3.12.2021 | Svátek má Svatoslav


Diskuse k článku

PORTRÉT: Julia´s Romeo Royal Hermelin alias Rony

Avizovala jsem štěně, abyste si mohli zahádat. A tady jsou výsledky. Pravdu mají všichni, kteří si myslí, že ze štěněte vyroste pes (žádná liška ani šakálek).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PetraK 5.12.2008 8:46

Rozsypané borůvky!!

Dvoje rozsypané borůvky-jak já dalmatinům říkám - jsou naprosto dokonalá dvojka.V neděli mi vůbec nedošlo proč jméno Rony, omluvou mi budiž, že jsem měla kapek jiné starosti;-D;-D. Rony je naprosto úžasný a myslím, že bude dělat svému jménu čest;-). R^R^

Bubu 5.12.2008 9:15

Re: Rozsypané borůvky!!

Rozsypané borůvky.... ;-D, ale jedině splašený rozsypaný borůvky.;-D 

PetraK 5.12.2008 12:27

Re: Rozsypané borůvky!!

to je naprosto jasná věc! Když se borůvky rozsypou, lítaj totiž jako splašený, no ne? :-D:-D:-D

zana 5.12.2008 8:45

O.T.

Omlouvám se malýmu Roňáskovi a Ri, chci jen stručně poreferovat, jak jsem realizovala dárek. Včera večer jsem byla na paní Hegerový a bylo to naprosto úžasný. Špatně chodí, je už ve věku, kterému sama rozkošně říká "přezrálý", ale zpívá snad ještě líp než kdysi, je vtipná a šmrncovní. Kéž by jí to ještě dlouho vydrželo.V

Děkuju.

YGA 5.12.2008 8:51

Re: O.T.

Ó zano - myslím, že tento dárek pro tebe děvčata vymyslala moc dobré - vtipná a šmrcovní jsi taky, takže svůj k svému ...VV

Bláža 5.12.2008 9:01

Re: O.T.

Zano! Musel to být krásný zážitek. Přeju ti to! VV

Hana W 5.12.2008 9:25

Re: O.T.

Je, to muselo byt bezvadny. Ja Hegerovou uz od mladeho veku moc rada. To,je dama a pani zpevacka.

zana 5.12.2008 11:17

Re: O.T.

Hanko, vzpomínala jsem na tebe a na Cheta - její kapela (skupina Petra Maláska) hraje úžasně, lehce džezově, hudebně ji maličko zmodernizovali, jen tak akorát - ajsou takoví milí)

Bláža 5.12.2008 8:26

Ahoooj Roníku!

Vítám tě tu a jsem ráda, že jsem se s tebou mohla už osobně sejít. Díky za portrét. Doufám, že se ti zalíbí coursing a že se stanete s celou vaší psí i lidskou smečkou našimi coursingovými parťáky. Dalmíci běhají moc pěkně, tak třeba roršíříte jejich běhací řady. Těšíme se na viděnou koncem prosince. :-)

Zdena 5.12.2008 8:15

Puntíky jsou věčně elegantní!

Puntíky prostě nikdy nemají chybu, je to jasně vidět!

A nenech si namluvit, že boty nejsou nejlepší žužlavá hračka! Jsou. A nejlépe ty nejdražší... Naše Bony by o tom mohla vyprávět. Rok to trvalo, než jí přešlo oklusování obuvi...

reina 5.12.2008 10:22

Re: Puntíky jsou věčně elegantní!

zdeni, jak se oklusává obuv?

YGA 5.12.2008 10:36

Re: Puntíky jsou věčně elegantní!

To je jasné - kolem dokola ;-D!

EvaŽ 5.12.2008 12:34

Re: Puntíky jsou věčně elegantní!

Naší černý chlupatý to trvalo dost dlouho, než opět zkusila ohlodávat obuv. Do 7 měsíců byla prakticky bezpečná. Teď posledních 14 dní hryže. Děda ji zavírá do předsíně, kde se nudí (Ginny, ne děda), protože nemůže ani dovnitř do bytu, ani ven. Domluvit se dá spíš se psem:-/. Tak máme zase zpřísněný režim na boty:-/

zana 5.12.2008 13:58

Re: Puntíky jsou věčně elegantní!

Ach jo...V

Matylda 5.12.2008 8:08

Krásný štěník,

hezká je ta fotka se zuřivě barevným plyšákem (medvídek? V téhle barevné variaci jsem mockrát viděla dinosaura).

Mimochodem, tenhle týden jsem získala vánoční dárek pro Borůvku. Jedné paní z velkoskladu hraček jsem anglicky psala jakési blahopřání a dostala za to plyšového soba s čepicí. Dá se tahat za 1) čepici, 2) parohy, 3) všechny nohy. Snad slečna ocení. :-)

PetraK 5.12.2008 8:49

Re: Krásný štěník,

Ovšem sob s čepicí!!To je naprosto dokonalý dárek, rozhodně bych se nebála, že  nebude dostatečně oceněn. Kdyby i případně ne, bude rozhodně rozpitván;-D

LA 5.12.2008 8:57

Re: Krásný štěník,

Nejlépu bude oceněn, až bude rozpitván po celém bytě. ;-D

Bubu 5.12.2008 9:04

Re: Krásný štěník,

Krásné štěkátko. Tak ať si s ním užijete spoustu radosti a žádné starosti.V

Matyldo, těšíte se moc? Pobavilo mě, že sě mlaďoši poprali, kdo si vleze do psího pelíšku. ;-D Aby sis nemyslela, že je to přejde. Junior (prý dospělý) si občas s Bárou hraje tak, že jí vleze s Bářinou oblíbenou hračkou na obývákový pelech a dělá že žužlá hračku. Bára tančí okolo a pokňukává a nakonec na něj skočí z výšky, blízne mu ucho, lehne si vedle něj a začne žužlat hračku z druhé strany.

