19.4.2021 | Svátek má Rostislav


Diskuse k článku

PORTRÉT: Hugísek

Dobrý den*, ahoj*, čus bus* (*nehodící se škrtněte). Dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Hugo (teda mám ještě příjmení, napsané na náhrdelníku co nosím, ale panička ho nechce napsat).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zkumavka 27.2.2007 20:02

Hlásím se,

práávě..sem...se..vrátila z práce,Štětinka fakt hlásí trochu líp,i když jí nemůžu za tak krátkou dobu věřit.Potřebovala by to pořádně vyležet,sice to má za chvíli zpátky.Vím ,že s těma dětuma to moc nejde,ale zase by alespoň neměla hnedka letět do práce.S tím mě zlobí celej její život!!Zítra navařím a nakoupím a vlítnu tam na ně.Lazaret. Jen si to asi zase dotáhnu já.;-(:-)R^V

Děkuju všem za pozdravy,palcodržnu a pomoc,obvzlášť Lence S. a Zaně.A všem vám tady.Pa pa :-)V

MaRi 27.2.2007 20:16

Re: Hlásím se,

Nedá se nic dělat. Mámo, zítra musíš dceru postavit do latě a NAŘÍDIT jí, aby se důkladně vyléčila. A když bude mít nějaké odmítavé řeči, posaď ji před PC a my se na ni sesypeme jako jeden muž a jedna žena.

zana 27.2.2007 20:53

Re: Hlásím se,

Zkumavko, tak ji od nás pozdravuj a sprd*ni, jo?VV

Zkumavka 27.2.2007 21:32

Re: Re: Hlásím se,

 Děfčata,dyš vona je neposlušná,teď jak je jí blbě,bude třeba asi spíš si vyhrnout rukávy a nacpat deset praček a poprat se se smetákem ,vysavačem a tak..Ty malý eště poslouchají,tyhle větší,to už je horší.Ty mají svojí hlavu.Určitě budu pozdravovat,myslím už brzy zasedne k počítači,jak bude kapku líp.To pak už bude vyhráno.R^VR^

Děkuju vám všem,vše vyřídím a podám hlášení.V

MaRi 27.2.2007 21:48

berušky (abych nepoužila ÚPLNĚ jiného létavce!!!)

pračka POČKÁ! vysavač taky!! Jestli bude mít Eva ještě zítra HOREČKU, nebav se s ní a zavolej k ní doktora. Má přece dva prďoly, co potřebují ZDRAVOU mámu (i babičku), to ať radši chodí dva dny ve stejném tričku, třebas na něm bude poznat, co měli k večeři. Dámy, točíte ty chřipice a angíny už jak dlouho - nemýlím-li se už před Vánocemi!! Tomu se musí vyhovět a vyléčit!!!!!

Zkumavka 27.2.2007 21:57

Re: berušky (abych nepoužila ÚPLNĚ jiného létavce!!!)

Milá MaRi,máš úplnou pravdu,ty nemoce se nás držeji,to víš,jak je líp,člověk rád zapomíná a asi si zdraví nechci říct neváží,ale zapomene,že mu zle bylo a že teda bacha na to! Ta jejich vesnice je taková ,utopená, v zimě se tam válí kouř,připadá mi to tam nezdravé.Je tam spousta nové výstavby,žádné chodníky,bahno.Neutěšené.;-(

Slibuju,že jí zítra ,pokud usoudím,že je to stále nedobré,sbalím ji a odtáhnu k doktorovi.V

alimo 27.2.2007 22:18

Re: berušky (abych nepoužila ÚPLNĚ jiného létavce!!!)

