20.10.2021 | Svátek má Vendelín


Diskuse k článku

PORTÉT: Sisinka

Jmenuji se Sisinka a jsem roční černá kočička s několika bílými skvrnkami a čtyřmi ani ne měsíčními potomky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 6.6.2007 20:40

Re: Tak já nevím, kam to napsat, kde dneska kecáte, ale

Tééda Aido, to je běs. Moc lituju. Teď se na to vykašli, prostě jsi udělala, co se dalo ... a snad to vyjde R^VR^. Mimochodem to bylo CAE nebo co?

aida 6.6.2007 21:33

Re: Re: Tak já nevím, kam to napsat, kde dneska kecáte, ale

Viz výš. Na stejné úrovni, ale jinak směřované. Dělala to s náma dneska jedna díftka, sběratelka certifikátů, a naznala, že CAE i CPE jsou proti tomu brnkačka, údajně. No a o mém dalším pokoušení taky píšu výš, holt mám ráda vzrůšo, čičo.

Tak zas za rok Vás tady budu obtěžovat s nervama a prosbou o držení pěstí.;-)

Beda 6.6.2007 21:19

Re: Tak já nevím, kam to napsat, kde dneska kecáte, ale

aido, don't worry, be happy!!!! :-):-):-)R^R^R^VVVVVV ... stay tuned till 27.7.;-P

MaRi 6.6.2007 21:45

Re: Tak já nevím, kam to napsat, kde dneska kecáte, ale

nepřátel se nelekej, na jejich "turning" nedej - věřím, že "už je to uděláno, už je to hotovo"R^

RenataE 6.6.2007 22:01

Re: Tak já nevím, kam to napsat, kde dneska kecáte, ale

Šiš to jsou nervy, takhle dlouho čekat na výsledek! Ale ony zase ty nervy za tu dobu pominou a grade A tě příjemně překvapí v půlce prázdnin:-)

baty 6.6.2007 23:18

Re: Re: Tak já nevím, kam to napsat, kde dneska kecáte, ale

Jé, aido, já tě už odpoledne hledala vedle u psů, ty nervy musí být děsný, ale mám dojem, že Spojené palcodržny s.r.o. spolu s tím, jak ses učila, udělají svoje a grádus bude, neboj!R^VVV:-D:-D:-D

Zuzka 6.6.2007 18:04

Milá Sisi

Díky za krásné povídání o tobě a tvé rodině dvou- i čtvernožců. Přeju tvým dětem hodné rodiny a tobě úspěšné lovecké výpravy bez následků.

Hanča 6.6.2007 16:22

Sisinko,

moc hezky jsi představila sebe i své dětičky. A mně se na Tvém portrétu nejvíc líbí Tvoje kamarádství s Filípkem a jak navzájem přebíráte svoje způsoby. Uvidím, třeba si k pejskovi taky pořídím kočičku. Někdy. Až budu velká.

Yetti 6.6.2007 13:29

Nádherné kočičky - u pesíkov som písala, že tiež máme (teda u kamošky) 3 kuťata :-))).

PetraK 6.6.2007 13:26

Tak teda Sisinka

zaslouží metál. Dokonalá máma, dokonalá dáma a dokonalá lovkyně! Co víc si můžou páníčci přát?:-)

LFSH 6.6.2007 13:48

Re: Tak teda Sisinka

Aby se příště méně kamarádila s kocourama. :-)

Clea 6.6.2007 10:38

jedna malá oprava

Česká Sibiř je oblast okolo Miličína a Mladé Vožice (Táborsko a Sedlčansko), od Plzně-sever dost vzdálená. ;-)

LFSH 6.6.2007 12:25

Re: jedna malá oprava

V této oblasti se Česká Sibiř říká oblasti v okrese Plzeň-sever směrem na Karlovy Vary. Je možné, že tohle označení se používá pro více míst v Čechách.

Bláža 6.6.2007 10:33

Sisinko

jsi moc pěkná čičinka a máš krásné maminčí starosti! Taky máme doma společně pejska s kočičkou a jejich hry na honěnou nás vždy dost pobaví. Jsou to kámoši! Tak  tě Sisinko moc zdravím a musím uznat, že máš sladké jméno! VV

