26.2.2021 | Svátek má Dorota


Diskuse k článku

PORTRÉT: Lady

Jmenuji se Graciouss Lady, jsem anglický plnokrevník a narodila jsem se 22. 4. 1994.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Laďka 15.3.2006 9:11

Re: Re: Re: Díky :-)

Tak to vám moc držím palce, ať to Kačenka zvládne v klidu a poho  a ať to tak funguje pořád. Jedna z našich útulkaček je s námi už desátý rok a pořád si nás hlídá, a když jsem doma, tak se od nás nehne. Ale když řekneme: Jdeme do práce a přijdeme za chviličku, tak zalehne do našich postýlek, protože ty jsou lepší než nějaký pelíšek, a v klidu nás vyčkává.....
Mirka - Houston 14.3.2006 21:54

Ja se koni bojim,

ale dekuji za moc pekne poctenicko
KLáraK 14.3.2006 18:40

Re: Re: Díky :-)

Káča je psina - jezevčice na trošku delších nožičkách - právě tu kolem mě obejduje, co že tu sedím a nehraju si s ní. Zatím musím říct, že je zlatá - dneska jsme byly dokonce venku chvíli "na volno" a neustále si mě hlídala a přišla po každý na zavolání. Tak jsem zvědavá jak zvládne zítřek - to už musím do práce....
KLáraK 14.3.2006 18:38

Re: Ladynko,

jé, tak to se třeba někdy potkáme v Chuchli :-) Sponzorovala jsem jeden čas dostihovou stáj a pořád se občas chodím dívat jak jim to běhá. Lady toho moc nenaběhala - byla dobrá v tréningu, ale nervák na přepravu a tak, takže nic moc.
KLáraK 14.3.2006 18:36

Re: Hurá, je tu kůň!!!

:-) to já taky neumím jezdit - teď konečně po 12letech ježdění jsem se dostala do ruky někomu kdo to umí a to je pak fuška se odnaučit ty zlozvyky. To já taky padala z nejhodnější koblihy v maštali - ještě ke všemu to bylo na vyjížďce se "zákazníkem"- ten se ke mně hnal, jestli se mi nic nestalo a já ležela na zemi a nemohla se zvednout skrz záchvat smíchu :-)))
jenny 14.3.2006 14:57

graciézní Lady

Krásné psaní, krásná Lady,zdá se že má ten správný anglický humor, aspoň jí  to hledí z očí, jemná ironie s mírným šťouchnutím. Přeji Vám ať si spolu ještě hodně užijete a určitě prosím ještě napište .
Hela S. 14.3.2006 13:36

Re: Hurá, je tu kůň!!!

Lucko, já věřím! :-)) Já se poroučela k zemi z bezvadného koně, v kroku, když lehce odskočil do boku (lekl se). On jemňunko odskočil, já sebou řízla, jak pytel brambor. KOník zůstal stát a udiveně na mě zíral, co dělám na zemi :-D A to bylo v době, kdy jsem dokázala vysedět i "kočičáky" bez sedla. A znám darebáka, co na jízdárně našlapoval jako baletka, aby nezakopl. Malé děti se na něm učily jezdit. Byl spolehlivý, 100%. Při vyjížďce do terénu se změnil v ďábla, který nedal pokoj, dokud jezdce nesundal. Dostávali ho "nováčci" při první vyjížďce. Byla to taková jízlivá pomsta. Nejlepší bylo, že ten lump setřepal jezdce na zem a když se daný člověk dlouho nezvedal, tak k němu přišel a začal do něj šťouchat čenichem, ať vstane. Takže jezdci znalí mu to vraceli tak, že zůstali schválně ležet. :-))))
Zdena bez psa 14.3.2006 13:12

tak tohle čtení je pro mne

ze šuplíčku SEN. Prosíííím ještě.
Lucka 14.3.2006 12:33

Hurá, je tu kůň!!!

To mám radost, Kláro, že jste nám o Vaší krásné Lady napsala.. Doufám, že nezůstane jen u portrétu a přibude nějaké vyprávění o lumpárnách z vyjížděk... dle vlastních zkušeností vím, že jich bývá dost a někdy jsou přímo neuvěřitelné (například mě nechce nikdo věřit, že jsem venku sletěla z nejhodnějšího koníka ve stáji ). Bohužel mám koně opravdu jen jako koníčka - jezdím ráda, ale asi na to nemám talent...takže to zůstane asi jen u občasné vyjížďky za odměnu, když na to vyšetřím čas...
Hanča 14.3.2006 11:27

Ladynko,

vítám Tě v Portrétech, moc koníků se tu neobjevuje, a tak je dobře, že o Tobě Tvoje panička napsala. Jsi velká fešanda a s paničkou Vám to dohromady moc sluší.
Já, bohužel, patřím k těm, co mohou jen tiše závidět, protože jsem nikdy na žádném koníkovi neseděla, a asi už to tak zůstane. Protože se mi ale koně moc líbí, sleduji alespoň dění v dostihovém sportu. Už brzo začne sezóna !
Mohla bys třeba, Ladynko, trochu pošťouchnout svoji paničku, aby nám příště napsala, jak jsi běhala na dostizích.
Laďka 14.3.2006 10:26

Re: Díky :-)

Lajdinka je fakt nádherná a moc jí přeju, že jí druhá polovina života tak krásně vychází, ale kdo je to útulkáčka Káča ? Já mám doma útulkáče pesy, takže je to taky pejsková nebo kočenka ?
Hela S. 14.3.2006 9:38

Jééééé, koníííík :-)))

Já chci taký konííííkáááá ;-) Ach jo, bohužel jsem větší magor, než jsem doufala, a šanci koupit si svoji kobylku jsem si nechala proklouznout mezi prsty :-(
Ladynko, přeji Ti spoustu krásných toulek přírodou, spolu s Tvojí paničkou a doufám, že nám brzy zas napíšete, co jste spolu zažily :-)))
KláraK 14.3.2006 8:40

Díky :-)

Díky za pochvalu - vyřídím :-) Za chvíli za ní odjíždím, mám totiž dovču dí našemu novému přírůstku do zvěřince - útulkářce Káče. Zítra už musím do práce, tak trénujem zůstávání o samotě. :-) Krásný den všem.
Lída Š. 14.3.2006 8:40

Kllárko

děkuji za krásné počteníčko! Lady je fakt  krásná a  Vám přeji mnoho krásných chvil s koníkem:-)
Beňa 14.3.2006 8:29

Koníček

Je to vzácné, když se tady objeví kůň, jak jsem prvním pohledem přejela fotky dnešního Zvířetníku,  zaradovala jsem se,  Lady je nádherná - ten bílý flíček na čele je kouzelný  Kláro i já závidím... Koně tiše obdivuju. Ale nejspíš asi už zůstanu u těch mých menších zvířecích miláčků...Mějte se krásně a přeju spoustu krásných společných zážitků (myslím, že to penzijní připojištění za to rozhodně stálo )
Rpuť 14.3.2006 7:35

Herdek - to závidím!

Vakandi 14.3.2006 7:34

Ta je náááádherná ! ! !

Krasavice inteligentí, jak řekl "klasik"   kobylka je fakt rozkošná ...... asi půjdu do sebe a drápnu profil Tulíska ( k vidění na Hadopasících)