MaRi to napsala naprosto přesně!!!! Vykašlat se na uklízení a pod., a léčit...potom je z toho taková polízanice, že měsíc žádná míra co pak????8-o. Ono na něco jsou bylinky apod. dobrý, ale na něco je přece jen lepší doktor!!

zana 27.2.2007 22:00

Re: Re: Re: Hlásím se,

No, ona ta Lenka má asi pravdu, Zkumavko - podívej se na to - ženský, co furt máte s tím praním a uklízením. Mají kluci co na sebe?  Vzhledem k tomu, že leží (doufám), tak takt potřebují jen to pyžamko. A třeba aby jim babička četla pohádku, v takovýhle domácnosti musej bejt všichni dost vystresený.VVDržte se a dávejte na sebe pozor.R^VR^V

Zkumavka 27.2.2007 22:23

Re: Re: Re: Re: Hlásím se,

Zani,neboj se,určitě nebudeme s tím pořádkem nic přehánět.Já nejsem šílenec,taky nechci svůj život trávit česáním třásní u koberců!! To nehrozí.Jen to nejmutnější,jasně.R^:-P

Díky !!V

LENKAS. 27.2.2007 21:17

ZKUMAVKO,

POSTAV EVU POŘÁDNĚ DOLATĚ. HRAJE SI NA HRDINKU, ALE JE TO ZÁVOD O SRDÍČKO A SKORO O ŽIVOT. UŽ JSEM JÍ SVOJE ŘEKLA VČERA A NAŘÍDILA JÍ, ŽE  BY MĚLA VOLAT SPÍŠE ZÁCHRANKU, NEŽ SHÁNĚT PO NETU MNE. MĚLA TŘES CELÉHO TĚLA A TAKY JI  BRNĚLY RUCE. HM, PRAVDA ALE JE, ŽE ONA V TOBĚ ZROVNA TEN ZÁŘNÝ VZOR NEMÁ- VIZ POSLEDNÍ TVÉ EXTEMPÓRE  S OBROVSKÝM  A SMRTELNĚ NEBEZPEČNÝM  VYSOKÝM TLAKEMTADY NA ZVÍŘETNÍKU.JAK MÁ  DCERA POSLECHNOUT MAMINU, KTERÁ HAZARDUJE SE ZDRAVÍM ZCELA STEJNĚ, NE-LI HŮŘ?!  

ZASLOUŽILY BYSTE NA ZADEK OBĚ DVĚ. ALE EVIN MUŽSKÝ BY MĚL VĚDĚT LÍP, ŽE MĚL ZAVOLAT ZÁCHRANKU, KDYŽ  SE JEHO ŽENA ZMÍTÁ  DELŠÍ DOBU  V TAK VYSOKÝCH  HOREČKÁCH, TŘESE SE JAK RATLÍK A BRNÍ JI KONČETINY. JSTE JAK MALÉ DĚTI OBĚ. VLASTNĚ VŠICHNI TŘI. RADĚJI UŽ PŘESTÁVÁM, ABY  MI NĚKDO ZE ZVÍŘETNÍKŮ  NEVYNADAL. TYS  MĚLA MÍT ROZUM A ZAVOLAT DOKTOROVI, ANIŽ BYS  ČEKALA NA DCEŘIN  SOUHLAS. NEMĚLA JSI SHÁNET MNE, ALE DOKTORA. TOHLE SRDÍČKA VÁS OBOU DLOUHO NEVYDRŽÍ. DĚVČATA, VEZMĚTE KONEČNĚ ROZUM DO HRSTI OBĚ DVĚ, NEBO TU PO EVĚ ZBYDOU  SIROTCI. NESTRAŠÍM ZBYTEČNĚ, VÍM DOBŘE, O ČEM HOVOŘÍM. JÁ UŽ JSEM NĚKOLIKRÁT S TOU ZUBATOU O SVŮJ ŽIVOT ZÁVODILA. TO, ŽE JSEM JÍ DOPOSUD STAČILA UNIKAT, JE TAKY ZÁSLUHA MÉHO JIŘÍHO, KTERÝ UŽ  NANIC NEČEKÁ A VOLÁ, KDYŽ JE ZLE. A NENÍ TO KOLIKRÁT TO, CO BY SE MI ZROVINKA MOC ZAMLOUVALO. ON UŽ SE MNOU NEDISKUTUJE A RAZÍ ZÁSADU, ŽE NENÍ DOKTOR, ABY VĚDĚL VŠECHNO. ON  BOHUŽEL TU PRVNÍ PMOC POSKYTNOUT ANI NEUMÍ. JÁ V TOM BYLA ŠKOLENÁ  TVRDĚ  , HODNĚ DLOUHO A KAŽDÝ PŮLROK. ALE SOBĚ SAMOTNÉ TU PRVNÍ PIOMOC POSKYTOVAT  NEUMÍM. A ANI NEMOHU. JÁ  SE HO TO  ZATÍM  ALE BEZ  VALNÝCH VÝSLEDKŮ SNAŽÍM ASPOŇ NAUČIT.