LENKA S 6.6.2007 9:51

KRÁSNÉ KOČKOPSÍ NADĚLENÍ

PŘEJU VŠEM  TĚM MIMINKŮM  VYNIKAJÍCÍ A   JEN  HODNÉ A VHODNÉ PÁNÍČKY. A TY,SE RPUTI, NERADUJ PŘEDČASNĚ. VŠAK ON  TI ZAS  TOJEFUK NĚJAKÉ TO NADĚLENÍ POŠLE A BUDE  OPĚT  VESELO. HLÁSÍM, ŽE  ZATÍM OD  BOUŘKY  ZMIZLY  KAMSI  DO BRUSELE . NÁSLEDKY   NAŠTĚSTÍ NEJSOU  ŽÁDNÉ. UŽ  MI JE  O  300%LÍP A ODCHÁZÍM NA ZAHRÁDKU  OTEVŘÍT BUŇKY  A FÓLIÁK. HOKI JDE  SE  MNOU. PRÝ  TI S FÓLIÁKOVÍ  MRTVÍ  SLIMÁCI  NALOŽENÍ V  PÍVU  JSOU  TOU  NEJLEPŠÍ FRANCOUZKOU  DELIKATESOU. NO, VZDALA  JSEM  TO. JEBN  TO NESMÍ MOC  PŘEHÁNĚT. JEDINÉ  ŠTĚSTÍ JE, ŽE  TO PÍVO  DÁVNO NEOBSAHUJE   ALKOHOL. TEN JE OD  VČEREJŠÍHO ODPOLEDNE  DÁVNO  VYPRCHANÝ. ALE  TA JEHO  CHUŤ JE OBROVSKÁ A PROTEINY  JSOU  TŘEBA, ŽE?

Zdena b.p. 6.6.2007 10:05

Re: KRÁSNÉ KOČKOPSÍ NADĚLENÍ

Si musím postěžovat. Nebyla jsem si jistá který pták mi ozobal okurky. I zasela jsem nové. Jak lezly, tak mizely. Dala jsem je do kelímků pod přepravku. Vylezly a na památku mi zbyly jen stonky. Už jem odhalila bídáky pachatele. Pošli Hokiho, jsou to slimejšiiiiiiiii. Ti zrzavíííííííí. Já nebudu mít ani okurčičkuuuuuuuu ;-(.

LENKA S 6.6.2007 11:11

DĚVČATA MOJE KRÁSNÁ,

ZAKOPEJTE  DO HLÍNY  KOLEM  ZÁHONŮ  NĚKOLIK  KELÍMKŮ A DO POLOVINY  JE  NAPLŃ TE  PÍVEM. SLIMÁKY  POCHYTÁTE A ONEI  SE  V NĚM UTOPÍ. POKUD  NECHCETE PÍVEM TAKHLE  MRHAT, MUSÍTE  VŠECHNY  ROSTLINKY  HUSTĚ OBSYPAT PILINAMI  NEBO OBYČEJNOU PODESTÝLKOU  HOBLIN POD  MYŠIA NEB MORČATA. FUNGUJE  NEJVÍC TA  PODESTÝLKA. TU TY  MRCHY  FAKT  NEPŘEKONAJ A JE TO LEVNĚJŠÍ NEŽ  CHEMISKÁ OCHRANA. A FUNGUJE  TOI  MOKRÉ, KDY JE TĚCH MRCH NEJVÍC. MĚLA JSEM OKOUSANOU JEN JEINOU JAHODU, KTEROU JSEM  ŘÁDNĚ TOU MORČECÍ PODESTÝLKOU  NEOBSYPALA. JE  TO  ROZHODNĚ  LEVNĚJŠÍ  NEŽ  TO  PÍVO.V SÁČKU  ZA 20KAČEK JE  HOBLINEK  MOŘE  A STAČÍ TO NA  CELÝ  ZÁHON. ZDROJE  PILIN NEMÁM , AKŽE JSEM SI PORDILA TAKHLE. A JAHODY  MI VŮBEC  NEHNIJÍ NA TĚCH  HOBLINÁCH. PARÁDA A  DOPORUČUJU K VZKOUŠENÍ. KDO NECHCE  HOBLINY, MUSÍ  SI  OPATŘIT DROBOUNKÝ  ŠTĚRK. TEN POMŮŽE TAKY.TEN SE JIM NABLEMTÁ A ONI NEMŮŽOU  DÁL. MÁM  HO  NA  ZAHRADĚ V MÍSTĚ  ZASÁZENÝCH  MLADÝCH  SAZENIČEK. SLIMÁCÍ  NEMAJ  ŠANCI. SADIČKY   ROSTOU SKVĚLEL A NIC  JIM NEHROZÍ. ZKUSTE  COKOLI  Z  TOHO, FUNGUJE  TO. ALE JEN  NA  SLIMÁKY. KUNY A MRAVENCI, TO  JSOU TAKY  ŽROUTI  A, ZLODĚJI A  STRÁVNÍCI NA ZABITÍ.

Alena s Maxem 6.6.2007 15:54

Re: DĚVČATA MOJE KRÁSNÁ,

JEE, DIKY ZA RECEPT NA PLZÁKY OPLZÁKY, JA JE NENAVIDIM!! MAM JICH TU MILIONY. jENOM PROSIM, TEN KELIMEK S PIVEM SE ZAKOPE AZ PO OKRAJ NEBO SE NECHA KUS COUHAT?

