8.3.2021 | Svátek má Gabriela


PORTRÉT: Ketty

12.10.2006 10:51

Doma na mě volají: Ketty, Kettýs, Kettko, Kačenko (toto oslovení jsme museli vypustit po příchodu druhé čubiny, která se jmenuje Káča - aby nepřišly obě), Prosimtěpohnikostrou, Halóvnímejmě a podobně. Ketty v pampeliškách

Ke žrádlu dostávám: Psí konzervy, granulky (co nejmenší prý abych je rozkousala - mno já se ale obvykle kousáním opravdu nezdržuju…)

Ale já mám mnohem raději: Cokoli co jí kdokoli v mém dosahu, včetně jídla co jí okolojdoucí lidi na procházce. (Jednou jsem se za ní fakt styděla - šli jsme kolem kočárku, kde dítko dostalo od maminky rohlík. Kettka se rozhodla že ho chce taky, zastavila se před kočárem a hypnotizovala rohlík - maminka vyrvala dítěti rohlík z ruky a se slovy "ty jsi takovej hezkej pejsek a tak pěkně koukáš" ho dala Kettce :)) Jediný co nemám ráda je banán a hlávkový salát.

Oblíbená činnost: Lenošení, opalování se na sluníčku, jídlo

Já a moji lidičkové žijeme: Bydlím se starší paničkou v Praze na sídlišti.

A nejzajímavější na mě je: Jsem pravá anglická lady - z míry a nadhledu mě nedokáže dostat naprosto nic.

Jak jsme se našli: To si jednou mladší panička koupila časopis s Westíkem na titulní stránce a bylo vymalováno. Sháněli tehdy ne úplně malý štěně a mě bylo 11 měsíců, což bylo prý akorát. Původní majitelé mě prý chtěli poslat poštou, ale budoucí paničky se zhrozily půjčily auto i řidiče a vyrazily na jih Čech. Ze začátku to se mnou prý bylo náročný - neslyšela jsem na jméno, neuměla chodit na vodítku, neuměla si hrát s hračkama, chodit po schodech… ale teď jsem už dávno holka šikovná.

Čím se mohu pochlubit: Prý jsem pes s nejdelším vedením na světě. Že jako dlouho přemýšlím než něco udělám - no to dá rozum že hned nepoletím - rozvaha nade vše. Jako vrchol umu jsem se po dlouhém učení naučila zavírat dveře - je fakt že při této desetiminutové akci kdy o tomto úkonu přemýšlím mnohým dojde trpělivost a raději vstanou a zavřou je sami, ale umím to! Ale co vážně umím nejvíc ze všeho a sama od sebe je pózování u focení. Prostě jak vidím foťák, tak se sedím jak přikovaná a koukám do objektivu - prostě modelka hadr. :)

Můj člověk je: Jarka Kydlíčková starší panička (u které teď bydlím) a Klára Kydlíčková mladší panička (KláraK)

Ketty

Klára Kydlíčková


Advantage Consulting, s.r.o.
ASISTENTKA PRODEJE (25 – 28.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 25 000 - 28 000 Kč