baty 27.2.2007 21:35

Re: ZKUMAVKO,

Tak milé Zkumavko a Evo, známe se už pár měsíců, tak snad si mohu dovolit připojit se k Lence - pro všechno na světě-doktora, neschopenku, postel!!!!!!!Přece i na venkově snad jezdí pohotovost, tyhle chřipky jsou děsný, náš šéf má zápal plic jak dělo, taky dělal hrdinu. Zkumavko a dej na sebe pozor, ať to nechytíš taky, navitamínuj se a nechoď k nim blízko, holky, prosím vás, přestaňte dělat, že o nic nejde!!

baty 27.2.2007 21:39

Re: Re: ZKUMAVKO,

Jo, Zkumavko, a moc tam nedři a neuklízej, ať se neoslabíš a nechytneš to!!!Pořádek počká a nějaký jedno pyžamo snad všichni ještě mají,hlavně ať jsou v posteli a Ty se neštvi!!

Zkumavka 27.2.2007 21:50

Re: Re: ZKUMAVKO,

 baty,děkuju ti za starost,je to moc dojemné.Zítra vám napíšu víc.Já bych nejraděj vzala zdravé kluky ven,šli by sme na Hlavní nádraží a jezdili by sme na Smíchov a zpět.To je naše oblíbené.On Vojtík miluje vlaky a ja se bojim,že nás to odveze někam dál a cesta zpět se nám zkomplikuje.V

Hezkej večer!V

Zkumavka 27.2.2007 21:44

Re: ZKUMAVKO,

Leni,děkuju ti za tvé domluvy.Já si myslím,že ta chřipka je fakt potvora a u toho doktora by nám to nejspíš řekli,že to chce se 2 - 3 dny potit v posteli.Nemám žádné zdravotní vědomosti,pouze svoji zkušenost a zdravej ,selskej rozum /doufám!/. Bohožel,Eva je daleko a má rozum,určitě by nečekala jela by.Já tomu chci věřit.Doktor by nám mohl říct,že by jen byl na cestách,je toho teď hodně.To víš,kdybych byla blíž,situaci zhodnotím asi lépe.Já jen odhadovala situaci podle telef.rozhovoru s ní.To jako máma od 3 dětí a 4 vnoučat vycítím.VR^

Děkuji,fakt moc.Eva ti důvěřuje,to je podstatné pro mě.VVV

YGA 27.2.2007 22:09

Re: Hlásím se,

Moje milá, přeji Evě, ať se rychle uzdraví´. A prosím, prosím poslechněte Lenku - ona dobře ví, co říká. Taky vím, co neléčená chřipka umí - moje mamka ji v mládí taky přechodila (byla hodně mladá, měla dvě maličké děti a na smrt nemocnou maminku), ale tu nemoc neošálila - dostala z ní zánět srdečního svalu a to velmi těžký. V podstatě se z toho vzpamatovávala dalších třicet let - řekni Evě, že právě chřipka je hodně záludná - všichni ji měli, většina se z ní v pohodě dostaly a je to vlastně banální nemoc, proto ji většina z nás podceňuje. Ať to nedělá. Ahoj a držte se všichni.

aida 27.2.2007 23:09

Re: Hlásím se,

Zkumavko, že ji pozdravuju a myslím na ni - a ať se kouká vyléčit. Až jí bude kapku líp a teploty klesnou na únosnou míru, ať zkusí ten zázvorový dryák paní česílkové-Fuchsové, co tady průběžně propaguju, fakt zabírá.

