20.1.2022 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

PORTRÉT: Julia´s Romeo Royal Hermelin alias Rony

Avizovala jsem štěně, abyste si mohli zahádat. A tady jsou výsledky. Pravdu mají všichni, kteří si myslí, že ze štěněte vyroste pes (žádná liška ani šakálek).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bětuláskovo! 7.12.2008 10:56

Re: Štěněcí miminka jsou tak sladká!

Po delším lomcování myší se mi podařilo kouknout i na princeznu Borůvku s tou její karnevalovou maskou na ksichtíku a nezbývá, než nad těmi všemi mrňousky povzdechnout s panem Hrušínským: "Přírodo, přírodo, kam ty na ty nápady chodíš..." :-)

Bláža 7.12.2008 10:55

Re: hezkou neděli

Tady taky prší, včera bylo líp. Jinak snad napíšu článek, jen se k tomu nějak nemohu dostat. Bubby je velmi milý a něžný kocourek, Krejg s ním včera byl dokonce v jednom pelíšku i když nakonec dal Krejg přeci jen přednost samostatnému místu, ale myslím, že je to jen prozatím a časem se od sebe nehnou. Mařenka už neprská, spíš za ním stále zvědavě chodí a kouká, očuchávají si čumáčky, ale ona musí stále dávat najevo, že je kápo a tak si drží stále odstup. Bubby se chce moc kamarádit, mazlení má v povaze :-)

Bláža 7.12.2008 10:50

Re: OT- fotografické - Náš Bubby

Heboučký je Bubíček úžasně. Včera jsme vyfotili večer Bubíčka s Krejgem v jednom pelíšku, přidám foto do galerie. S Mařenkou tak blízko zatím nejsou, ale už je to o mnoho lepší. A Bubíček je neuvěřitelně hodné a milé zvířátko. :-)

Bláža 7.12.2008 10:48

Re: OT- fotografické - Náš Bubby

Mařenka zprvu neuvěřitelně prskala, ale už je to mnohem lepší, už si k sobě i čuchají, už neprská, ale zatím je Mařka stále opatrná :-)

baty 7.12.2008 10:47

Re: Praha hlásí

teda, ti kocouři báječně pečou a mají to takový úhledný - to já svý plyšový kočky jaktěživa nenaučím. Tak zkouknu druhý díl Saturnina a jdu na to-čerství rodiče chtějí od Ježíška hlavně bednu cukroví, Petruška to ještě neumí a kupovaný jim nejede. Zase si ušetřím nějaké to lítání po krámech pro dárky. Hezký den všem:-)

Bláža 7.12.2008 10:46

Re: OT- fotografické - Náš Bubby

Milá Štětinko, u nahých koček je tomu úplně naopak, než u nahých pejsků, kočky se naopak mastí a musí se častěji koupat, pejsci se musí více mazat. Určitě napíšu nějaký článek. :-)

Zuzka 7.12.2008 10:19

Re: předčasně

:-D;-D Díky za optimistickou zprávu. Už to netrpělivě vyhlížím. ;-)

Xerxová 7.12.2008 10:15

Re: Štěněcí miminka jsou tak sladká!

neraduj se předčasně - tady právě začalo hustě sněžit... ;-D;-D

Hana W 7.12.2008 10:05

Re: Pohlazení pro krásné štěňátko

Myslim, ze moje poklona Ronyskovi se taky nekde zatoulala, tak jeste jednou - vitej do smecky, jses fesak rozkosny a radost ti kouka z ksichtiku. V

Zuzka 7.12.2008 10:03

Štěněcí miminka jsou tak sladká!

Přeju Ronýskovi i Borůvce řádně vycvičené smečky a krásný psí život.

Zdravím všechny! U nás v noci lehce cukrovalo, nyní spíš prší, vrstva sněhu na zahradě již není souvislá. Před necelým měsícem to vypadalo takhle .

Louk 7.12.2008 9:57

Re: hezkou neděli

i u nás deštivo, pošmourno a nejen podlaha vypadá hodně použitě - kočeny otlapávají bláto snaživě v podstatě všude.