Tak jsem si říkala - když už budete v sobotu v Litomyšli... nechce se ti na piškvorkovou výstavu? Místní patchworkový spolek ji pořádá v zámeckém pivovaru. A jsou to děsně šikovné holky. V Zámeckém pivovaru je i výstava betlémů, takže by se mužíček se synkem třeba mohli podívat tam, aby se nenudily nad "hadrama". (když jsem odvlekla svého nejdražšího na výstavu patchworku do Nových Hradů, tak jsem musela slíbit ještě muzeum bicyklů)

Matylda 5.12.2008 9:13

Re: Krásný štěník,

Já bych na výstavu okamžitě šla! Jenže u Mirky jsme domluvené tak na desátou a jít na výstavu s Borůvkou by asi nebyl nejlepší nápad. Jinak bych tam byla vcukuletu.

Děcka to včera rozjela tak, že došlo i na tresty. Kuba totiž nebyl naučený na testy a Kačka taky ne a to se rvali o pelechy (v osm večer). Došlo na tradiční trest- byla odevzdána klávesnice od počítače. Ale Bářin příchod na Brnění ocenili jásotem, že ji zase uvidí. :-)

Bubu 5.12.2008 9:32

Re: Krásný štěník,

Škoda.... Na výstavě otvírají v 10 hodin. Chystám se tam právě v sobotu a moc se těším, zdejší piškvorkářky jsou fakt moc šikovné. V Nových Hradech jsem na jejich práce civěla s otevřenou hubou a i můj nejdražší to obcházel a 8-o. A když navíc vidíš, že ten přehoz přes dvojpostel je celý šitý ručně a navíc ještě velmi hustě prošit, tak nechápeš. Zkus Mirku posunout na 11, ta výstava stojí za to.

A neeebo... Nech Borůvku chlapům, ať s ní zatím obejdou zámek a zámajdu (do pivovaru se vchází ze zámajdy - zámecké zahrady) a můžou dostat závažný úkol - najít všechna sgrafita s klíčem. Na každé straně je nejmíň jedno. ;-)

Matylda 5.12.2008 9:50

Re: Krásný štěník,

S tou prochajdou by to šlo, posunout to moc nejde, Eliška má totiž ten den závody a to nějak hned po poledni. Už takhle bude hotová, natož kdyby to časově vycházelo nějak natěsno. Posledně, když jsem s Mirkou mluvila, bylo v pozadí slyšet Elišku, jak úpí, že má ty závody a že to nepůjde... Ale když jsme slíbili dopoledne, tak že jo. :-)

Bubu 5.12.2008 10:49

Re: Krásný štěník,

A víš kudy k zámku? Od Mirky: nejjednodušší je vjet do zpátky do náměstí, kde rohák vlevo (ještě vně náměstí) je pošta (ta pošta z Jiráska) a okolo pošty vlevo nahoru do kopce jednosměrkou, po pravé straně sedící Jirásek, vlevo zámecká zeď. Někde v této ulici zaparkovat, může to být v sobotu dopoledne trochu problém - vedle chrámu Povýšení sv. Kříže (nebo Nalezení sv. Kříže? máme tu oba a já si je pletu) je muzeum a obřadní síň a v ulici parkují svatebčani. Nepodaří-li se zaparkovat, projet ulicí až nahoru, napojit se na cestu na Českou Třebovou (vlevo) a hned za křižovatkou se dá zaparkovat. A nebo od světelné křižovatky: směr Česká Třebová (přijíždíš-li od Svitav, doprava), projet esíčkem do kopce okolo Nejedlého až na výše zmíněné parkoviště; zámek poznáš.

A pak hlavní branou nebo průjezdem do zahrady, přímo před tebou zámek, budovy vpravo jsou zámecký pivovar (rodiště Bedřicha Smetany). Já tam po desáté hodině budu.

Matylda 5.12.2008 11:37

Re: Krásný štěník,

Díky:-)

dalmatin 5.12.2008 8:07

Roňásku,

myslím, že máš nahoře za Duhovým mostem patrona, který na tebe bude dohlížet, abys měl dlouhý a krásný život.

A vyřiď paničce, že mi udělala velikou radost, i když se mi špatně četlo na tom rozmazaném monitoruVV

PetraK 5.12.2008 8:50

Re: Roňásku,

Máte radost paní Dalmatínová, že jo?? To mokro mám tady taky trošku- když mi to konečně došlo,.

zana 5.12.2008 9:25

Re: Roňásku,

No jo, chtěla jsem ti ho, Dalmatin, vyfotit, ale prostě jsem se přes tu skrumáž nedostala8-o.V

Heduš 5.12.2008 11:17

Re: Roňásku,

V a dalmatina by nelákaly další takovéto neposedné černé flíčky ?V

PetraK 5.12.2008 12:40

Re: Roňásku,

já si to taky říkala;-)

dalmatin 5.12.2008 14:37

Re: Roňásku,

Asi ke mně nejvíc pasuje, že jo? Jsem taková pihatá ;-D

Jo holky, systematicky na tom pracuju, uvidíme v novém roce ;-)

Heduš 5.12.2008 14:49

Re: Roňásku,

V:-)V:-) tedy dalmatin, teď jsem si tu zaslzela:-) budu se moc těšit na zprávyVR^