Beda 27.2.2007 23:17

Re: Hlásím se,

Zkumavko, doufám, že to Štětinka do zítřka v pořádku vydrží, moc ji pozdravuj a taky na ni dohlédni!! ... všichni ti tu už to podstatné řekli, tak se pod to jen podepíšu - a moc, moc myslím a držím palce:-)R^VVVVVV

RenataE 27.2.2007 23:26

Zkumavko

Asi jsem úplně mimo, ale mám pocit, že jsem četla, že vedle bydlí panímáma a švagrová. To jí v tom nechaj plácat???

Jakub S. 28.2.2007 0:25

To sou dneska děti, pani - to prv nebylo!

A LENKA má ve všem praudu, a hotovo. Už včera sem říkal DO ŠPITÁLU, a žádný nic jinak. A s klukama na nádraží, samo, nebo někam do bahna a tak. A: taky se divím, jako RENATA, ano. No možná se ona sama na ně nechce obracet, takže to neví, aji to může být, ne? Vony sou někdá vztahy, že rači -

LENKA S. 28.2.2007 2:20

ZKUMAVKO, NIKAM NELÍTEJ. ŠETŘI SE TAKY HERGOT, VŽDYŤ JSOU TAM S NÍ JEŠTĚ JEHO RODIČE!!!!!

NIC TAM NEORGANIZUJ. NAŘIĎ  JEN HDIT   NA VŠECHNY  MARODY  JEŠTĚ   NĚKOLIK DUCHEN, PŘIDRŽET  JE  NÁSILÍM V POSTELÍCH A NEDOVOLIT  JIM DO  VEČERA VŮBEC VYSTRČIT Z POD DUCHNY  ANI NOS. TAK SE BOJUJE S CHŘIPKOU. TO JE  MRCHA DĚSNĚ ZÁLUDNÁ, I KDYŽ NA TO VŮBEC NEVYPADÁ. JÁ JSEM VLONI STRÁVILA  TÝDEN NA JIPCE , POD  KYSLÍKEM A STÁLE NA PŘÍSTROJÍCH PAK JEŠTĚ TŘI DNY NA ZVLÁŠTNÍM POKOJI SE STÁLOU PÉČÍ A SESTERSKÝM DOZOREM, PAK JEŠTĚ  DVA TÝDNY NA NORMÁLNÍM POKOJI INTERNY. CHODIT JSEM NESMĚLA A ANI NEMOHLA, JAK JSEM BYLA SLABÁ. TOHLE BYLO NA PŘELOMU  LEDNA A ÚNORA, ALE PRVNĚ JSEM SE ODVÁŽILA VYJÍT VEN AŽ V DUBNU. ZASE TO SKONČILO NESLAVNĚ- ZÁNĚTEM PRŮDUŠEK A DALŠÍMI ANTIBIOTIKY, I KDYŽ  TEN DEN BYLO NÁDHERNÉ A TEPLÉ POČASÍ A JÁ BYLA ZABALENÁ V ZIMNÍ BUNDĚ A PŘES  NOS A ÚSTA MĚLA  NATAŽENU TEPLOU FLEECOVOU ŠÁLU. MOJE SRDCE, KTERÉ UŽ BYLO TEHDY I TAK DOST NEMOCNÉ, SE Z TOHO NEVZPAMATUJE ASI NIKDY. A TO JSEM  LEŽELA  OPRAVDU V KLIDU A  POCTIVĚ CELÉ DNY JAKO KLÁDA. NENÍ TO VŮBEC PSINA S TĚMI SIROTKY. TOHLE UŽ ZAVÁNÍ A VY SI  DEJTE VELIKÝ POZOR. CHŘIPKA JE ZÁKEŘNÝ ZABIJÁK!!!! BOHUŽEL JÍ PODLÉHAJÍ ALE I ZDRAVÍ JEDINCI. POD KYTIČKY  SE DOUFÁM ZATÍM ŽÁDNÁ NECHYSTÁTE. MÁŠ-LI DOMA  TISKÁRNU, VYTISKNI VŠECHNY MOJE PŘIPOMÍNKY A EVĚ JE DEJ PŘEČÍST . A  AŤ SI JE DÁ NA OPRAVDU VIDITELNÉ MÍSTO, ABY JE MĚLA NEUSTÁLE NA OČÍCH. TY DĚTI JI BUDOU POTŘEBOVAT ZDRAVOU, PLNOU SÍLY A SCHOPNOU LÁSKY. ONY NEPOTŘEBUJÍ  LIDSKOU TROSKU, ALE MAMINKU!!!

