30.11.2021 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

PORTRÉT: Hugo

Jmenuji se Hugo a jsem tříměsíční kocourek českého mourka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rpuť 20.8.2007 9:22

Re: Re: Re: Re: kočičí miminko

Čert vzal výšku, pokud s ním nechce na výstavu. Horší jsou třeba kyčle nebo ta varlátka a to už ani nemluvím o povaze - množitelé si naprosto nelámou hlavu s tím, jestli třeba někdo z rodičů není agresivní - a co potom s vrozeně agresivním psem, ke kterému už člověk zatím přilnul......:-(

Bláža 20.8.2007 9:00

Hugo-český mourku!

Pěkně jsi se představil. A jsi moc šikovný kluk! Já jsem naší Mařence koupila nové stelivo, myslela jsem, jak jí nedopřeju a ona chudinka chodila celou noc kolem toho a nešla na něj ani náhodou. To jí muselo být extra nepříjemné, protože ona jinak změny druhu steliva snášela naprosto bez problémů. Takže ráno jsem musela vše vysypat a doplnit "její" značku a bylo všechno v pořádku a hned si do záchůdku vlezla a hrabala... :-)

veram 20.8.2007 8:56

Zdravím

krásného a šikovného Huga a celou jeho smečku, čtyřnohou i dvounohou.

Bláža 20.8.2007 8:55

Re: Re: Re: kočičí miminko

Je to tak, existuje-li poptávka, bude stále existovat nabídka. Lidi si myslí, že ušetří peníze, ale...kolega v práci si koupil parsona bez PP, no v 5 měsících má nesestouplé varle, tudíž ho čeká kastrace a to není zadarmo a výškou už teď hodně převyšuje výšku parsona dle standardu.

Xerxová 20.8.2007 8:52

Re: Re: Re: Re: kočičí miminko

Jen ještě podotýkám, že štěník pochopitelně nemá PP, jinak by tak malý ani od maminky nesměl.

Xerxová 20.8.2007 8:50

Re: Re: Re: kočičí miminko

Já jim to taky řekla, že tam to štěně měli nechat... ale snadno se to říká a špatně dělá. Já na tom nic nezměním :-(

Rpuť 20.8.2007 8:43

Re: Re: kočičí miminko

Li, to je ta potíž, že takovýhle lidi budou, dokud se najdou lidi, kteří jsou ochotni za štěně zaplatit. Já je chápu, že jsou to nervy, když člověk ta mrňata vidí ve, většinou nevyhovujícím, prostředí a chtějí je "zachránit", ovšem ve skutečnosti přidají jen prachy do šrajtofle množiteli, který se utvrdí v tom, že se to dá takhle dělat a budou následovat další desítky neodčervených, neočkovaných a nemocných štěňat, protože množitelé prostě kříží kde co s kde kým.

A čím oblíbenější plemeno psa, tím víc a hůř - viz německý ovčák a další.....

Li 20.8.2007 8:28

Re: kočičí miminko

Za Duhovým mostem přece žádné ploty nejsou, tam už je všechno v pohodě ;-)VV

A to co píšeš o štěňátku, to mě teda zvedlo ze židle :-(:-(:-/;-€ Jak se může chovatel nezajímat o osud u sebe vypiplaného miminka? Když byl u jeho vstupu na svět, když byl svědkem otvírání očíček, kdy mimi nevěřícně koukají po světě, byl svědek prvních krůčků, prvních kotrmelců, prvních....Bože, jsou lidi kterým bych s chutí vrazila přinejmenším pár facek...............;-€

zana 20.8.2007 7:29

Hugyýsek je náramnej :-)

a připomněl mi, jak si o víkendu na té koňské farmě hrál psí pubertˇák s kočičím - normálně se okusovali, kočičák měl většinou celou hlavu v psí tlamě;-D;-D;-D

zana 20.8.2007 7:27

Re: kočičí miminko

no jo, co na to říct... Tyhle lidi by neměli smět mít psy, děti, příbuzný.... Aspoň že ta zachráněná dušičkaV

Xerxová 20.8.2007 7:13

kočičí miminko

Snad se Hugo neurazíš, že jsem napsala, že jsi miminko. Když už umíš lovit myšky, tak jsi vlastně už velikej kočičí kluk;-D.

Naši sousedi v pronajatém domečku přišli v týdnu o dogáka;-(. (Už si asi zase nadávají s Xerdou, doufám, že za Duhovým mostem mají pevné ploty;-))  Včera večer si přivezli dozí miminko - mladičké (6týdnů), hrozně maličké, neočkované, neodčervené... "chovatelka" na ně nechtěla ani kontakt, že už ji to nezajímá:-( Oni mají krásný pocit ze zachráněné psí dušičky, ale já to nějak nemůžu rozdýchat... Prý ho tam nemohli nechat. Určitě ho vypiplají, a i když chtěli velikého dogáka, tak i když tenhle možná tak nevyroste, tak ho budou mít moc rádi. Je to tak maličký klučík s jemnými tlapkami, že si já myslím, že to možná ani doga tak úplně nebude.

Fallowa 20.8.2007 7:12

Ahoj Hugoušku,

jsi hezký kocourekV,jak dokazují fotky a zdatný lovec(ta fotka s myší).Vůbec nepochybuju,že jsi velmi aktivní!Měj se!

Rpuť 20.8.2007 6:31

Nazdar Hugísku!

Jsi kouzelnej kluk:-)

Vave 20.8.2007 6:29

Re: Dobré ránko všem!

P.S. Ta ulovená myš! huhuhu! 8-o:-)

Vave 20.8.2007 6:28

Dobré ránko všem!

LSFH VV , už se moc těším na to, že znamenitý kocourek Hugo bude  vyrůstat před našima očima, že budeš i nadále podávat své půvabné raporty - vezmi si příklad z Xerxové-Betové! ;-)

Omlouvám svůj víkendový výpadek, mimo to, že jsem byla dost mimo, tak nešel lokálně (rozuměj: u nás doma) internet, opravil ho až náš domácí správce sítě po návratu z víkendu, asi tak za jednu pikosekundu. 8-o Snes mám poradní den, tak zase spíš nebudu. :-/

Přeju všem krásný den! :-)VVVVVV