Bubíček má svoje kouzlo, určitě musí být moc příjemný na dotek. Ať brzy zapadne do smečky V

Borůvka je nádherná plyšová princezna, i když čertíci jí koukají z očíček. Pořádně si miminkovské období užívejte, protože strašně rychle uteče. My byli na Mikuláše s Pedrem v hospůdce, shodou okolností stejné místo a obsazení jako před dvěma měsíci a na fotodokumentaci je znát ten fofr. Taky je vidět ten jeho nafouklý pupík. Původně měl něco málo přes kilo a teď má sedm! zlatíčko moje chrochtavé

Hana W 7.12.2008 9:54

Re: OMLUVA PRO DEDE ZA NEZODPOVĚZENÍ OTÁZKY O MANDLÍCH A OT PRO HANU W.

DIK, CETLA JSEM A POPIJIM. V

Pitrýsek 7.12.2008 9:42

Pohlazení pro krásné štěňátko

V hlubokém předklonu se omlouvám. Všimla jsem si, že můj chvalozpěv na krásného dalmatínka zde není8-o! Četla jsem už  v noci a, patrně, jsem špatně  odeslala. Krásné štěňátko Rony, moc ti to na fotkách s tetičkou sluší. Bude z tebe náramně elegantní psisko. Tak protahuj nožky a tlamku ať máš plnou bělostných zubů. Prostě ať se ti a tvé smečce daří na světě.

zkumavka 7.12.2008 8:51

Re: Praha hlásí

Hezkou neděli! Vavísku,nemohla bych si u tvé party objednat cukrovíčko?? Já jen že máš ty pomocníky,jen Tadeášek ti bohužel asi nepřišel pomoc.Ale ty to s Mikeškem a Bertíkem zvládáš jedna paráda. Zrovna bych si dala..Máš to krásné.

Rpuť 7.12.2008 8:42

Dobré ránko!

Hlásím stále pološmourno, v noci pršelo, teď jakž-takž ...

Vave 7.12.2008 8:35

Re: hezkou neděli

Přeju Matyldovým krásnou Borůvkovou neděli!VV A doufám, že hlásání bude průběžné! :-)

Pitrýsek 7.12.2008 8:24

Re: Borůvka ležící spící

Zdravím Matyldu i s rozrůstající se  smečkou. Pejsinka, slečna Borůvka, je moc hezoučká. A  zdá se, že bude silně pracovat na částečném zatmění nejen mistra Krejga,  Betky a  Ešuse (a dalších mediálně profláknutých hvězd) , ale hlavně na talismanujícím místě se vyskytujícím Pedrýškovi de Netopýros.  Hop holka, ať se ti dobře daří a čteme o tobě samé dobré a veselé zprávy.VV

Vave 7.12.2008 8:22

Re: OT- fotografické - Náš Bubby

Milá BlážoVV, Bubíček je fakt krásný! Člověk musí hledat to kočičí kouzlo déle než u kočenek kožíškových, ale ono v bezkožíškových je také, a to nejméně stejně veliké.R^:-)

Přemýšlím, jak hebký je asi Bubíček na omak, a že musí vonět. A doufám, že už na něj princezna Mařenka tolik nezahlíží! :-)

Olčava 7.12.2008 8:16

Pánijáni, tady je miminek a novinek!!!

Puntíkatý (nádhera nádherovatá) a Borůvkový (je to to se srdíčkem na pr/dýlce?) a nahatý (já mám děsný mezery ve vzdělání, vůbec jsem netušila, že takový zvířátka bez kožíšků jsou tak krásný. Napřed Krejg a teď Bubík... a Blážo, co Mařenka, není jí divný, že ona kožíšek má?)

A pak klobouky!!! Děvčata, jak to děláte, že vám to tak sluší? Já si tak akorát můžu narazit zmijovku ;-P a to teda dáma ze mě nebude.