Lucka 27.2.2007 19:38

Ahojky Zvířetníci!

Štětince a Fredymu posílám palečků drženíR^ a moc na ně myslím, jakož i na další marody.. (baty...) WWW - teda vlastně Néžo, buším a tluču.. je to supééér!! Arnoštek i Hugíto (domácí označení pro Huga) jsou nádherní a prostě sví;-DR^

baty 27.2.2007 19:44

Re: Ahojky Zvířetníci!

děkuju za pozdrav a mávám tlapkou - tedy tlapicí - už bez gypsu, ale pěkně oteklou a  ještě čtrnáct dní nešlapací. Ale mávat se s ní už dá.

zana 27.2.2007 22:01

Re: Re: Ahojky Zvířetníci!

Tak do vody s ní a jemně kroužit:-)R^

alimo 27.2.2007 22:24

Re: Re: Ahojky Zvířetníci!

To bude ještě chvilku trvat, opatrně a pomalu, ale rozhýbá se to.R^ A fakt opatrně, ona ta tlapka bez sádry je hodně bolavá a zranitelná....

LENKAS. 27.2.2007 22:46

Re: Re: Ahojky Zvířetníci!

BATY, LEZ TI  DO DRÁTŮ MEJLÍČEK.

LENKAS. 27.2.2007 23:13

BATY, ASI JSEM TI OUPLNĚ ZAHLTILA SCHRÁNKU. POPRVÉ MI TO VYNADALO, PAK UŽ TO NENADÁVALO, ALE POSÍLALO. JE TO CELKEM 5 NEBO ŠEST EMILŮ. JEN S NA ME PROSÍM NEZLOB, JESTLI JSM TI SCHRÁNKU UCPALA. CHTĚLA JSEM TĚ TROCHO POVZBUDIT A ROZVESELIT.

Hugísek 27.2.2007 20:06

Re: Ahojky Zvířetníci!

Nádhera, přijímám další jméno Hugíto;-P

zana 27.2.2007 20:53

Re: Ahojky Zvířetníci!

Fredymu R^VR^V

Zkumavka 27.2.2007 22:39

Re: Ahojky Zvířetníci!

Děkuju ti Ygo za tvoji zkušenost.Snad s ní pohnu,má dubovou makovici.Uvidíme.I tak strašně moc děkuju za zájem vás všech! Ď.:-)R^V

MaRi 27.2.2007 17:02

Hugísku, až někdy uvidíš,

že se panička zabývá nějakými hloupostmi (třeba mytím oken nebo žehlením), dotáhni ji - JEMNĚ! - ale ty asi ani jinak neumíš - ke klábosnici a zas jí něco nadiktuj. Pozdravuj koníky a vyřiď jim, že panička by měla představit i je, ať ji trochu pobídnou. Jsi moc hezký hafík a já na tebe spoléhám. Ahoj.