LENKA S . 6.6.2007 16:57

ALENO, JSOU LEVNĚJŠÍ HOBLINY. PÍVO NENÍ PRO VENEK MOC VHODNÉ. MŮŽE ZAPRŠET, HLADINA SE ZVÝŠÍ A PLZÁCI POKRAČUJOU V HODOVÁNÍ. VŠAK SPOLEHLIVĚJŠÍ JSOU TY HOBLINY POD MYŠI

TY  FUNGUJOU I VE VLHKU A DEŠTI. ALE  KALÍŠEK  SE  ZAHRABE PO HRDLO, ABY  YE  DO NĚJ PLZÁKŮM  DOBŘE  DOSTÁVALO. HLADINA  PIVA JE  ASI  DO POLOVINY OBJEMU KALÍŠKU A JE  DOBRÉ PÍVO  DENNĚ  OBMĚNIT A SLIMÁKY POHNOJIT  KOMPOST.

YGA 6.6.2007 10:15

Re: KRÁSNÉ KOČKOPSÍ NADĚLENÍ

MILÁ LENKO, JSEM RÁDA, ŽE JE TI UŽ DOBŘE - TO BOUŘKOVÉ POČASÍ MI TAKY NEDĚLÁ DOBŘE (VRTÁ MI V HLAVĚ MIGRÉNA UŽ ČTVRTÝM DNEM), ALE PROTI TVÝM POTÍŽÍM JE TO BRNKAČKA LEHCE PŘEHLÉDNUTELNÁ. A HOKIMU VZKAZUJU DOBROU CHUŤ ;-D.

Bláža 6.6.2007 10:30

Re: KRÁSNÉ KOČKOPSÍ NADĚLENÍ

AHOJ LENKO, POSLI MI HOKIHO NA SLIMAKY TAKY, SEZRALI MI VSECHNY AFRIKANY A KREJG  SLIMAKY NECHCE, PRY JE PRO NEJ UZENE VEPROVE UCHO VETSI POCHOUTKA!!!

JE FAJN, ZE JE TI LIP, MAM Z TOHO RADOST!

Karolína 6.6.2007 15:00

Re: Re: KRÁSNÉ KOČKOPSÍ NADĚLENÍ

Kdysi mi bylo doporučeno, abych nasadila afrikány tam, kde nechci, aby mi lezli slimáci (naštěstí u nás v Krkonoších snad ani moc nejsou) nebo šneci (těch je tam naopak spousta, tuhle už mne napadlo, že bych si dala zapečené šneky s bylinkovým a česnekovým máslíčkem v ulitkách, měkkým bílým chlebíčkem vytírala tu dobrou šťávičku.....). Tak jsem to teda udělala a nasadila afrikány, i když je moc nemusím, jako kytičky, mezi ostatní květenu do truhlíků. Výsledek byl ten, že afrikány byly ožrány na holé stonky od lístků a květů a ostatní kytky neměly ani ty stonky. Když jsem viděla šneka se zbytkem květu afrikánu v tom chroustacím zařízení, tak jsem měla chuť ho fakt rovnou strčit do horké vody!

alimo 6.6.2007 11:03

Re: KRÁSNÉ KOČKOPSÍ NADĚLENÍ

TO JE DOBŘE ŽE JE TI DOBŘE:-). a PROSÍÍÍM PORADIT JAK NA TY SLIMEJŠE? TY JIM PODSTROJUJEŠ PÍVO?? nÁM ZAS NA CHALUPĚ ŽEROU TY ZRZAVÝ POTVORY RAJSKÝ;-(;-(

LENKA S 6.6.2007 11:15

ALIMO, OZVI SE MI NA MEJLA. VYMÁZLA JSEM ZASE OMYLEM TVOU ADRESU. ALE MŮŽEŠ ČÍST NĚKDE VÝŠ. TAM TO POPISUJU PRO VŠECHNY, KOHO TY ŽRAVÉ MRCHY TRÁPÍ. HOKI SAMOTNÉ SLIMÁKY NEE, ALE TY VPÍVU UTOPENÉ MILUJE. HLEDEJ, NAJDEŠ. POKUD NE, OZV

Beda 6.6.2007 9:09

Sisinko

máš krááááásný dětičky - ono koťátka jsou snad všechny moc ňuňatýR^R^VVVVVV ... a těch barev!!8-o:-) - černá, tříbarevná, želvinky (ty se mi moc líbí - teda kromě těch barev, co mám doma;-P)... tak ať se vám daří:-):-)VVVVVV

alimo 6.6.2007 9:02

Krásný...

Moc hezká kočička a malí jsou úžasní. Tak přeju hodně stěstí do životaVV

abyt 6.6.2007 8:52

Dneska

jsou tu samý mláďátka, Sisinko jseš úžasná.

Li 6.6.2007 8:29

Ahoj Sisinko

jsi krásná holka, černé kočenky se mi líbí nejvíc ;-) Hodně štěstí tobě a miminkům R^VV

Olčava 6.6.2007 7:50

Júúúúúúúúú,

další miminka, dneska je miminkovej den!! No to je nádhera;-)

Tak hodně štěstíčka i pro tyhle kočičandovýVV

Jo a Sisi, jsi krásně krásná černá kočička:-)

Zdena b.p. 6.6.2007 7:42

Milá Mňaumamino,

hodně zdravíčka a štěstíčka na páníky pro celou rodinku. :-)