, a obě jsem nechala doma.8-o;-)VV A nevěděla jsem, kde je ta hospoda a musela mě zachránit kolemjdoucí Nelina a ulici vyběhnuvší Zana. A ke všem jsem nepoznala PetruK, protože jí mám zafixovanou jako běžící plamen a ona má teď vlasy jako noc a moc jí to sluší. Pozdravili jsme přípitkem Vlčici a LH, která je mimo republiku a proto byla omluvena, a hlavně jsme připili narozeninově na zdraví Velké kočce!VV

Z prezenční listiny opisuji: Zana, Bláža, Olčava, Nelina, Zdena b.p.,Eva

Boxíková, Beda, Karolína, Jajka, Veram, Štětinka, Petra K, Vave - snad jsem , proboha, na nikoho nezapomněla?  Někdo přišel později a někdo odešel dřív, ale sranda byla. Zvláště Bláža excelovala svými znalostmi z geometrie!;-) A vůbec tam bylo veselo a hlavně hodně blízko. Díky všem za krásný večer, Zdeně b.p. za chutný velevzorek mini koláčků a Zaně ještě jednou děkuju za krásný dárek!

Eva B. 10.6.2008 21:47

přáníčko!!!!!

kam jen ho nejvhodněji vložit, adresu mailovou nemajíc??? je to jasné, pod portrétem malé kočice bude se vyjímat přání Velké kočce nejvíce :-) tedy: Naše milá Velká kočko, kamarádko Zvířetníková... i když jsi daleko, posíláme ti z Tříkočičína s jedním pejsánkem zamávání tlapičkou a z celého V přejeme sluníčko na obloze i v duši, pohodu a samé dobré lidi kolem... přestože přání k Tobě poletí až přes hory a moře na  Sever, stejně jsi tu s námi a vždycky jsme na dosah, ať se děje cokoliv. protože jsme Zvířetníci a ty jsi jedna z nás! zdraví, kliku, pohodu a už žádnou nehodu ti přeje Eva B. a její kluci + jedna holčička R^;-)R^

Pitrýsek 10.6.2008 21:18

Re: Děkuji vám všem

Velká kočko, já Ti také posílala přáníčko, ale dostala jsem zprávu, že nepřijímáš. Celkem by mě zajímalo, jest-li nakonec přece jen  přáníčko dorazilo. Kdyby se přec jen zatoulalo, tak chci, abys věděla, že  Ti přeji vše dobré a mávám na sever.

Pitrýsek 10.6.2008 21:15

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

;-D;-D;-D

Pitrýsek 10.6.2008 21:15

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem k vám zase zavítala

Bravo Karolíno. Naprosto souhlasím. Návštěva, byť milovaných lidí, nemá právo si klást požadavky. V tom případě bych zvala na setkání na neutrální půdě, třeba na výlet.

baty 10.6.2008 21:09

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K .

proč já se nejmenuju Watsonová, to teda nevím. Celej přednosta.;-D

baty 10.6.2008 21:07

Re: Takovou čárku na nose

ke kamarádovi chirurgovi chodí kočka potulná místo k vetovi. Jednou jí cosi ošetřil a od té doby se dostaví, počká, až přijde z práce, nechá se ošetřit, nakrmit a odkráčí. Když je to něco vleklejšího, chodí "na převazy". Není nijak zanedbaná, tak třeba u někoho bydlí a šetří mu za veta.

krmič 10.6.2008 20:47

Takovou čárku na nose

má kočička, která k nám před více než měsícem začala chodit na večeři. Vypadala jako by se někomu ztratila, ale nikdo ji nehledal. Zajímavé, jak v poslední době přibývá venkovních želvovinových koček. Naproti tomu klasická tříbarevka je tady teď naprostá rarita. (Ostrava)

Xerxová 10.6.2008 20:42

Re: Re: jsem vařená...

Pod australským článkem je odkaz na další fotky . A tam už v ostatních albech uživatele Sandvika najdeš i prvních 100 sněhových fotek

zkumavka 10.6.2008 20:40

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

JoVásku,moc pěknej! Díky !R^:-DV

Hana W 10.6.2008 20:21

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

:-D:-D:-D:-D