Vave 7.12.2008 8:07

Praha hlásí

mokro, mračno, divno, hnusno. :-/

Zde jsou výsledky mého pátečního a včerejšího úsilí. Víc toho péct nebudu, protože s Lucinkou provádíme výměnný obchod, a babičce dáváme obě. :-)

Přeju všem krásný den! VV

Matylda 7.12.2008 8:06

Re: hezkou neděli

Slečna šla spát se mnou v půl jedenáctě, ale o půlnoci při příchodu páníka si chtěla ještě hrát. 15 minut stačilo a pak to zalomila do čtvrt na sedm:-)

štětinka 7.12.2008 7:52

krásnou nedělajíjící neděli

tady je tma jak v pytli, stále prší, bahno, ale jdu do rachoty, tam mi to nevadí;-P

štětinka 7.12.2008 7:51

Re: OT- fotografické - Náš Bubby

mně se moc líbí ta fotka, jak se hezky dívá a má zvedlou pacičku.V Jinak je to ale hodně pozoruhodný zviřátko...já bych asi furt chodila a mazala ho krémíkem, příjde mi, že má suchou kůži, jak je mu trošku větší;-D;-D;-DR^

Xerxová 7.12.2008 7:48

Re: OT - dotaz pečící:))

Moje sestra dělá oboje - světlé (mandlové) a tmavé (ořechové) vanilkové rohlíčky. Dobré jsou oboje. A do pracen se to dá i namíchat... mandle, lískáče i vlašáky...

Přeji hezké pečení na Sever ;-)

Xerxová 7.12.2008 7:45

hezkou neděli

hezkou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům :-) 

Tady prší prší jen se leje... Beta s každým opuštěním domova přinese zpátky tuny bahna na každém drápku, na každém polštářku tlapky... Podlaha vypadá velmi "použitě"

Fotky slečny Borůvky jsou sladké - doufám, že měla klidnou noc VV

Bubíčka chodím kontrolovat na jeho stránky pravidelně - jen postrádám hlášení, jak postupuje sbližování s Mistrem Krejgem (ten se podle původního hlášení kamarádit chtěl, ale Bubu se bál) a s Mařenkou (tam se chtěl kamarádit Bubíček, ale Mařenka byla proti) 

LENKA S 7.12.2008 1:11

OMLUVA PRO DEDE ZA NEZODPOVĚZENÍ OTÁZKY O MANDLÍCH A OT PRO HANU W.

DEDE, PROMIŇ, NEBYLA JSEM TU, ALE  JAK  VIDNO,  LIDI TU  JSOU   I  JINÍ A ZASTOUPILI MNE. DÍKY VŠEM.

OT PRO HANU W. HANI,  ZKUS  SE MRKNOUT  DO MAILŮ. NEVÍM, JAKOU  ADRESU JSI  DALA NA HADOPASI. MNĚ   MŮJ UMĚLEC  JIŘÍ  NEDÁVNO OMYLEM  VYMAZAL  CELOU SLOŽKU ČASTO  POUŽÍVANÝCH ADRES, TAKŽE ZBYLO JEN TO,CO JSEM STIHLA NABUŠIT  DO PAMĚTI VLASTNÍ, NIKOLI POČÍTAČOVÉ. A TRO JE  HODNĚ  MÁLO ADRES .

LENKA S 6.12.2008 23:25

HLÁSÁNÍ OD HUJERŮ:

ASI MI  VŠICHNI A VŠECHNY BUDETE  ZÁVIDĚT, ALE  JÁ MĚLA NAPEČENO UŽ  V DOBĚ MIKULÁŠSKÉHO VENČENÍ.pEKLA JSWEM JEN MALIČKO, NĚKTERÉ CUKROVÍ JEN  Z PŮLKY  DÁVKY. jEN U MASARYKOVY POCHOUTKY OD VAVE  TO BYLY  SICE DÁVKY  DVĚ, ALE ZMIZLY RYCHLOSTÍ  SVĚTLA.KDYŽ JSEM VŠAK SVÉMU JIŘÍMU UKÁZALA ONO  HÁČKOVANÉ  CUKROVÍ   SE  SLOVY:"VIDÍŠ, PO TOM  SE NETLOUSTNE  A PŘÍŠTĚ  BUDE  TOHLE  A JEN PRO MOLY TEN VYDĚŠENÝ POHLED,   DOKOŘÁN OTEVŘENOU PUSU A ZOUFALE PROSÍCÍ  PSÍ ČI JSTE  ASI JEŠTĚ  NIKDY  NEVIDĚLI.MUSELA JSEM  SE   OD  SRDCE  SMÁT. VŽDYŤ BY  SE  NAD  TÍM  MÝM  MLSNÝM CHLAPEM I  SKÁLA USTRNULA.

 JELIKOŽ  MUJ SLADOMIL VČERA  PROHLÁSIL, ŽE  MU UŽ   MASO  LEZE  I  ZUŠÍ,  UDĚLALA JSEM  DNESKA ZMĚNU PLÁNU A UVAŘILA   ŠKUBÁNKY  S MÁKEM.a PROTOŽE   DNES  JIŘÍ  VYJÍMEČNĚ  PŘED OBĚDEM  NEZMIZEL NA KOLO, DOSTAL A  ÚKOL  SEMLÍT MÁK A NAMLÍT   HO HODNĚ. bYL  PILNÝ A NEPROTESTOVAL, TAKŽE  MI   I PO BOHATĚ   POSYPANÝCH  ŠKUBÁNCÍCH ZBYLO  MÁKU  DOST, ABY  SE  MI   VYPLATILO   ZADĚLAT NA MAKOVÉ  BUCHTY. DÁVNO UŽ  JSOU UPEČENY .JEN JIŘÍ  SE  TU KROUTÍ, PIJE   ČAJ  FENYKLOVÝ NASTŘÍDAČKU S MÁTOVÝM A  JEN PŘEŽRANĚ  VZDYCHÁ.KDYBY  SNĚDL JEŠTĚ  JEDNU  VÁRKU  BUCHET, VZNÁŠEOL BY  SE JAK  BALÓN AŽ U STROPU. DOSLOVA SEŽRAL  HAMOUNSKY  SKORO  CELÝ , VELKÝ A PLNÝ PLECH JEŠTĚ  HORKÝCH BUCHET. ZKRÁTKA  SKORO POPARVIL   NEJEN  PLECH BUCHET ALE   ODPRVIL   I SÁM  SVÉ  ÚTROBY. NO, TO BUDE ZAS  KRÁSNÁ  A VOŇAVÁ  NOC PLNÁ  VÁŠNÍ, ŽE? ZDRAVÍM VŠECHNY  A PŘEJU  KLIDNÝ ZBYTEK VÍKENDU.

zana 6.12.2008 23:20

Re: OT- fotografické - Náš Bubby

Ten noční bubák je naprosto dokonalej. Bubíček je fajnR^.

zana 6.12.2008 23:20

Re: OT - dotaz pečící:))

Mandlové rohlíčky (rodinný recept;-)): 5 Dg cukru, 25 Dg tuku (obvykle hera, ale z másla neškodí), 35 Dg hladké mouky, 2 vejce, 15 Dg mandlí - zhňácat, druhý den upéct. To těsto je trochu drobivé, není to závada. Ještě horké obalovat v cukru (s přidáním vanilkového cukru, pokud je doma). Mandle neloupu, taky mi tím kazily dětství (babička s maminkou;-D) ale koho to baví...:-)

Dede 6.12.2008 23:14

Re: JASNĚ,ŽE TO JDE, DEDE. JEN TY MANDLE SPAŘ A OLOUPEJ

Děkuju moc! :-)V Takhle pěkně polopaticky se mi to líbí - hned mám jasnější představu, co zítra podniknu. Jinak jsem si naložila maso a namočila fazole na polívku - nějak mě to vaření chytlo 8-o Jo a ta polívka bude slovenská, u nás nezvyklá varianta... mňam! ;-P